Da li neko sa FASPER-a uopste koristi net?!?

Ma jok bre idi kod profanke i trazi odgovore! To je tvoje pravo.. I polazes sa desetkom herc. Ako ne da idi na vise pozicije. Fight The Power!!!:twisted:

Hvala ti, ali ne za ovu poruku :D vec za ``onu`` drugu, tako si me ohrabrio :hvala: Primetila sam da dosta odgovora nije tacno, nego pitala sam se za testove zato sto neki pricaju da se ne moze poloziti ako se uci samo sa testova jer kao ne bude dovoljno pitanja sa njih...ali poslusacu tvoj savet i polozicu 200% :super:
 
E cao svima! :) Zanima me koliki mi je prosek potreban da bih upala u dom? Jel imam sanse sa prosekom 7,33?

Auu, zao mi je fasperko al' bojim se da ti treba bar 9.144444.... Dakle ne znam sta si cula ali dom nije za zajebanciju. Znaci izuzerno tesko se upada, i to sa razlogom. No, Boze moj uvek preostaje privatan smestaj kod neke simpaticne bakice koja ce uz tebe verovatno umreti pod sumnjivim okolnostima i to bas dan nakon sto je promenila testament da ostavlja stan tebi.. Samo se ti ufati za Bg sa obe ruke i ne pustaj!!!!:twisted:
 

Back
Top