Да ли Србија треба да ратује за Косово?

Да ли Србија треба да ратује за Косово?

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kami83:
Nemas ti pojma momak,i pogresno te uce nazovi intelektualci tipa Vucic,ali ja nemam nameru da ti ovde odrzavam jedan kraci kurs iz ontologije,istorije,srpskog identiteta i cvrstog muskog ponasanja...

Zivi u zabludi da si mnogo jak na mudima,dok "demokrate" nisu,bas me briga...


To da ste vi demokrate kukavice i bez muda se dokazuje svaki dan. Srbe ugrozavaju proteruju maltretiraju ubijaju skoro svakodnevno na Kosmetu od 5. oktobra 2000te do danas a vi nemate muda da ih zastitite, da zapretite, da vojno napadnete jer ste pi.cke. Jedino za sta imate muda to je pisanje saopstenja, osuda putem medija i slicne gluposti koje nijednog ugrozenog Srbina nisu spasile dosad niti mu poboljsali zivot. Srbi na Kosmetu zive jednako lose danas kao sto su ziveli pre 7 godina. . Da se ciljevi ostvaruju saopstenjima Amerika bi rasformirala svoju vojsku i oformila Ministarstvo Saopstenja u kome bi najostrije osudjivala sve koji rade protiv americkih interesa i to bi navodno imalo rezultate. Gomila gluposti naravno.

Interesi i ciljevi svih drzava na ovom svetu se sukobljavaju sa interesima i ciljevima drugih naroda i drzava. Takav je svet u kome zivimo. Ako Amerika zeli da zadovolji svoje gradjane koji traze jeftinu naftu ona mora da napadne i ugrozi druge gradjane i drzave koji tu naftu imaju. Bez sukoba nema ni dobitka. Stvar je u tome sto ste vi demokrate pi.ckice tako da i nemate muda da udjete u sukob sto dugorocno sa vama na vlasti znaci da smo mi uvek jebena strana i da sa nama i nasim interesima radi ko sta hoce i kako hoce.

Zato ce Srbija ostati siromasna i bedna zemlja koju karaju svi redom sve dok ovaj narod ne shvati da bi nesto mogli da ostvarimo treba pre svega da budemo hrabri, odvazni i vredni. Bez ambicije nema ni mogucnosti za ostvarenje nekog cilja.
 
Da sam ja u pravu dokazuju desavanja od 17 marta 2004 godine. Srbe na Kosmetu genocidisu, ubijaju, proteruju, siluju i na sve to sta radi Demokratska Stranka? Salje im neka budjava cebad i konzerve narezaka starih 30 godina! E odlicno Siptari ce sigurno da se uplase i prestanu sa genocidom nad Srbima kad ovi dobiju zalihe nareska i cebadi od DS-a!

To pokazuje vase licemerje i pravo lice vas kukavica i izdajnika Srbije.
 
kami83:
Prva stvar,da bi drzava bila nezavisna NIJE potrebno da postoji dokument na kojoj to pise,ali u sustini nije ni bitno,jer ne zelim da ubedjujem ovde nekog da je 2+2=4,kada oni misle da je 2+2=5..

A sto se tice dece,o tome ne zelim da razlazem pricu jer je mnogo jadno i bedno,niti pak da se tebi ovde dokazujem koliki sam patriota,narocito ne na taj nacin....

Jedino sto je smesno je to sto bi ti u slucaju da Kosovo ostane u sastavu Srbije,imao vise od milion i po gradjana Srbije za koje smatras da nisu ljudi i da su obicne zivotinje...


Prava stvar, je da nemaš pojma o čemu govoriš. Govorio si da je Kosmet nezavisan, lepo te pitam ko, kada i gde mu je dao nezavisnost?

A što se pobijene šiptarske dece, nimalo nije jadno već nemaš njihova imena, jer Srbi nisu ubijalai šiptarsku decu, već oni našu.
Niko ti nije tražio da dokazuješ šta si ti, pogotovo ne meni, trebaju dokazi za tebe i tvoju priču, jer je tvoja priča u najmanju ruku neistinita, da ne kažem da lažeš i govoriš samo ono što ti je u interesu a ne istinu.

Nigde nisam kazala da su oni životinje, opet lažeš!Kazala sam da su teroristi, a sada ti kažem i da više od polovine nisu naši državljani.
Takođe sam kazala da problem sa teroristima treba da reše specijalne antiterorističke jedinice, a ove koji na crno borave na Kosmetu treba deportovati, kako je to nekada i lepo predložio Aleksandar Ranković.
 
mali.adadjo:
Prava stvar, je da nemaš pojma o čemu govoriš. Govorio si da je Kosmet nezavisan, lepo te pitam ko, kada i gde mu je dao nezavisnost?

A što se pobijene šiptarske dece, nimalo nije jadno već nemaš njihova imena, jer Srbi nisu ubijalai šiptarsku decu, već oni našu.
Niko ti nije tražio da dokazuješ šta si ti, pogotovo ne meni, trebaju dokazi za tebe i tvoju priču, jer je tvoja priča u najmanju ruku neistinita, da ne kažem da lažeš i govoriš samo ono što ti je u interesu a ne istinu.

Nigde nisam kazala da su oni životinje, opet lažeš!Kazala sam da su teroristi, a sada ti kažem i da više od polovine nisu naši državljani.
Takođe sam kazala da problem sa teroristima treba da reše specijalne antiterorističke jedinice, a ove koji na crno borave na Kosmetu treba deportovati, kako je to nekada i lepo predložio Aleksandar Ranković.


Kosmet je nezavistan od Srbije,ako ne verujes meni, veruj pravnim strucnjacima...

A sto se tice albanske i srpske dece,o tome ne zelim dalje da pricam,samo je tuzno kako neko ima toliko empatije za svoj narod,a nema ni malo za tudj narod...A narocito ako je taj neko zensko,vi bi trebale da ste bolja polovina covecanstva...
 
kami83:
Kosmet je nezavistan od Srbije,ako ne verujes meni, veruj pravnim strucnjacima...

A sto se tice albanske i srpske dece,o tome ne zelim dalje da pricam,samo je tuzno kako neko ima toliko empatije za svoj narod,a nema ni malo za tudj narod...A narocito ako je taj neko zensko,vi bi trebale da ste bolja polovina covecanstva...



Na čemu si ti majke ti?
Kosmet je nezavisan od države Srbije?
Ti ni sam ne znaš šta govoriš, mislila sam da si samo zlonameran,
a ti ko zna ............
A što se šiptarske dece tiče, ne sumnjam da bi izneo takve podatke da ih imaš, ali ih nemaš, naprotiv zna se ko i na čiju decu puca na Kosmetu, to rade šiptarski teroristi.
Kao što sam kazala već, ti nemaš ni jedno ime i prezime šiptarskog deteta koje je stradalo od Srba, ja imam svako ime i prezime srpskog deteta koje je stradalo od šiptarskih terorista tamo.
Za mene je lepša strana sveta ona koja govori istinu,
tako delim ljude a ne na žene i muškarce!
 
Jerry Ropero:
To da ste vi demokrate kukavice i bez muda se dokazuje svaki dan. Srbe ugrozavaju proteruju maltretiraju ubijaju skoro svakodnevno na Kosmetu od 5. oktobra 2000te[/B] do danas a vi nemate muda da ih zastitite, da zapretite, da vojno napadnete jer ste pi.cke. Jedino za sta imate muda to je pisanje saopstenja, osuda putem medija i slicne gluposti koje nijednog ugrozenog Srbina nisu spasile dosad niti mu poboljsali zivot. Srbi na Kosmetu zive jednako lose danas kao sto su ziveli pre 7 godina. . Da se ciljevi ostvaruju saopstenjima Amerika bi rasformirala svoju vojsku i oformila Ministarstvo Saopstenja u kome bi najostrije osudjivala sve koji rade protiv americkih interesa i to bi navodno imalo rezultate. Gomila gluposti naravno.

I.

Za prvu godinu vlasti UNMIKa na Kosovu dakle od juna 99. do juna 2000. je ucinjeno najvise napada na Srbe i najvise ih je proterano a tvoji ljubljeni radikali i spsovci su imali muda pa su odmah pripretili, napali i zastitili :roll: mislim znam da ti je mozak ispran al bas oakve gluposti da pises je prosto neverovatno a o tvom recniku da i ne govorim
 
mali.adadjo:
Na čemu si ti majke ti?
Kosmet je nezavisan od države Srbije?
Ti ni sam ne znaš šta govoriš, mislila sam da si samo zlonameran,
a ti ko zna ............
A što se šiptarske dece tiče, ne sumnjam da bi izneo takve podatke da ih imaš, ali ih nemaš, naprotiv zna se ko i na čiju decu puca na Kosmetu, to rade šiptarski teroristi.
Kao što sam kazala već, ti nemaš ni jedno ime i prezime šiptarskog deteta koje je stradalo od Srba, ja imam svako ime i prezime srpskog deteta koje je stradalo od šiptarskih terorista tamo.
Za mene je lepša strana sveta ona koja govori istinu,
tako delim ljude a ne na žene i muškarce!

devojko(ili zeno) shvati da ja ne zelim da pricam o deci,a veruj mi da bih mogao mnogo toga da pricam,jednostavno znam ljude koji su...ma nije ni bitno...

A sto se tice nezavisnosti Kosova od Srbije,to ce ti svaki pravni teoreticar,ako je posten potvrditi,de facto jeste nezavisno... Mislim da vam je i Vucic skoro pominjao koja su 3 osnovna elementa,da bi se nesto moglo nazvati drzava... E ja ga samo dopunjujem,da Srbija na Kosovu nema niti jedan od ta 3 elementa... ali ni to nije ovde toliko bitno...

a za mene su zene ipak bolja polovina covecanstva...
 
Jerry Ropero:
Amigo, the only thing in this world that gives orders is balls. Balls. You got that? - Tony Montana

Jedina stvar koja u ovom svetu izdaje naredjenja su muda. Drzava se vodi i mozgom i misicima , jedno bez drugog ne ide. Vi nemate ni mozga ni misica/muda zato ste tolika gomila luzera, gubitnika koje kara ko stigne.

Gledaj to ovako . Putin ima muda da se svakom suprostavi , zato je danas Rusija uspesna jaka i mocna drzava. Jeljcin je bio pickica, zato ih je ***** ko je stigao.

U zivotu postoje dve mogucnosti da .ebes ili da te .ebu. Vi srpske kukavice i izdajnici ste rodjeni za ovo drugo.

Dzeri zvani Toni Montana,jesi li svestan koliko si vremena izgubio kucajuci ovde umesto da uhvatis pusku u ruke i pokazes muda.
Jaci si od Tonija Montana,ovog nasheb bilmeza iz BGa.
:D:D

E da...jesi li ti odgledao "Scarface" do kraja? Toni Montana zavrsi u fontani pun sacme. Brines me sa izborom heroja.
Jesi gledao nekada Nindza Kornjace? Oni su mnogo bolji. A i vise ih ima. :D
 
whitenicky:
zasto da narod ratuje za KOSOVO i da se ponovo gine ....kad ce opet neki usrani politicar da ga proda ....kao sto je prodata Republika Srpska Krajina , Republika Srpska .......... zato sve to lepo u 3 lepe i da molimo boga da nam ne odvoje Vojvodinu :))))
Ništa tu nije prodato, nije čak ni dato za džabe, nego smo mi sve to platili debelo. Koliko nas je samo koštalo ono junačenje 1999? :?: :?: :!:
 
Norma Kampl:
Како да "поврате" нешто што и није било српско? Али би, додуше могло бити, зашто да не? Кад има онолику српску цркву у сред центра. :smile:

Ma jeste bilo srpsko kada su nam ga obecali saveznici kada je bilo bratstvo i jedinstvo... Tad je sve bilo i srpsko i hrvatsko i madjarsko i goransko i albansko... :) bratstvo i jedinstvo:)
 

Back
Top