Da li se gradjanski rat mogao izbeci ????

Nije gvano nego se pas...

Onda je to oružje završilo kod Srba iz BiH i Hrvatske.

Slobo je mrtav ladan vršio smotru do zuba naoružane TO SR Srbije.

forumase iz hrvatske ubuduce ne vredjati sta god da napisu

kada napisu da su videli gospu - zna se videli su

kada napisu da su videli slobodana da je vršio smotru do zuba naoružane TO SR Srbije - zna se videli su.

nije vazno sto je u srbiji oruzje to odneto, ko zna gde. istovremeno kad i u drugim republikama

fakta iz hrvatske su merodavna za srpsku noviju istoriju. ne slazu se sa onim sto smo mi licno videli, ali zar mi oduvek nismo bili remetilacki faktor evropejske idile
 
forumase iz hrvatske ubuduce ne vredjati sta god da napisu

kada napisu da su videli gospu - zna se videli su

kada napisu da su videli slobodana da je vršio smotru do zuba naoružane TO SR Srbije - zna se videli su.

nije vazno sto je u srbiji oruzje to odneto, ko zna gde. istovremeno kad i u drugim republikama

fakta iz hrvatske su merodavna za srpsku noviju istoriju. ne sazu se sa onim sto smo mi licno videli, ali zar mi oduvek nismo bili remetilacki faktor evropejske idile
Ma video je on kako je Sloba mrtav vršio smotru TO SR Srbije....
 
Kada smo već kod naoružanja skupljenim od TO, bio sam jedan od vojnika koji je istovarao sanduke sa puškama, a komandovao mi je poručnik Musliman.

I sada on pokušava da dokaže da je JNA izvršila agresiju na sopstvenu zemlju, a da je u cilju te agresije naoružala Srbe, pa su svi zajedno radili ne znam šta.
Da je zaista bilo tako, baš bi Slovenija i Hrvatska uspele da se izbore za samostalnost.


Ovdje ti je jedan forumaš inače bivši pripadnim VRSK sam priznao da su na početku rata imali samo neke stare minobacače TO.

Odakle to golorukom narodu ako ne od prosrpske JNA???
 
forumase iz hrvatske ubuduce ne vredjati sta god da napisu

kada napisu da su videli gospu - zna se videli su

kada napisu da su videli slobodana da je vršio smotru do zuba naoružane TO SR Srbije - zna se videli su.

nije vazno sto je u srbiji oruzje to odneto, ko zna gde. istovremeno kad i u drugim republikama

fakta iz hrvatske su merodavna za srpsku noviju istoriju. ne slazu se sa onim sto smo mi licno videli, ali zar mi oduvek nismo bili remetilacki faktor evropejske idile

Će te hebu padeži???
 
Ovdje ti je jedan forumaš inače bivši pripadnim VRSK sam priznao da su na početku rata imali samo neke stare minobacača TO.

Odakle to golorukom narodu ako ne od prosrpske JNA???

da se zna jna je bila prosrpska!

takva su hrvatska saznanja, i ima da se toga drzimo svi

postojanje socijalisticke federativne republike jugoslavije je bilo analogno tome iskljucivo prosrpsko.

hrvatski narod se napatio od 1944. pod srpskom vlascu i stoicki podneo nelegitimnu jna i prosrpsku, sve do 1990.

ko se kaci sa hrvatima ovde, kaci se i sa nasom vladom i sa nasim forumom
 
Ovdje ti je jedan forumaš inače bivši pripadnim VRSK sam priznao da su na početku rata imali samo neke stare minobacače TO.

Odakle to golorukom narodu ako ne od prosrpske JNA???
Prosrpska JNA sa oficiriima i vojnicima pripadnicima svih naroda i narodnosti tadašnje SFRJ????

A kada već postavljaš ovakva pitanja, a odakle ustaško-paravojnim terorističkim formacijama bilo kakvo naoružanje? Jesu li i oni dobijali naoružanje od prosrpske JNA?
 
Naravno. Pozivaš se na ustav SFRJ. E sad bi u jednom slučaju ovako a u drugom onako.

Sve sam ti objasnio...

Preporučam knjigu general-pukovnika Ilije T. Radakovića "BESMISLENA YU-RATOVANJA 1991-1995"..

Autor knjige je Srbin i Hrvatske. Od 1970. do 1973. je načelnik planske uprave Generalštaba. Od 1973. do 1978. je načelnik operativne uprave i zamjenik načelnika Generalštaba u činu general-pukovnika.Od 1978. do 1984. je pomoćnik saveznog sekretara za narodnu obranu, a od 1984. do odlaska u penziju 1985. je zamjenik saveznog sekretara za narodnu obranu.

On vrlo dobro opisuje kršenja Ustava i zakona i nesnalaženje vrha JNA u novonastalim okolnostima nakon prvih višestranačkih izbora.
 
Sve sam ti objasnio...

Preporučam knjigu general-pukovnika Ilije T. Radakovića "BESMISLENA YU-RATOVANJA 1991-1995"..

Autor knjige je Srbin i Hrvatske. Od 1970. do 1973. je načelnik planske uprave Generalštaba. Od 1973. do 1978. je načelnik operativne uprave i zamjenik načelnika Generalštaba u činu general-pukovnika.Od 1978. do 1984. je pomoćnik saveznog sekretara za narodnu obranu, a od 1984. do odlaska u penziju 1985. je zamjenik saveznog sekretara za narodnu obranu.

On vrlo dobro opisuje kršenja Ustava i zakona i nesnalaženje vrha JNA u novonastalim okolnostima nakon prvih višestranačkih izbora.

ma tacno tako

dobar izgovor para vredi

navedeni autor mora da je znacajan faktor u srbiji. takoreci vodeca licnost. i ako on kaze da se nije snalazio, a hrvati to vole da cuju jer su se oni snasli, onda je to knjiga koju svako malo dete treba da nauci napamet

prvo da se izvini hrvatima sto ih je kao visoki oficir gledao sa visine
 
ma tacno tako

dobar izgovor para vredi

navedeni autor mora da je znacajan faktor u srbiji. takoreci vodeca licnost. i ako on kaze da se nije snalazio, ahrvati to vole da cuju jer su se oni snasli, onda je to lnjiga koju svako malo dete treba da nauci napamet

prvo da se izvini hrvatima sto ih je kao visoki oficir gledao sa visine

Vršnjaci, video igrice..tutanj..škola je počela...
 

Back
Top