Da li smo opitni kunići savremenih civilizacija?

hajde mi definisi pojam demonokratije. i reci ko nam to namece da ubijamo jedni druge. stalno pricas o stvarima koje znas ali toliko upakovano i zapakovano da te verovatno ni royal koga citiras ne bi razumeo. vec rekoh - prosvetli nas. ko su ti "oni"?

Ti kao da si sa Rigela.
Ko pokrece ratove, ko ih propagira, ko skuplja vojsku, resurse, pravi taktiku, logistiku itd ?
Isti ti nam namecu da ubijamo jedni druge (religija, ideologija,pljacka...manipulisanje culima).
 
Samo da dodam ovo:
Juce proglasena pandemija virusa, danas nadjen lek za isti?
Pa pogledaj ko su ti "opitni kunici" koji vi tvrdite da niste, a ovo je samo jedan primer kako kada je kriza mozes lako da se obogatis (farmaceutske kompanije) na racun drugih ljudi!
I kako sam video vi samo optuzujete ljude kao sto sam ja, a zauzvrat ne dajete nikakve dokaze da nismo u pravu!
 
HAhahha. dokaze...
Covece, vi tvrdite stvari koje su izvan opsteprihvacenih normi, realnosti i nauke.
Sad, vi treba da dajete dokaze, a ne same tvrdnje.

Vid' ovako...
Svi znamo i vidimo da je nebo plavo (kad nema oblaka)
Onda dodjem ja sa svojim fan klubom i pocnem vama govoriti kako ste vi slepi, i zbog cega ne vidite da je nebo zeleno.

Onda vi meni i mojim malobrojnim sledbenicima kazete da je ruzno nesto tako vecini tvrditi, (da je nebo zeleno a vi slepci mislite da je plavo), ali ajde da vas saslusamo.
Onda mi izlazemo svoje teorije, odgovaramo na upite i konstantno vecinu ubedjujemo da je nebo ipak zeleno i da samo gubimo vreme na price.

I onda vi lepo kazete
U pravu si, samo gubimo vreme.
Dokazite nam. Iznesite dokaze.

E onda mi pocnemo vrdati da ste vi ispranog uma, slepi, i da zivite u velikom opitnom centru teletabisa iz X Dimenzije i da nikada necete progledati.

Zatim, vama to postane toliko smesno kako se mi gubimo u svojim tvrdnjama bez argumenata i dokaza, da nam se pocinjete izrugivati.
Prvo stidljivo, pa sve vise i vise.

Onda mi od besa i nemoci pred vasim slepilom pocinjemo da ujedamo, a vas ima vise pa mi mnogo vise bivamo ujedeni i odemo placuci na drugo mesto da pocnemo pricu iznova.....

:)
 
HAhahha. dokaze...
Covece, vi tvrdite stvari koje su izvan opsteprihvacenih normi, realnosti i nauke.
Sad, vi treba da dajete dokaze, a ne same tvrdnje.

Vid' ovako...
Svi znamo i vidimo da je nebo plavo (kad nema oblaka)
Onda dodjem ja sa svojim fan klubom i pocnem vama govoriti kako ste vi slepi, i zbog cega ne vidite da je nebo zeleno.

Onda vi meni i mojim malobrojnim sledbenicima kazete da je ruzno nesto tako vecini tvrditi, (da je nebo zeleno a vi slepci mislite da je plavo), ali ajde da vas saslusamo.
Onda mi izlazemo svoje teorije, odgovaramo na upite i konstantno vecinu ubedjujemo da je nebo ipak zeleno i da samo gubimo vreme na price.

I onda vi lepo kazete
U pravu si, samo gubimo vreme.
Dokazite nam. Iznesite dokaze.

E onda mi pocnemo vrdati da ste vi ispranog uma, slepi, i da zivite u velikom opitnom centru teletabisa iz X Dimenzije i da nikada necete progledati.

Zatim, vama to postane toliko smesno kako se mi gubimo u svojim tvrdnjama bez argumenata i dokaza, da nam se pocinjete izrugivati.
Prvo stidljivo, pa sve vise i vise.

Onda mi od besa i nemoci pred vasim slepilom pocinjemo da ujedamo, a vas ima vise pa mi mnogo vise bivamo ujedeni i odemo placuci na drugo mesto da pocnemo pricu iznova.....

I ovaj primer koji si ti izneo ne ukazuje na pravo stanje koje je sada u svetu, jer prosto svi znamo da je nebo plavo i ti ovim primerom hoces da kazes da smo mi neki ludaci koji izmisljaju neke stvari samo zato sto im se hoce i dosta mi je vise budala kao ti koji misle da su samo oni u pravu i koji nemaju drugi nacin da se brane osim da pljuju druge, ti npr. verujes da je covek nastao od majmuna (kako pricaju naucnici koji nemaju nijedan dokaz za to) i zamisli da sad majmun jednog dana rodi coveka, kakve to logike ima???
I kako je Egipat u kojem su ljudi bili na nivou zivotinja odjednom u veoma kratkom periodu poceli da grade piramide i ogromne palate, a ni sada covek ne bi bio u stanju da napravi iste???
Prosto tu se nalaze velike rupe koje bez pogovora dokazuju da se nesto krije, a kad bi ti jos malo povezao tacke shvatio bi da su te rupe mnogo vece i da tu nesto svakako nije u redu!
 
Samo ne vidim kakav je ovo prekrsaj (kad ces ti ovo da prijavis) kad ti spamujes ovu temu od samog pocetka, pricas neke gluposti koje nemaju veze sa zivotom a mislis da si ti nedodirljiv pa da mozes da za****vas svakog koga stignes, i to samo zato sto si napisao preko 19.000 nekih postova za uzrast do tri godine i to dovoljno govori upravo na ovu temu, da ljudi nemaju dovoljnu slobodu zbog nekih budala kao ti!

gledaj, forum ima pravila
ja ih pisala nisam
ima i moderaciju + administraciju
pa se njima zali ako ti se nesto ne...svidja

sto se tvoje...slobode tice...kakve veze ima stanje tvog uma sa mnom?
ogranicavam te....ne znam bas
prije ce biti da si to radis sam
npr. ovaj..."post" je odlican primjer za to sto rekoh...
 
gledaj, forum ima pravila
ja ih pisala nisam
ima i moderaciju + administraciju
pa se njima zali ako ti se nesto ne...svidja

sto se tvoje...slobode tice...kakve veze ima stanje tvog uma sa mnom?
ogranicavam te....ne znam bas
prije ce biti da si to radis sam
npr. ovaj..."post" je odlican primjer za to sto rekoh..

Mogu ja da se zalim njima ali znam da to nista nece vredeti (a ti kad bi im se zalila na mene oni bi mene kaznili bez razmisljanja), ima pravila ali izgleda da za tebe ne vaze!
A za ovo kakve veze ima stanje tvog uma sa mnom? o cemu ti pricas gde sam ja pomenuo da stanje mog uma ima ikakve veze sa tvojim?
i ne znam za sta je ovo odlican primer??
 
I ovaj primer koji si ti izneo ne ukazuje na pravo stanje koje je sada u svetu, jer prosto svi znamo da je nebo plavo i ti ovim primerom hoces da kazes da smo mi neki ludaci koji izmisljaju neke stvari samo zato sto im se hoce i dosta mi je vise budala kao ti koji misle da su samo oni u pravu i koji nemaju drugi nacin da se brane osim da pljuju druge, ti npr. verujes da je covek nastao od majmuna (kako pricaju naucnici koji nemaju nijedan dokaz za to) i zamisli da sad majmun jednog dana rodi coveka, kakve to logike ima???
I kako je Egipat u kojem su ljudi bili na nivou zivotinja odjednom u veoma kratkom periodu poceli da grade piramide i ogromne palate, a ni sada covek ne bi bio u stanju da napravi iste???
Prosto tu se nalaze velike rupe koje bez pogovora dokazuju da se nesto krije, a kad bi ti jos malo povezao tacke shvatio bi da su te rupe mnogo vece i da tu nesto svakako nije u redu!

Sinak, ti to mene uvredi? Pa se cudis onda zasto se na tvoje zalbe ne odgovara...

Covece, odgovorio sam ti kroz primer (zeleno-plavo nebo) kako vi argumentujete, i kako dolazi do podsmevanja i svadja.

Tvrdis da ja tebi moram dokazati da je nebo plavo, sine!!! Alooo (kuc kuc po glavi) ima li tu imalo mozga? Ne? Vidim i sam, hvala...

Ne moze majmun da rodi coveka, (sem tebe, izgleda (uzvracam uvredu)) to radi evolucija.
Iako nisam nacitan sa tom temeom, ne bih znao i ne interesuje me. Znaci, sto ne znam, necu da prosipam okolo.
A ti sve znas, a?

A znas li da jednu glupavu piramidu ljudi mogu da izgrade za 10 dana?
Obaraju rekorde u visini nebodera, prave podvodne hotele i svemirske stanice, a da ne znaju obicnu piramidu sastaviti...daj molim te.
Previse mistifikujete te gluposti.
 
ne shvatam samo u kakvom svetu ti zivis, jer jedino o cemu ti govoris su strah, mrznja, rat, glad... kakav je tvoj svet, kako ga ti vidis, dozivljavas?
Danasnja Politika:
Више од милијарду гладних у свету
Високе цене хране су гурнуле у глад још 105 милиона људи у свету у првој половини 2009, подижући њихов број на више од милијарду...
http://www.politika.rs/rubrike/vesti-dana/Vishe-od-milijardu-gladnih-u-svetu.sr.html
d6084a4814be73a29cde18481838c78e.jpg
 
Poslednja izmena:
Mogu ja da se zalim njima ali znam da to nista nece vredeti (a ti kad bi im se zalila na mene oni bi mene kaznili bez razmisljanja), ima pravila ali izgleda da za tebe ne vaze!
A za ovo kakve veze ima stanje tvog uma sa mnom? o cemu ti pricas gde sam ja pomenuo da stanje mog uma ima ikakve veze sa tvojim?
i ne znam za sta je ovo odlican primer??


sloboda je vise stvar...glave
nego ostalih...eksterimiteta
tj. njenog sadrzaja...
eto, za to je odlican primjer

nego, postoje i supermoderatori, administratori...
postoji i opcija ignore za postove/clanove koje ne zelis citati...
 
Danasnja Politika:
Више од милијарду гладних у свету
Високе цене хране су гурнуле у глад још 105 милиона људи у свету у првој половини 2009, подижући њихов број на више од милијарду...
http://www.politika.rs/rubrike/vesti-dana/Vishe-od-milijardu-gladnih-u-svetu.sr.html
d6084a4814be73a29cde18481838c78e.jpg

da su resursi neravnomjerno/nepravdeno rasporedjeni...jesu
o tome spora nema...uzrok je, ako mene pitas, ljudska alavost...
ista ona koja je ubila komunizam ko zeca...:confused:
 
Nek nesto rade u zivotu, pa nece biti gladni... :)

Recimo, da sruse svoju vladu, kao prvo.

Ne nego nek sruse one koji su postavili njihovu vladu. Iluminate iz Evrope i USA. Nek sruse te iste koji su komandovali englezima kada su im unstili njihova znanja i uzeli za sebe, kada su im uveli glupe religije koje ih samo podsticu na ratove i nasilje, nek sruse laznu nauka koja je degradirala njihovu rasu. A narod plemena Zulu je znao da su vreme i prostor jedno, znao je sve to pre Ajnstajna.
 
Pa kako ce oni da ruse, kad su gladni?
A kad je covek gladan, ne moze da vidi stvari koje nema.
Samo siti i presiti vide svasta.

Koliko vi puta dnevno jedete, koliko bacate hrane?

Ajd preskocite dva obroka mesecno i posaljite onom decaku sa slike kojeg tako bezobzirno iskoristavate za propagiranje vasih "ideja". Platite mu sto ga koristite, ili niste nista bolji od tih vasih iluminata, krokodila i sta ja znam koga jos.

Jedno je nasa zaebancija, a drugo izrugivanje tom detetu.
Verujem da nisi tako mislio kada si stavio sliku, tj nadam se....
 
Ne nego nek sruse one koji su postavili njihovu vladu. Iluminate iz Evrope i USA. Nek sruse te iste koji su komandovali englezima kada su im unstili njihova znanja i uzeli za sebe, kada su im uveli glupe religije koje ih samo podsticu na ratove i nasilje, nek sruse laznu nauka koja je degradirala njihovu rasu. A narod plemena Zulu je znao da su vreme i prostor jedno, znao je sve to pre Ajnstajna.
Ocekujemo od tebe da ces se prvi odreci mnogih blagodati ovog zivota da bi dao deci poput ovog decaka na slici, hoces li?
 
sloboda je vise stvar...glave
nego ostalih...eksterimiteta
tj. njenog sadrzaja...
eto, za to je odlican primjer

Znaci ako tebe sad zatvore negde i drze te tamo 50 godina i posle te puste a ako si ti u svojoj glavi mislio da si slobodan onda ces svima reci da nisi bio u zatvoru nego da si ti bio slobodan, samo sam dao primer onoga sto si ti rekao i sto se upravo desava u svetu sada, i sam si priznao ovom izjavom da se upravo nalazis u zatvoru samo ti toga nisi svestan u svojoj glavi!Razmisli malo pre nego sto izjavis nesto!
 
Pa kako ce oni da ruse, kad su gladni?
Ti neozbiljni i zaboravni covece si prvi rekao ,,neka sruse njihovu vladu pa nece biti gladni":
Nek nesto rade u zivotu, pa nece biti gladni... :)

Recimo, da sruse svoju vladu, kao prvo.


da su resursi neravnomjerno/nepravdeno rasporedjeni...jesu
o tome spora nema...uzrok je, ako mene pitas, ljudska alavost...
Uzrok nije ljudska alavost, ljudska alavost je posledica Iluminatsko/reptilskog nacina vladanja i njihovih normi pod koje je podpala ljudska rasa, i vestacki se stvorila ,,ljudska alavost".

Znaci potvrdila si vec ono sto sam rekao na pocetku ove teme. ,,Ako bi LJudski vanzemaljci javno sisli na Olimpijadu preko noci nestao bi danasnji"sistem vrednosti"Vlade u senci (Iluminati) izgubile bi kontrolu nad drustvom jer vanzemaljci bi doneli ljudima SLOBODU od "belosvetski faraonske vlade". Dali bi tehnologiju SLOBODNE ENERGIJE! Dali bi ZAKON Volje i ljubavi da"radis sta volis da proizvodis-pruzas dajes a uzimas samo koliko potrosis a ne da akumuliras"Onda nema kriminala jer svi imaju sta kome treba,deca bi vaspitana bila da nauce "Pojedi koliko si sit bice i sutra ali nemoj kao hrcak akumulirati jer i drugi su gladni i zedni "Naucili bi decu da DELE medjusobno, a ne da se otimaju i celo drustvo sacinjava davanje,pruzanje i primanje robe i nema para! Nema lopova,prevare,ucene,klice mrznje nemoze da se izrodi! To su Ljudski Vanzemaljci sa Plejade, Tau ceta i njihove vrednosti-sam sebi si policajac sudija-ali vaspitanje od detinjstva pocinje onda je promena.Svima ce biti cilj da nema gladi i zedji kod covecanstva! Svima ce biti Cilj suzbiti bolesti jer sto sebi zelis zeleces i u praksi drugima bice PROGRAMI RADA a ne politicari i vlade i predsednici"TI SI TAJ KOJI SVE CE SAM DOBRO ODLUCIVATI" Nema vojske nema policije! Postoji samo program planetarne odbrane i svi ucestvuju ako zatreba. Uostalom ova planeta vec ima odbrambeni sistem koji je ostao od starijih civilizacija. Covecanstvo ima da se promeni iz korena.
Ove belosvetske vlade ne zele da izgube Vlast nad narodima i spremne su da bioloski uniste 5 milijardi ljudi virusom! Ne daju vlast kao Hitler u bunkeru!"
 
Mislio sam, ali ko mi je kriv kad nisam napisao, "kako ce oni da odu za evropu ili ameriku, kad nemaju ni za hleba, da tamo ruse iluminate"

Moja greska..

Ja sam protiv bilo kog nasilja, i ne treba nikog rusiti, to je samo odgovor na tvoj post:
Nek nesto rade u zivotu, pa nece biti gladni... :)

Recimo, da sruse svoju vladu, kao prvo.
Pa reko ako si vec za to da ruse neku vladu, onda bolje da ruse vladu koja vlada njihovom vladom i koja im je uvela tu kulturu da uopste imaju takve demonokratske nasilne vlade. A ne treba nikog da ruse, nego to je samo tebi savet, manje zlo da se rusi uzrok nego posledica.
 
Ocekujemo od tebe da ces se prvi odreci mnogih blagodati ovog zivota da bi dao deci poput ovog decaka na slici, hoces li?
Ja sam npr. do sada dao mnogo donacija humanitarnim organizacijama da se zna da ne bude posle i da mene optuzujete za nesto, ali samo da vam kazem da nista nece znaciti ako svi mi posaljemo hrane kad ce se ta hrana potrositi pa ce se im se opet vratiti oni stari problemi a te probleme moze da rese samo ljudi koji su na vlasti a posto su na vlasti veoma losi ljudi to se skorije nista nece promeniti!
 
Znaci ako tebe sad zatvore negde i drze te tamo 50 godina i posle te puste a ako si ti u svojoj glavi mislio da si slobodan onda ces svima reci da nisi bio u zatvoru nego da si ti bio slobodan, samo sam dao primer onoga sto si ti rekao i sto se upravo desava u svetu sada, i sam si priznao ovom izjavom da se upravo nalazis u zatvoru samo ti toga nisi svestan u svojoj glavi!Razmisli malo pre nego sto izjavis nesto!


ne bih bas rekla da sam bilo sta sto ima veze s ovom TVOJOM KONSTRUKCIJOM rekla....kad sam rekla da je sloboda na prvom mjestu pitanje...stanje uma

e, sad...to sto ti kontas i kako...to je tvoja stvar/problem...:)
 

Back
Top