Da li slavite rođendane?

Ne moze se reci da slavim...ono nadje se neko meze,nesto slatko i ko naleti pocastim...poklone od mojih najblizih primim,cisto znak paznje i uglavnom nesto sto mi treba....

Ove godine je jubilej mislila sam mozda nesto malo vise nego inace ....videcemo....

...a za poklon sam od svih trazila da mi napisu pismo....da jednostavno pisu sve sto im padne na pamet u vezi mene....

Mama kaze da je vec par puta pocinjala al da oplace pa ne moze da zavrsi.....a vreme leti....
 
Ne volim rođendane i uopšte, bilo kakav vid opštenarodnog veselja.
Za moj rođendan dođe drušvo kod mene, napravim tortu (bez svećica) i onda sedimo i ćaskamo i taj deo mi je super. Ne očekujem poklone i govorim im da mi je čokolada euroblok sasvim ok ali to uglavnom ne vredi...
Drugi deo je grozan, kada na poslu uhvate da me cmaču svi redom, tada ludim! Ima i gore, kada dođu kod mog stola i počnu da mi pevaju "Happy birthday...", diskasting! Ali to je njima super provod, stanu pa počnu sa željama, teraju me da odmah otvorim poklon, svi su nekako usplahireni da vide da li su "pogodili" poklon, a meni je to najveća robija jer ne znam da sakrijem kad mi se nešto ne sviđa...
Prava agonija!
Ne volim rođendane, moj konačan odgovor!
 
Ne mislim na dečije, ili rođuse do 18 god ;)

Da li slavite trideseti, četrdeseti i one između... da li pravite žurku, ili izvedete najbliže u restoran...
Da li tada volite porodičnu atmosferu (sa decom), ili romantičnu (vi i partner pod svećama ili mesečinom), ili što veselija (društvo do jutra)
da li mužu pravite žurke iznenađenja, i da li različito proslavljate njegov i vaš rođendan?
Da li vam je to kao svaki drugi dan, da li ste uglavnom srećni što je to 'vaš' dan, ili tužni što starite? Preispitujete li se koliko i šta ste postigli od planova do tih godina............
da li duvate svećice, pravite tortu???
da li očekujete poklone i ko će se setiti da vam čestita i ljutite li se i bude vam krivo ako to izostane :confused:

eto to...

kako provodite rođendane :D
Ja obozavam rodjendane...I svoj kada je,a i tudje...Ma,ja ih sve skupim djuture...I prijatelje i rodbinu i kolege,partner..i bude nam veselo uvek...Ne gledam uopste na godine,radujem se kao nekom posebnom danu,kada sam sva "vazna"...:) Rodjendan proslavljam uvek uz tortu,sa sve svecicama,koliko mi je godinica...Ne ocekujem poklone,bitno mi je da dodju mi dragi ljudi...da ponesu samo "sebe",to je dovoljno poklonce...Ali ako i padne koje poklonce,ne odbijam...:):) Ne ljutim se,kada me zaborave,znaci da im nista i ne znacim,pa se ne opterecujem time..da sam im nesto znacila,verovatno bi se setili...Obozavam da idem i na rodjendane drugih,satima biram poklone,pa to sve onako lepo upakujem,da se oduseve...Ja sam tip osoba koja ce slaviti rodjose uvek,imala 26.ili 76.:):)
 
Proslavljamo i moj i rodjendan mm. Obicno je to porodicno slavlje, ja, muz, cerka, roditelji i par bliskih prijatelja.
Poklone obozavam, nije bitno sta su mi doneli, al eto... Volim ta mala iznenadjenja.
Samo sam jednom (otkad sam u braku) rodjendan proslavila vani sa mojim i njegovim drustvom, al sada mi je ugodnije kuci. Sama napravim tortu, kolace, neko pecenje, pice i to je to. Bez svecica i sl...
 
Ja baš volim rođendane, i svoj i tuđe. Dok sam bila mlađa volela sam da odem sa društvom negde u provod, ali kako su totalno različiti tipovi ljudi, uvek primetim da se bar polovina smorila zbog muzike ili atmosfere ili nečega već... Sad slavim tako što mama:rumenka: napravi nešto slano i tortu, a osim društva dođe mi i rođaka sa klincima koji uvek spreme poklon za tetku, to mi je mnogo simpatično, slatkiši:P Pokloni nisu mnogo bitni, ali im se uvek obradujem k'o malo dete, ma šta da su. Volim i da drugima biram rođendanske poklone i da se vidim sa njima ako slave. Rođusi su super!:D
 
ja sam skoro po pravilu za svoj rodjendan na odmoru :besna:
prosle godine smo ga proveli lutajuci po italiji jer je cela bila zakrcena i umesto u 19 stigli smo u restoran u 23 gde su nas cekali moj brat i njegova verenica
godina pre toga bili smo u grckoj,trazila sam da posetimo solun pa je tako dan prosao u setnji,sopingu
ove godine ne znam...vraticemo se s mora pa cemo videti
 
Моји пријатељи кажу:,,Ванда јааако воли свој рођендан!'' :)

И да, јако волим кад ми је рођендан, ја га, као, не славим.
Е, то је комликовано објаснити.
Не позивам људе на рођендан, али пошто они знају да ја волим свој рођендан, дође их бар двадесетак, а некад и више.

Значи, пошто знам да ће људи доћи, ја спремим свашта, сваке године нешто друго, једном прасе и прилоге, једном сендвиче, некад само салате, десетак врста, некад различите пите... Мама умеси једну торту ја другу и седи се до зоре сваки пут, био радни или нерадни дан.:)

И не само ја, сви моји пријатељи воле моје рођендане. Не долазе увек исти људи, око 20 је ,,стандардних'', а некад буде још више. И буде увек посебно лепо и увек другачије. :heart:
Једино ми је жао што је то зима, па не можемо да седимо у дворишту... :sad2:
 
par godina unazad ne slavim rodjendan,prosle godine sam otisla od kuce za rodjendan, izmislila silne neke obaveze samo da ne budem kod kuce i da neko slucajno ne pomisli da slavim rodjendan: /
ali sam se zahebala pa su mi svi oni koji su zeleli da doju bez obzira da li slavim ili ne dolazili danima posle rodjendana
pojma nemam sta cu ove godine, kada razmislim celo drustvo mi je rasuto i deluje mi skoro nemoguce da ih sve okupim u jednom danu, na istom mestu : /
 
ma ne.
ovo juče je izuzetak, jer je punoletstvo u pitanju...nikad od rođendana ne pravimo frku....neka stvarčica, knjiga i tako to....
a juče, pošto je postala punoletna (mada ne znam u čemu je razlika suštinski), napravili smo malo porodično okupljnje.
eto.
 
Ne mislim na dečije, ili rođuse do 18 god ;)

Da li slavite trideseti, četrdeseti i one između... da li pravite žurku, ili izvedete najbliže u restoran...
Da li tada volite porodičnu atmosferu (sa decom), ili romantičnu (vi i partner pod svećama ili mesečinom), ili što veselija (društvo do jutra)
da li mužu pravite žurke iznenađenja, i da li različito proslavljate njegov i vaš rođendan?
Da li vam je to kao svaki drugi dan, da li ste uglavnom srećni što je to 'vaš' dan, ili tužni što starite? Preispitujete li se koliko i šta ste postigli od planova do tih godina............
da li duvate svećice, pravite tortu???
da li očekujete poklone i ko će se setiti da vam čestita i ljutite li se i bude vam krivo ako to izostane :confused:

eto to...

kako provodite rođendane :D
uglavnom nastojim da se sklonim iz kuce i provedem vrijeme sa nekim meni vaznim
poklone nikada nisam dobijala, od mojih
zvake godine je ista torta, ako je naprave ranije, uglavnom ne doceka moj rodj.... svaki izgovor za pravljenje torte je dobar izgovor i nema puno veze samnom

nemam nikakvih emocija vezano za dobijanje godina.... al mi je bilo malo neprijatno na 20ti, nezgodan nesto broj
em dvojka koju, pored osmice ne volim, em paran
 
Ja sam slavila uz buku i dreku do 5-tog razreda osnovne... Od 6-tog do 1-ve godine gimnazije sam zvala od 4-7 ljudi, a od 2-ge godine ne slavim... pozovem najbolju drugaricu, podelim bombone drugarima u školi, i to je to!
E sad... ove godine ide 18-ti (u decembru), tako da ću verovatno pozvati 6-7 meni najdražih ljudi kući, na malo-veliko slavlje :D
 

Back
Top