DA LI MAŠTATE O DRUGOM-OJ DOK SE KREŠETE

NatasaNatasa:
Možda bi mogla da nadješ prvo dečka koji će ti obezbediti (svoj) stan ... jesi li razmišljala o toj mogućnosti ..... :mrgreen:

Kakve bre veze imaju dečko i stan u odnosu na tvoju indiferentnost :shock: ....

Bilo mi je uvek po malo zao sto nikad nisam trazila stan od decka. Kad stanujem ovde sa mojim roditeljima društvo, odnosno moji roditelji, prećutno diskriminiše pojedinca odnosno mene ili me javno diskriminiše kroz poništenje mog sistema vrednosti. Pošto je suprotnost u shvatanjima vrednosti , to će osoba odnosno ja, da se izoluje, tj neće uvažavati mišljenje okoline , što je definicija arogancije , a ako ima potrebu to i da pokaže onda je i snobizam prisutan....
Ljudi ipak nisu žvake da se razvlače odavde do San Franciska....imaju svoje granične vrednosti prilagodjavanja , preko toga se isključuju i postaju indiferentni , što jeste arogancija , bez obira što u sebi još ne krije i snobizam, arogancija je svako ponašanje gde se ne uključuje mišljenje i postojanje mišljenja drugih, okoline....
Decko u odnosu na moju indiferentnost je skroz beznacajan isto koliko i svako drugi iz moje okoline onda kad sam indiferentna a indeferentna sam kad sam bez svog stana i svoje hrane.
 
bramm:
INTERESANTNO TI JE GLEDISTE NA STVARI, ZAR NIJE LAKSE DA PRVO NADJES DECKA PA DA ZAJEDNO IDETE KA NECEMU

Bilo bi meni interesantno ali necu to da radim decku, jer svaki decko, bas svaki, ima bar malo nekog respekta prema necemu sto se zove porodicna loza, zavicaj, a ja necu da ga rastrgnem kao na repu od konja izmedju mene i onih svih ljudi iz njegove familije i prijatelja, koji se ponasaju onako kako Bog miluje, :D , kad tad zele svadbu, i tako te stvari.Ako decko sam neki odluci da bude sa mnom na ovaj moj nacin, zna gde moze da me nadje, necu ja da ga vucem ka tom necemu.
 
180px-Graduatecap.png


Bude li mi sledeći put pao Dustin Hoffman na pamet, ti ćeš mi biti kriva. :-D :wink:
 

Back
Top