Da li neko sa FASPER-a uopste koristi net?!?

Bice i drugog roka za upis u oktobru, ne brini:ok:

Hej,ja bih zelela da upisem smer-prevencija i tretman poremecaja ponasanja...Videla sam na sajtu fakulteta da se polaze za prijemni biologija,sociologija i psihologija.Zanima me gde bih mogla da nabavim knjige iz kojih bi trebalo da ucim?Koliko su ta tri predmeta teska za nauciti,da li mi trebaju privatni casovi iz biologije?:eek:Ovaj,verovatno postoji jos toga sto me zanima,ali trenutno ne mogu da se setim...:dash:Hvala unapred.:kpozdrav:
 
Knjige mozes da kupis u zavodu za izdavanje udzbenika, nesto je manja cena kad kupujes polovne (50 - 100 dinara :eek: ) - koje knjige ti trebaju pise u informatoru koji imas na sajtu fakulteta .....
za ostalo ne znam ..... ja planiram da upisem taj smer takodje, ali mislim :whistling: da mi nece trebati nikakvi privatni casovi :D iako sam davno, davno ucila biologiju .....
 
Ljiljac,
sve se da nauciti,biologija je malo teza,mada to zavisi i od toga da li si je imala u srednjoj,kakvog si profesora imala itd.
Ti si pocela na vreme da se raspitujes,tako da sam sigurna da ces sve odraditi kako treba.
Na sajtu fakulteta imas informator i tu imas koje udzbenike treba da koristis,lekcije...
Pozdravcic i samo opusteno....
 
Ljiljac,
sve se da nauciti,biologija je malo teza,mada to zavisi i od toga da li si je imala u srednjoj,kakvog si profesora imala itd.
Ti si pocela na vreme da se raspitujes,tako da sam sigurna da ces sve odraditi kako treba.
Na sajtu fakulteta imas informator i tu imas koje udzbenike treba da koristis,lekcije...
Pozdravcic i samo opusteno....

Jao nvnice kako si zlatna. Za ove utesne reci ispunjene samopouzdanjem zasluzila si definitivno medalju!:worth: To se ovde trazi, humanost. Lako tebi kad si apsolvent..:mrgreen:
 
...ma kakvi casovi-naopako :hej:
...psihologija ti je laka, realno i bolje to malo bolje nauci, koristice ti u najmanje tri predmeta u prvoj godini...
...soc - ono kako kome lezi ,ja je i nisam nesto ucila ali sam pukla kad sam videla na prijemnom ono pitanje iz onih vera na kraju knjige... :rtfm: znaci i to predjes...
....sto se tice biologije... ja je nisam ucila :rumenka:
...msm jesam onaj deo o organizmu ali molekularnu... ni procitala... a bolje da jesam sad bi mi genetika mnogo brze isla... :dash:
i upala sam na budzet... :D
znaci krenes na vreme i lagano...
bez nervoze...
...malo je teze snaci se na faxu kad ga upises...to je vec umetnos'... :super:
...puno srece zelim, buduce kolege... :bye:
 
Hej,ja bih zelela da upisem smer-prevencija i tretman poremecaja ponasanja...Videla sam na sajtu fakulteta da se polaze za prijemni biologija,sociologija i psihologija.Zanima me gde bih mogla da nabavim knjige iz kojih bi trebalo da ucim?Koliko su ta tri predmeta teska za nauciti,da li mi trebaju privatni casovi iz biologije?:eek:Ovaj,verovatno postoji jos toga sto me zanima,ali trenutno ne mogu da se setim...:dash:Hvala unapred.:kpozdrav:

http://www.fasper.bg.ac.yu/upis/Info2009.pdf
 
Sta cu....ja ne mogu protiv sebe...

Inspiracija si svima nama..
Ostala decurlijo nemojte se cimate za upis. Ako ste dovoljno obrazovani da znate glavni grad SADa upisujete, potpisujem! Za one malo, hm kako bese korektan politicki izraz- sporije, koji se nadaju mucenom samofinansiranju takodje svi upisujete samo ako imate nesto manje od soma evrica za obrazovanje. Dakle dodjes, upises i gotova stvar!
 

Back
Top