Da li smo svi upali u kandze turbo folka???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
u kandzhama turbo-folk sub-kulture smo svi, manje ili vishe, jerbo ti se mozhesh ko lucky girl folirati da ima puno drugih razlichitih mesta a svaki drugi trecji put cjesh ispushiti qrchinu otishavshi na "pop-rock-disco 80-es night", a posle ponocji cjesh da slushash "motore" i "pomeshaj crnu i zlatnu", ko ja shto sam se par puta ispalio.

leka nam od ovoga nema.
ljudi su:
1) teshko navucheni na grand.
2) foliraju se da slushaju "sve" a u stvari najvishe piche grand.
3) yebeno ih zabole ****, kad popljujesh grand, oni skachu ko da si im ospovao mater i brane neka prava "o ukusima se ne raspravlja" (a o neukusima?), "slushaj shta hocjesh, ko te tera to da slushash?" i tako dalje.
4) nisu navucheni na grand, ali su navucheni na isto tako glupavu komercijalnu muziku i robovi su muzichkih industrija.
5) robovi muzichkih pravaca, svejedno kojih. otvorenost i shvatanje muzike i umetnosti uopshte im nije mnogo shiri od grandovaca.
6) procentualno najmanji broj ljudi, medju kojima sam i ja naravno, a kojima je stalo samo do umetnosti i kulture uopshte, kako celokupne tako i samo muzike.

kada vecjina ljudi bude spadala u grupu broj shest, dakle prezirala i odbijala sve shto je kich, shund, teshka komercijala (pravljeno samo da se svidi drugima i tako zaradi pare), shablonski proizvod bilo koje muzichke industrije, onda cje nestati i Grand i Pink i Evrovizija i MTV, a docji cje do eskalacije muzike koja se svira samo po notama duha umetnika, a ne novca, mode, kicha, i slichno.

a to se necje desiti nikad, jer kako reche Heraklit, magarci vishe vole slamu nego zlato.
 
propali smo propali...
niko ukus nema...
oni koji ne volu grand slušaju da bi lakše došli do pichki koje ga volu...
one koje ne volu... slušaju da bi videle... da da... slušaju da bi videle...
kako treba da izgledaju i pričaju da bi se sivonje ložile na njih...
ili jednostavno... ne znaju da može biti bolje.. zašto težiti boljem kad tapkanje u mestu može biti najjj zabava a ukus..
mislim kako raspravljati o muzičkom ukusu kad je to prilično sjebana stvar u današnjem društvu..
izumiruća vrsta je čula za pink floyd... ali zato nova "bolja" veća populacija se otkida od slušanja grandovog novog čeda... Pink Pussy... oh yeah...Cum on you slutty boobie...
ko ipak ne vole grand... ali ga toleriše... uživa... uz R'n'B mislim...
Ritam i Blud... kako to ne voleti... pa to se piše samo od sebe... igra se samo od sebe... ma sve samo radi... mozak ni ne treba... samo daj keš... i uživaj...
hoperi sa spotovima poput kataloga za radnje...
hey... lordi su uspeli sa njihovom pesmom aj sad svi de budemo rokeri... koliko god rtardi bili..
hey... skoči pa poskoči... da ti izbijem oči...
mislim lepa je umetnost... ali gde je tu lova...???
nema svrhe opirati se...
bićete asimilirani...
ili da se ipak borimo... ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top