Da li se Presevska dolina pripaja Kosovu?

da prekucam:

o svim kombinacijama i razmenama teritorija moze da se govori jedno ako se u to ukljuci i bosna i njena podela. ako dodje dotle, onda o svemu i krajnjim razgranicenjima treba da se razgovara. ovako jok.
mada, kad se gleda, strateski je bas vazna ta dolina. vaznija nego sever kosova.
 
.....opshtina bujanovac ima vishe shiptara nego srba ...........nisam siguran ,mislim da se kolju opasno u procenat .....................:think:

Pa prema nekim popisima iz devedesetih bilo je 60% sipci a 30% srbi ostalih 10% su romi, kasnije se broj albanaca smanjio na nesto preko 50% ali se broj srba nije povecavao. Medjutim smatra se da to nije realno stanje, jer nije bilo moguce izvrsiti popis po nekim selendrama zato sto se tamo nezna ni ki pije ni ko placa, to ti je tamo grdje od Kambodze.
 
Pa prema nekim popisima iz devedesetih bilo je 60% sipci a 30% srbi ostalih 10% su romi, kasnije se broj albanaca smanjio na nesto preko 50% ali se broj srba nije povecavao. Medjutim smatra se da to nije realno stanje, jer nije bilo moguce izvrsiti popis po nekim selendrama zato sto se tamo nezna ni ki pije ni ko placa, to ti je tamo grdje od Kambodze.

.....nemoj kambodzu da dirash ,raj na zemlji ...............
 
.mislish da im amerikanci priteknu u pomoc i njihovi humanitarci ...................

Mislim na nesto slicno ovom na slici a sumnjam da bi im iko posle toga pomogao.

earthquake-wreckag.jpg
 
Jeste ovi iz Begisa misle '' povratit cemo Kosovo da cemo im nekakvu autonomiju koju im budemo mi skrojili i to je to '' ... E to je maljo morgen !!! Cak da ode Thaqi & Co uz pristanak naroda i preda kljuceve od skupstine Kosova ovi iz Beograda bi se razbezali glavom bez obzira jer ne bi znali sta da rade sa Kosovom !!

Ih, ne bi znali... Pa kud ce Vuk Bojovic onoliko africko zverinje, ionako im tesno, gre'ota da se gresimo... :whistling:
 

Back
Top