Da li smo opitni kunići savremenih civilizacija?

Razumes ti razumes, nego neces jer moras da budes na strani tvojih prijatelja Vragane, Sala, Svabova jer vam je to omiljene zabava da apriori budete protiv bilo cega sto se kosi sa konvencionalnom naukom. I mene su roditelji isto tome ucili, bas zato i znam o cemu pricam. Ja bih pre rekao da si ti imala traume, pa si se povukla u sebe, toliko da ne smes da vidis zaista sta se desava u svetu..

A cudilo bi me da se vas dvoje ne slazete oko necega. Znaci kad nemate argumente onda idete na licnost. I izvrcete reci iz konteksta. Jel to samo zato sto vam smeta teorija koja kaze da covek nije nastao od majmuna?? Od celog teksta nadjete mali deo da bio ostalo negirali.

Ja licno nemam problem sa ovim svetom, jedino sto sam uvek imao osecaj za pojam covecanstvo, pa mi je valjda lakse da razumem globalno ljudsko okruzenje, nego ti. Samo sam entuzijasta, a politika i potreba da pomazem ljudima me je uvek interesovala.

Vi meni tvrdite da je ljudsko drustvo ok?? Jel si bila u USA?? U svakoj prodavnici imas slike desetine nestale dece. Moras da pazis na dete i u prodavnici jer i tu pokusavaju da ih ukradu. Ovo je proverena stvar, ako ne verujes kupi kartu za avion i proveri. Znaci sve se to desava u jednoj od vodecih zemalja sveta. Jel to demokratija ili demonokratija? Jel ti cistas novine u Srbiji, jel vidis sta se desava u Srbiji, da svaki dan neko nekog ubije? Jel mislis da je to prirodno za ljudski rod?? Naravno da nije to mu je sve nametnuto.

pre svega ja ne moram da imam misljenje kao drugi pa makar oni bili moji prijatelji, jednostavno nam se misljenja podudaraju i? i gde sam ja to rekla da mislim da je covek postao od majmuna? ha?
ti nisi nikakav entuzijasta vec paranoik. i pre svega ja nimalo nisam povucena u sebe, ali nemam nameru da ti se pravdam.
i nisam bila u usa, i ne pada mi na pamet da kupujem kartu i proveravam koliko je dece tamo enstalo. i kakve to veze ima sa ovom temom uopste?
 
Moram da kazem da nisi uopste u pravu jer ti govoris kao da svi u svetu zive srecni i zadovoljni ali Royal je za sve bio u pravu, svaki roditelj uci svoje dete da bude dobro prema drugima ali samo mali broj dece to i nauci i zaboravi sve to kad poraste!



Jeste to tacno, ali jesi li se ti ikada zamislio kakav treba da budes manijak da bi ubio ili silovao neko dete ili drugog coveka, a toga u Srbiji ima na desetine slucaja godisnje a u SAD ima na stotine, a u svetu na hiljade i to zbog toga sto je druge vere, navija za protivnicki klub ili samo iz zabave itd.Pa vi vidite da li ima strah, mrznja, rata, gladi (citiram milica cobanica), mozda ti pricas zato sto zivis u delimicno normalnoj zemlji, ali isto tako polovina covecanstva zivi u neprekidnom strahu, neprekidnoj borbi za goli zivot (pogledaj Afrika, bliski istok, Azija, Kosovo) zato nemojte vise da mi pricate kako nemate ni jedan dokaz da dokazete da mi ne zivimo u zatvoru, kad je veoma jasno da zivimo u zatvoru!Probudite se ljudi iz sna i pogledajte svet oko sebe i shvaticete u kakva smo se mi sranja uvalili, da idemo ka samounistenju i da postoje veoma male sanse da se iz toga izvucemo!:(

da li shvatas sta si napisao? :mrgreen:
ja ne govorim i ne mislim da su u svetu svi happy i da je sve roze, sranja se desavaju ali to nije nikakav dokaz da zivimo u zatvoru koji su kreirali mali zeleni.
 
da li shvatas sta si napisao?
ja ne govorim i ne mislim da su u svetu svi happy i da je sve roze, sranja se desavaju ali to nije nikakav dokaz da zivimo u zatvoru koji su kreirali mali zeleni.

Ja shvatam ali izgleda da ti ne shvatas!Procitaj jos jednom mozda ti udje glavu!
Sve te stvari koje ti govoris da se desavaju, ne desavaju se slucajno i kad bi makar malo vise istrazila videla bi da se tu nesto ne uklapa, da ne stima, i da se nesto krije!
Ali najbolji rob je onaj koji misli da je slobodan!Oni se nikad ne bune!Shvatices jednom!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Milica je rekla (a vi teletabisi ne kontate) da ce bolji svet nastati ako mi budemo bolji, i na osnovu toga svaki normalan (znaci onaj koji veruje u sebe, a ne svetske zavere) ce vaspitavati svoju decu u tom duhu.

A vi ce te vaspitavati svoju decu tako sto ce te im puniti mozgice glupostima tipa "ti si covek. Svi u obdanistu su reptilijanci. Ne druzi se sa njima. Budi pametan i namazan, a svoja zapazanja iznosi na net. I spremi se za invaziju. Ako odigras pametno, tebe nece prozderati. Ne voli bliznjeg svoga, gledaj da ga ebes u mozak i otvoris mu trece oko"

E tako vi teletabisi radite.
Ne samo sto piskite po ustrojstvu svemira, nego i po ustrojstvu mentalne samospoznajuce individue, tj normalnog coveka.
Sram vas bilo.
 
Milica je rekla (a vi teletabisi ne kontate) da ce bolji svet nastati ako mi budemo bolji, i na osnovu toga svaki normalan (znaci onaj koji veruje u sebe, a ne svetske zavere) ce vaspitavati svoju decu u tom duhu.

A vi ce te vaspitavati svoju decu tako sto ce te im puniti mozgice glupostima tipa "ti si covek. Svi u obdanistu su reptilijanci. Ne druzi se sa njima. Budi pametan i namazan, a svoja zapazanja iznosi na net. I spremi se za invaziju. Ako odigras pametno, tebe nece prozderati. Ne voli bliznjeg svoga, gledaj da ga ebes u mozak i otvoris mu trece oko"

E tako vi teletabisi radite.
Ne samo sto piskite po ustrojstvu svemira, nego i po ustrojstvu mentalne samospoznajuce individue, tj normalnog coveka.
Sram vas bilo.

Jesi li ti uopste procitao moje postove, ja nigde nisam spomenuo reptilijance, a i sta ima ja da se raspravljam sa tobom kad je jasno da ti ovde sluzis samo da bi spamovao forum!
 
Hahahha...pazi, nisam citao tvoje postove i izvinjavam se na tome.
Odgovor nije direktno tebi upucen.....

Ali, dozlogrdilo mi vise da mi neko servira pricu koliko sam ja (i ostali) slepi i glupi, kako je nasa nauka dogma i kako reptilijanci nas ebu u mozak.

Pomislio sam da si i ti jedan od tih zagovornika "teorija", i zato je isao moj poslednji post....

Ako vi (ne samo ti) smatrate da nemate svoju pamet, svoje ja, svoje mesto u ustrojstvu svemira i bitisanja, svoj mozak i misljenje, onda lezite svi redom na astal i cekajte da vas reposi prozderu.

A ja, Sal, imam svoju pamet, svoje ja i svoje misljenje i kazem sledece

Reposi ne postoje, niti postioje zavere.
Da postoje reposi, dosad bi me pojeli jer ja pljujem i piskim i kakim festivalno po njima.

Mada, voleo bih da mi se pojavi na vratima repos zemska i da mi se shapeshiftuje u neku lepoticu...
U tom slucaju, ne bi garantovao za svoje dzentlmenske manire.
Mozda bi joj skuvao kaficu, ali tek posle...mnogo posle...hehhehehe... :)
 
Jesi li ti uopste procitao moje postove, ja nigde nisam spomenuo reptilijance, a i sta ima ja da se raspravljam sa tobom kad je jasno da ti ovde sluzis samo da bi spamovao forum!

ok ne verujes u reptilijance ali svakako verujes u aliene sa meseca ili odakle vec :roll: i u to da smo u zatvoru... da smo robovi ne znam vec ciji... hajde prosvetli nas, ko nas je to zarobio? u koju silu ti verujes?
 
jesu li i prasici vanzemaljska bica i ako jesu ko ih je dopremio vamo i zasto mi jedemo njih a ne oni nas:think:

nisu. citala sam u nekim knjigama da je prase kao i jagnje uostalom nastalo od mitskih bica koja su nekada zivela na ovim prostorima i zvala su se PRAGNJE. pragnje je tokom vekova evoluiralo i od njega su nastale spomenute podvrste. pragnjad su se hranila usecerenim jabukama i liciderskim srcima i bila su jako privrzena deci. bas steta sto ova vrsta vise ne postoji....
 
nisu. citala sam u nekim knjigama da je prase kao i jagnje uostalom nastalo od mitskih bica koja su nekada zivela na ovim prostorima i zvala su se PRAGNJE. pragnje je tokom vekova evoluiralo i od njega su nastale spomenute podvrste. pragnjad su se hranila usecerenim jabukama i liciderskim srcima i bila su jako privrzena deci. bas steta sto ova vrsta vise ne postoji....


i sta bilo...pocrkali od dijabetesa? :sad2:
 
Sal prestani da vredjas ljudi i da ih nazivas teletabisima. A ti prvi najvise pricas o reptilima. Carick jel su ti to obrisali post u kome kritikujes vraganu? Opet je Vragana povlascena ovde. Sram vas bilo, treba svi da budu ravnopravni na ovom forumu, a ne samo neciji prijatelji.


znas kako; od sada ce Vragana uredno prijavljivati svaku ovaku...optuzbu
a onda ce fino trazit od Supermoderatora da vidi koliko vas je...zapravo
naime, javlja mi se da i niste tako...brojni :)
 
Hahahha...pazi, nisam citao tvoje postove i izvinjavam se na tome.
Odgovor nije direktno tebi upucen.....

Ali, dozlogrdilo mi vise da mi neko servira pricu koliko sam ja (i ostali) slepi i glupi, kako je nasa nauka dogma i kako reptilijanci nas ebu u mozak.

Pomislio sam da si i ti jedan od tih zagovornika "teorija", i zato je isao moj poslednji post....

Ako vi (ne samo ti) smatrate da nemate svoju pamet, svoje ja, svoje mesto u ustrojstvu svemira i bitisanja, svoj mozak i misljenje, onda lezite svi redom na astal i cekajte da vas reposi prozderu.

A ja, Sal, imam svoju pamet, svoje ja i svoje misljenje i kazem sledece

Reposi ne postoje, niti postioje zavere.
Da postoje reposi, dosad bi me pojeli jer ja pljujem i piskim i kakim festivalno po njima.

Mada, voleo bih da mi se pojavi na vratima repos zemska i da mi se shapeshiftuje u neku lepoticu...
U tom slucaju, ne bi garantovao za svoje dzentlmenske manire.
Mozda bi joj skuvao kaficu, ali tek posle...mnogo posle...hehhehehe... :)



A kome je upucen tvoj post?
 
ok ako se ti osecas kao rob, u redu, postujem to.

Koji je problem sa vama, svi misli da su oni najpametniji i da su samo oni u pravu, pa meni da neko iznese dokaze da je obrnuto sve od onoga sto sam mu rekao, rekao bi mu svaka cast i podrzao bih ga ali sve sto sam rekao je istina i nista osim istine i to ne moze niko da opovrgne!Evo trazim od vas, da nadjete jednu gresku u mojim postovima i samo to!
Ja sam prosao u zivotu vise nego sto ce iko od vas proci zajedno (sad ce doci onaj deo gde vi pricate da ste vi bili na nebu) i kad bih vam pricao sta sam sve doziveo ne bi mi verovali i zbog toga je uzaludno uopste pricati sa vama koji ceo zivot kao sto su Vragana i takvi slicni koji nisu izasli iz kuce jer su po ceo dan pisali glupave postove po Krstarici, zar nije bolje da si umesto svih tih postova izasao iz kuce sa drustvom i zezao se i pricao sa njima (a to sigurno ne radis, jer kad bi stigao da napises 19.000 postova, pa ja da u narednih sest meseci budem 24h na kompu ne bih napisao toliko, to malo nije normalno)!
A pricate mi vi da vi niste niciji robovi, evo ti si ocigledno rob tvog kompa (a ko je osmislio komp(zamisli se malo))!
 
Poslednja izmena:
a sta si ti to prosao daj nam reci molim te? prosao si do neke druge galaksije? bio na mesecu? ziveo u divljem braku sa zenskim alienom?

Pa ovo je vec uvreda za mene i sta ima ja tu dalje da pricam, dovoljno sam rekao pa ce oni pametniji shvatiti!

Evo samo da izdvojim nesto veoma bitno iz posta od Royal-a (crvena slova)!
Vi meni tvrdite da je ljudsko drustvo ok?? Jel si bila u USA?? U svakoj prodavnici imas slike desetine nestale dece. Moras da pazis na dete i u prodavnici jer i tu pokusavaju da ih ukradu. Ovo je proverena stvar, ako ne verujes kupi kartu za avion i proveri. Znaci sve se to desava u jednoj od vodecih zemalja sveta. Jel to demokratija ili demonokratija? Jel ti cistas novine u Srbiji, jel vidis sta se desava u Srbiji, da svaki dan neko nekog ubije? Jel mislis da je to prirodno za ljudski rod?? Naravno da nije to mu je sve nametnuto.
 
Poslednja izmena:

Back
Top