Da li postoje stvari koje mogu da pobede ljubav u svako doba?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvar je jednostavna: pricha je postavljena tako da moramo da osudimo tu zzenu kao loshu majku koja je zbog parcheta kite ostavila decu.

Ako znamo koliko je teshko ostaviti decu i da su to samo i iskljuchivo okolnosti koje su bolje za decu (PRAVA majka nije sebicha- ostaviche decu sa ocem ako je to za njih bolje bez obzira na sopstveni bol)
Prema tome, glupo je i nehumano bilo kome suditi na osnovu komshijskih malogradjanskih pricha, bez uvida u celu situaciju.

Dobro, a sta mislis zasto je jedna advokatica ostavila muza i sina od 16 godina i otisla da zivi sa fudbalerom KOJI NIJE CRNAC i koji ima 22 godine. Dosao kod nje da mu nesto sudski protumaci i posle mesec dana iznajmili gajbu. Ajde sad. a?
 
Stvar je jednostavna: pricha je postavljena tako da moramo da osudimo tu zzenu kao loshu majku koja je zbog parcheta kite ostavila decu.

Ako znamo koliko je teshko ostaviti decu i da su to samo i iskljuchivo okolnosti koje su bolje za decu (PRAVA majka nije sebicha- ostaviche decu sa ocem ako je to za njih bolje bez obzira na sopstveni bol)Prema tome, glupo je i nehumano bilo kome suditi na osnovu komshijskih malogradjanskih pricha, bez uvida u celu situaciju.

ovo je tvoje misljnje i imas pravo na njega...ja a kolko vidim jos neki ovde...imamo malkice drugaciju predstavu sta je to prava majka....ja se sa ovim ne slazem...prava majka je uvek uz decu...makar bila i na ulici...ovakvu osobu, spremnu da kod prvog problema poklekne i ostavi decu pod parolom "bolje je za njih" ja osudjujem...smatram je nezasluzim za taj "poziv" zvan majka...skrnavi ga...prosto tako mislim...otvoreno kazem gadim se takvih zena...
 
iebote...kad ja kao muškarac u celoj priči potenciram pitanje dece...iebo ja taj vaš materinski instinkt

aj se vrati pa procitaj jos jednom.
ja sam naglasila da je ne branim zato sto je ostavila decu.
i mislim da su deca svetinja.
postavila sam pitanje zbog tvoje glupe konstatacije.
na tvoje - cime je obezglavljena?
moje je bilo - a cime su svi oni ocevi koji su svoju decu ostavili, a kojih ima mnogo vise nego majki koje su napustile decu?

je l' treba da crtam?
 
ovo je tvoje misljnje i imas pravo na njega...ja a kolko vidim jos neki ovde...imamo malkice drugaciju predstavu sta je to prava majka....ja se sa ovim ne slazem...prava majka je uvek uz decu...makar bila i na ulici...ovakvu osobu, spremnu da kod prvog problema poklekne i ostavi decu pod parolom "bolje je za njih" ja osudjujem...smatram je nezasluzim za taj "poziv" zvan majka...skrnavi ga...prosto tako mislim...otvoreno kazem gadim se takvih zena...

Za ovo ti ide poen...
 
Zzena je pre svega zzena. Zzena-majka nije i ne treba biti zzrtva svog materinstva. Ako je za decu odlucheno da je bolje da ostanu kod kuche, sa ocem, pitanje doma je resheno.
Nije se razvela od dece, vech od muzza.
A nije prinudjena da bude s njim ako ga vishe ne voli, ma koliko dece imali....kao shto to ni mushkarce ne sprechava da napuste brak.
Dakle, ako je ostavila muzza, nije ostavila decu....to shto zzive sa ocem je samo pitanje smeshtaja, koji je u datom sluchjaju sigurno bolji za decu...da ne menjaju shkolu, sredinu, drugove i ostalo.
Koliko malogradjanshtine prosto neverovatno.
 
aj se vrati pa procitaj jos jednom.
ja sam naglasila da je ne branim zato sto je ostavila decu.
i mislim da su deca svetinja.
postavila sam pitanje zbog tvoje glupe konstatacije.
na tvoje - cime je obezglavljena?
moje je bilo - a cime su svi oni ocevi koji su svoju decu ostavili, a kojih ima mnogo vise nego majki koje su napustile decu?

je l' treba da crtam?

Devojče...s tobom sam priču završio...još sinoć...ne znam zašto započinješ sa mnom bilo kakvu priču...
 
Poslednja izmena:
Zzena je pre svega zzena. Zzena-majka nije i ne treba biti zzrtva svog materinstva. Ako je za decu odlucheno da je bolje da ostanu kod kuche, sa ocem, pitanje doma je resheno.
Nije se razvela od dece, vech od muzza.
A nije prinudjena da bude s njim ako ga vishe ne voli, ma koliko dece imali....kao shto to ni mushkarce ne sprechava da napuste brak.
Dakle, ako je ostavila muzza, nije ostavila decu....to shto zzive sa ocem je samo pitanje smeshtaja, koji je u datom sluchjaju sigurno bolji za decu...da ne menjaju shkolu, sredinu, drugove i ostalo.
Koliko malogradjanshtine prosto neverovatno.

Ne gledam na materinstvo kao na zrtvu...necu da biram,bicu i jedno i drugo...ali ako moram da izaberem,onda sam prvenstveno majka.
 
Jos jedna tema koja ce da sluzi za uzajamno prepucavanje medju polovima ko je bolji roditelj tj. covek...
U ovo ne bi poverovao da mi se nesto veoma slicno nije desilo, bio sam im vencani kum... strasno....
Medjutim ruku na srce, moram da pomenem da poznajem mnogo vishe muskaraca koji ovo cine, neka im zavrti guzicom, a oni odmah u kas za njom...
kako god smatram da ovo nije vredno rasprave, al' ajde kao da napisem nesto....
ipak sve to zavisi od licnih moralnih normi pojedinaca i nema nikakve veze sa polom...
100 ljudi, 100 cudi...
 
pa nisi samo ti zagovornik "te" teorije... z:mrgreen: (na zalost)
(sto volim kad se prepoznajuz:lol:)

nema sta da se prepoznajem ili ne prepoznajem.

ja stanem uvek iza onoga sto sam pisala, i ne stidim se toga.
smesna si.
narocito zato sto se meni smejes sto sam se "nasla", je li, a nisam videla petlju da otvoreno i napises - taj i taj, umesto "neki".
nisam videla.
nikad.
 
Jos jedna tema koja ce da sluzi za uzajamno prepucavanje medju polovima ko je bolji roditelj tj. covek...
U ovo ne bi poverovao da mi se nesto veoma slicno nije desilo, bio sam im vencani kum... strasno....
Medjutim ruku na srce, moram da pomenem da poznajem mnogo vishe muskaraca koji ovo cine, neka im zavrti guzicom, a oni odmah u kas za njom...
kako god smatram da ovo nije vredno rasprave, al' ajde kao da napisem nesto....
ipak sve to zavisi od licnih moralnih normi pojedinaca i nema nikakve veze sa polom...
100 ljudi, 100 cudi...

Poenta je MISLJENJE FORUMASA zasto se to desili.A niko se ne izjasnjava.Osim mene koji mislim da je zbog kite.
 
U zakljucku, zene sa foruma znaju da je otisla zbog kite al nece da priznaju da se to desava.

pa izglda da smo po tebi skrenuli s teme jel...izvini sto ne raspravljamo o duzini ki.te doticnog crnca nego o raspadu porodice i deci koja su tu na zalost glavne zrtve...oh oprosti nama gresnima...

daj bre sta cackas vise...ne dolivaj ulje na vatra...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top