Da li opozicija ulazi u parlament ili ne ulazi?

Где да им се придружи?

Осим тога, покрет Ми има принципијелан став да са прозападном антидржавном опозицијом неће преговарати нити икада сарађивати и ја се слажем са тим ставом.
A oni su - sta, neki DB-ovci pa znaju ko je drzavni a ko ne? Neke moralne vertikale?

Svi su drzavni dokle god ne krse Ustav.
 
Pa sta onda delis savete i ponasas se "zabrinuto"?

Sta te briga da li ce ovi uci u parlament i kako bi izgledali?
Није ме брига,само ти кажем, ако уђу у парламент немој да причају како их Председник Републике Србије Господин Александар Вучић покрао на изборима, јер тим уласком само потврђују легалност избора.
 
Није ме брига,само ти кажем, ако уђу у парламент немој да причају како их Председник Републике Србије Господин Александар Вучић покрао на изборима, јер тим уласком само потврђују легалност избора.
Brigaj ti svoje brige.
 
Bas si "dovitljiv". Ako ti demokratiju vezes samo za Hrvatsku i u pezorativnom smislu, dokaz je da si fasista.
Што би реко Друг Стаљин ,,Кад год ми помену демократију, ја се хватам за пиштољ".
1705359267326.png


:per:
 
Ma daj, najpre "demokraCija", sad Staljin, ti si patoloski opsesivan tip koji ne moze da prezali poraz Slobodana i ne libis se ama bas nicega.
С тобом човек, Керки, не може ни да се напали.

А ја не могу да прежалим пораз Србије и катастрофу која је уследила након тог ЦИА пуча. ;)
 
С тобом човек, Керки, не може ни да се напали.

А ја не могу да прежалим пораз Србије и катастрофу која је уследила након тог ЦИА пуча. ;)
Pa nije to bio puc, to je bila slobodna volja gradjana izkazana na izborima najpre, a ti se ponasas kao neki beg, koji zivi u 18. veku i nikako da iz njega izadje.

Prevazidjen si i taj tvoj recnik i stavovi, i sve, jednostavno "gusis" na daljinu, kakva s tobom sala, kakvi bakraci.
 
Pa nije to bio puc, to je bila slobodna volja gradjana izkazana na izborima najpre, a ti se ponasas kao neki beg, koji zivi u 18. veku i nikako da iz njega izadje.
Наравно да је био пуч. А народ је изманипулисан. Није то први пут да се тако деси.
Данас, после свега, много који су тада били учесници се кају због тога и кажу да је то била грешка. Оно јес да од накнадне памети слаба вајда, али ето кад су и они укапирали.
 
Наравно да је био пуч. А народ је изманипулисан. Није то први пут да се тако деси.
Данас, после свега, много који су тада били учесници се кају због тога и кажу да је то била грешка. Оно јес да од накнадне памети слаба вајда, али ето кад су и они укапирали.
Nikako nije bila greska neizglasavanje, pa posle i svrgavanje Slobodana jer nije imao vise ni toliko osecaja da je porazen, 5. oktobar je bio svetao dan, a kasnije sta se desilo desilo se i bilo je mnogo gresaka, to niko ne spori.

Ali da se neko jos drzi toga da je to bio puc i da ne sagledava izbornu volju koja je najvaznija pre toga, to moze samo debil.
 
Nikako nije bila greska neizglasavanje, pa posle i svrgavanje Slobodana jer nije imao vise ni toliko osecaja da je porazen, 5. oktobar je bio svetao dan, a kasniej sta se desilo desilo se i bilo je mnogo gresaka, to niko ne spori.
Није било грешака него је била катастрофална политика после. Продаја државне имовине странцима, пљачкаша приватизација, погром Срба са Косова, отцепљење Косова, отцепљење ЦГ, убиство премијера, итд, итд, .да не набрајам.

Ali da se neko jos drzi toga da je to bio puc
Да није зашто би Запад давао паре опозиционим лидерима да спроведу пети октобар. Зашто су склопили пакт са ЈСО да изађе на улицу и подржи демонстрације. И шта мислиш да они нису њима тада нешто обећали? Е моја Керки, народ је само изманипулисан ту, ништа више.
sagledava izbornu volju koja je najvaznija, pre toga, to moze samo debil.
Зашто ти не поштујеш садашњу изборну вољу грађана?
 
Није било грешака него је била катастрофална политика после. Продаја државне имовине странцима, пљачкаша приватизација, погром Срба са Косова, отцепљење Косова, отцепљење ЦГ, убиство премијера, итд, итд, .да не набрајам.


Да није зашто би Запад давао паре опозиционим лидерима да спроведу пети октобар. Зашто су склопили пакт са ЈСО да изађе на улицу и подржи демонстрације. И шта мислиш да они нису њима тада нешто обећали? Е моја Керки, народ је само изманипулисан ту, ништа више.

Зашто ти не поштујеш садашњу изборну вољу грађана?
Mani me te mantre iz 90-tih kad su sve domace stranke priznale da je DOS pobedio, zamalo ali jeste.

Imas problem sto to neces da utuvis sebi u glavu.

Da, bilo je katastrofalnih gresaka ali to je druga tema, sam 5. oktoar je bio nuzan za jednog takvog diktatora koji nije hteo ni da uvazi vecinsku volju gradjana, ili su ga saradnici lose obavestavali.

A kao sto vidis, priznajem izbornu volju i rec nisam rekla protiv nje, a ono sto ne priznajem necu takvima kao ti da dalje objasnjavam.
 
Знам, али тиме се легализују избори и прихвата се да су били легитимни.

Ne bih reko. Evo zamisli sledeću situaciju. Ti mene zakineš za platu, ne platiš mi prekovremeno, već samo standardno, sad po tvojoj logici moram da ti vratim celu platu. Ako je zadržim, onda prihvatam da je sve bilo legitimno (?!).
 

Back
Top