Da li nam treba dobar diktator ili losa demokratija?

Hocu da Srbijom vlada neki "Gadafi" !


  • Ukupno glasova
    29
  • Anketa je zatvorena .
Možda bi mogli da pokusamo i sa radikalima u Evropu. Možda i stignemo recimo tamo za 300 godina kad se ljudi otisnu u svemir. Pa pocnu da kolonizuju i druge sisteme. Pa onda kad napusti covecanstvo ovu planetu a mi da udjemo u Evropu. :D

Ma kakvi, s Chedicom cemo mnogo brzhez:mrgreen:...samo se uduvamo (evropski legalizovanim lakim drogama) i poletimo...i preletimo Evropu uzduzh i popreko, pa se onda vratimo u surovu realnost...u kojoj je LDP samo marginalno i izvikano udruzhenje mrzitelja Srbije
 
Ma kakvi, s Chedicom cemo mnogo brzhez:mrgreen:...samo se uduvamo (evropski legalizovanim lakim drogama) i poletimo...i preletimo Evropu uzduzh i popreko, pa se onda vratimo u surovu realnost...u kojoj je LDP samo marginalno i izvikano udruzhenje mrzitelja Srbije

DObro. Bar se upucamo brate i lepo se osecamo. A bolje da se drogiram heroinom nego Grand Show-om gde vam je Sale guru broj jedan. O bože me oprosti !! :D

sasa_popovic_310108.jpg
 
Mazohisti nevidjeni, vole da ih neko gazi kao stoku, i umesto da to zadovoljstvo potraze u svoja cetiri zida, tu ljubav prenose i na glasacke listice.

A vidis nemoj da gresite po pitanju ove teme. Ne glasa se ovde za to da li je nama DOBAR diktator, nego da li nam TREBA. A s obzirom da imamo masu nepismenih, jos vise polupismenih, u takvom drustvu samo diktatura može nesto da uradi.

Tako da ja recimo mislim da je nama potrebna zdrava demokratija, ali s obzirom koliko je stoke kod nas TREBA nam diktator.
 
A vidis nemoj da gresite po pitanju ove teme. Ne glasa se ovde za to da li je nama DOBAR diktator, nego da li nam TREBA. A s obzirom da imamo masu nepismenih, jos vise polupismenih, u takvom drustvu samo diktatura može nesto da uradi.

Tako da ja recimo mislim da je nama potrebna zdrava demokratija, ali s obzirom koliko je stoke kod nas TREBA nam diktator.

pa moze ako cu ja da budem.z:mrgreen:Odmah bi ih dovela u red.(karta do Indije i Kine u jednom pravcu).
 
Poslednja izmena:
pa moze ako cu ja da budem.z:mrgreen:Odmah bi ih dovela u red.

Može. Ti sa armijom robota uz tebe verujem da bi sve sredila. Evo nekih tacaka prve petoletke:

1. Gasenje sve retard muzike u Srbiji i neprestano pustanje jazza, rocka i klasične muzike.
2. Obavezno fakultetsko obrazovanje ko nece ne može da se registruje nigde, nema LK, nema Pasos, nema zdravstveno, nema vozacka, nema posao.

Za pocetak :D
 
Može. Ti sa armijom robota uz tebe verujem da bi sve sredila. Evo nekih tacaka prve petoletke:

1. Gasenje sve retard muzike u Srbiji i neprestano pustanje jazza, rocka i klasične muzike.
2. Obavezno fakultetsko obrazovanje ko nece ne može da se registruje nigde, nema LK, nema Pasos, nema zdravstveno, nema vozacka, nema posao.

Za pocetak :D

1. odlican predlog, nemam sta da dodam niti oduzmem.
2. malo si prestrog, visoko obrazovanih ima samo 5%, kako da diktator drzi pod kontrolom 95% ljudi bez posla?
Ili imas neko tajno svemirsko oruzje za indoktrinaciju?
 
Poslednja izmena:
...neverovatno koliko dileja ima u Srbiji, da se smrznes::zima::zima::zima:

Pazi dragosh, nije baš tako. Vidiš da su Srbi oduvek bili ovce koje biraju da ih vodi neki ovan, i to uglavnom diktator. Mi to volimo bre. Ako zagrebeš po površini, videćeš da bi svima odgovarao surovi diktator, samo što takvih nema. Tačnije surovih ima, ali ne onih koji bi radili u interesu Srbije.

Po meni je najbolja opcija za sve, za ns kao narod, da se u Srbiji radikalno zaokrene politička kultura, da dodje neka nova snaga na vlast, koja će ignorisati narod i raditi za državu. Nas bre niko ne treba da sluša, mi smo ovce. Nama treba neko ko će da počisti đubre i sastavi ostatke Srbije u koliko-toliko homogenu celinu. A tu nnaš narod nikad neće pomoći, jer bre za nas nije niti demokratija niti višestranačje, jer mi to ne znamo da koristimo za svoje dobro. Ovde samo čvrsta ruka treba, i to nekaka bezskrupulozna, i to je to. Najbolje bi bilo da to bude neka omladinska stranka, stranka studenata ili stranka onih koji neće "znati" da se bave politikom, jer ovako ne ide.
 

Back
Top