Da li kupujete brendovanu robu

Ne. bitan mi je kvalitet ali ne toliko da cu da dam hiljade dinara za nesto. JEdino cipele kupim skuplje pa mi traju vise od godinu dana. nije me sramota da kupim jeftinu lepu stvar...nisam zaludjena za brendovima,. Mislim i ti koji jesu, ne bi bili da nemaju para da priuste to:D
 
STVArno je opste poznato kako nekada, odnos cene i kvaliteta ume da bude proporcionalan, a opet i ne, zavisi od slucaja do slucaja. Beograd je cist primer za to, a ja sam pristalica miksa brend i non-brend robe. Mozete dati jezivu sumu novca za Es_ada majicu na bratele( kada je kritika u pitanju, ne pominjem ime firme)...a za novac (nekoliko desetina hiljada dinara) dobicete sasvim obicnu majicu na bratele koja se i ne vidi ispod odece, a njen kvalitet ce samo donekle prijati kozi.
Opet sa druge strane Zara, Mango i slicni brendovi koji apsolutno imaju ponudu za sve ukuse i dubine dzepova. Bez ikakve lazne skromnosti, znamo da je ipak DZEP presudan kod nas.:zaljubljena: tako da moj odabir u odnosu cene i kvaliteta su : New Yorker i Zara za odecu i Novecento obuca sa svojim ludim ponudama i smesnim cenama.
VEeeeeliki pozdrav.
potpuno podrzavam.

i dodajem: najbolje je kada sama sebi sasijem pod svojim BRENDom!!! e u tome najlepse izgledam i najbolje se osecam. :)
 
Opet sa druge strane Zara, Mango i slicni brendovi koji apsolutno imaju ponudu za sve ukuse i dubine dzepova. Bez ikakve lazne skromnosti, znamo da je ipak DZEP presudan kod nas.:zaljubljena: tako da moj odabir u odnosu cene i kvaliteta su : New Yorker i Zara za odecu i Novecento obuca sa svojim ludim ponudama i smesnim cenama.
VEeeeeliki pozdrav.

S tim, što muška ponuda u Njujorkeru je blago rečeno užasna. Na 5 fenserski/pederski/svih mogućih kombinacija roze i ljubičaste dođe 6. normalna stvar :D

Mene mnogo više nervira što prodavnice po unutrašnosti (jer ja samo studiram u BGDu :D ) nabavljaju malko kvalitetniju robu koja nije brendirana, nije orginal, i onda naprave fensi prodavnicu i to isto prodaju za deeebele pare.

Cijene u tim radnjama su kao da kupujete na Ušću, ali narod i dalje kupuje. Jer - nema izbora - obično samo postoje Exit i Legend radnje u gradu...

I na kraju samo se Beograđani nešto žale, sve im ne valja :D
 

Back
Top