Da li opozicija ulazi u parlament ili ne ulazi?

Serbia-is-sleeping-NIN-20-7-2017-Quote-Dont-worry-He-is-still-deep-asleep.jpg
 
Da sigurno to pise u vasem radikalskom glasilu.
У ком нашем радикалском гласилу?

Ја нисам члан радикалне странке.

Demokratizacija je proces drustva da postane tolerantnije, otvorenije, i pravednije.
Србија је толерантнија од околних земаља. Отворена је за све и свакога јер свако може да уђе у њу. Праведнија је према мањинама, него према већини.

Ниси ми још одговорио шта је са положајем Срба у Албанији. То сам те давно питао.
 
Србија је толерантнија од околних земаља. Отворена је за све и свакога јер свако може да уђе у њу. Праведнија је према мањинама, него према већини.

Ниси ми још одговорио шта је са положајем Срба у Албанији. То сам те давно питао.

Nije, Srbija je zarobljena drzava autokratna, 90% medija Srbije drzi jedna partija, i previse je rusofila, anti-zapadnjaka. To mora da se popravi.
 
Nije, Srbija je zarobljena drzava autokratna, 90% medija Srbije drzi jedna partija, i previse je rusofila, anti-zapadnjaka. To mora da se popravi.
Ниси одговорио у ком радикалнском гласилу то пише.

Ја нисам члан радикалне партије и нисам учествовао на изборима 2023. године.

Ти планираш да мењаш етничку и политичку структуру Србије?

Ниси ми одговорио шта је са правима Срба у Албанији. Ако те неко нешто пита, онда треба да одговориш.
 
Ниси одговорио у ком радикалнском гласилу то пише.

Ја нисам члан радикалне партије и нисам учествовао на изборима 2023. године.

Ти планираш да мењаш етничку и политичку структуру Србије?

Ниси ми одговорио шта је са правима Срба у Албанији. Ако те неко нешто пита, онда треба да одговориш.
a otkud on da zna kako je u Albaniji kad živi na Vračaru?

+ jede 💩
 
Како а крађа?? Ништа то?
Пази, ако уђу, легализоваће изборе да су били легитимни. Очекујем да после не буде кукњаве како их је Председник Републике Србије Господин Александар Вучић покрао на изборима. ;)

Pa jeste on pokrao deo glasova ali zašto mu dati sve? Šta bi tačno time dobili?
 

Back
Top