Da li moderno doba olaksava seks?

Nekad si morao da odes u kafic ili klub ili diskoteku da bi upoznao ribu ili tipa ako si riba :D
Sad samo iz kreveta otvoris neku drustvenu aplikaciju i nadjes tonu potencijalnih hebacica :D

Da li je progres u sluzbi bluda i olaksava nalazenje partnera?
Da li sad postajemo vise izbirljivi zbog vece ponude?
ja sam staromodan i ne koristim drustvene mreze za seksanje. To mi je nekako na nevidjeno, macka u dzaku.
Svinger klub je nezamenljiv. Oma vidis "robu" , odaberes i nema iznenadjenja.
 
Nekad si morao da odes u kafic ili klub ili diskoteku da bi upoznao ribu ili tipa ako si riba :D
Sad samo iz kreveta otvoris neku drustvenu aplikaciju i nadjes tonu potencijalnih hebacica :D

Da li je progres u sluzbi bluda i olaksava nalazenje partnera?
Da li sad postajemo vise izbirljivi zbog vece ponude?
наравно

данас се наоружају добрим сленгом преко тастатуре и труде да испадну што речитији , јер ту нема треме оне које има уживо... нема ничега оног што носи уживо...све се отвореније и лако испита упозна.... и спреми за ебачину...а ако не успеју о час посла кликну на другог кандидата и крену опет испочетка...


мењају партнере више но чарапе
 
Nekad si morao da odes u kafic ili klub ili diskoteku da bi upoznao ribu ili tipa ako si riba :D
Sad samo iz kreveta otvoris neku drustvenu aplikaciju i nadjes tonu potencijalnih hebacica :D

Da li je progres u sluzbi bluda i olaksava nalazenje partnera?
Da li sad postajemo vise izbirljivi zbog vece ponude?
koji je tebi k*rac danas i juče sa ovim sex-temama? deluje kao da si potpuno seksualno opterećen! razumeo bi da se radi o nekom klincu od 15-16-17 god. pa da mu je samo sex u glavi, ali za tebe matoru konjinčinu je to potpuno neprikladno! :rtfm:
 
Shvatio sam da je tema o seksu u blizoj okolini.
aaa ja sam shvatila da pita

Da li je progres u sluzbi bluda i olaksava nalazenje partnera?
Da li sad postajemo vise izbirljivi zbog vece ponude?

Progres u službi bluda i nalaženje partnera po meni nemaju veze s društvenim mrežama nego s godinama i iskustvom, ionako na fotkama sve izgleda veće :lol: i mislim da ne postajemo sve više izbirljivi zbog sve veće ponude nego opet kao i u odgovoru prije, stvar je iskustva, zrelosti i godina a ne ponude i potražnje :zkez: tak da bi zaključak bio sex u komšiluku :nono2:
 

Back
Top