Да ли је требало прогласити окупацију ?

Naravno da je trebalo da nastavi odbranu zemlje, ali mogao je pod izgovorom izbegavanja zrtvi da pusti Amere medju siptare i proglasi okupaciju dela teritorije.
Kako bre da nastavi kada je hrabrom srpskom narodu drasticno opao moral cim su poceli da bacaju grafitne bombe na elektro-privredu i cim je prvi put nestalo truje duze od 4 sata(sto je inace bio standard) i krenule da se kvare krmenadle i pilici u zamrzivacima.Mislim svaka cast nasoj armiji na stvarno herojskom drzanju , takodje i svako postovanje preme zrtvama ,al realno za vecinu naroda je prva 2 meseca bombardovanja bila zayebancija i vanredni godisnji odmor ,ono pevanje na trgovima ,sve pijano i drogirano u delirijumu yebe majku celoj Americi ,sve dok im nisu udarili na licni komfor onda je naglo splasnuo entuzijazam i volja za otporom .Pa da je produzen rat za jos mesec dana kontam da bi Srbi(predvodjeni gnevnim domacicama ) sami otisli u Dobanovce ili na Dedinje gde se vec ovaj krio i na rukama ga odneli Klarku i Klintonu samo da se zavrsi , a potpisali bi ne Kumanovski sporazum ,nego da nam celu zemlju okupiraju ,i jos po jedan crnac po kuci da nas kara pride .
 
Jel si ti svestan sta pises... Napad iz pet pravaca? Jel znas koliko je to vojnike, logistike, para... Jel znas sta to znaci, celokupni napad na drzavu u Evropi? :dash: :dash: :dash: I to sve zbog Racka :dash: Pa to ni onom brainwashed amerikancu ne bi mogli da objasne... Ali tebi je sve jasno :eek:

Jel ti uniforma bila bele boje sa usivenim rukavima u tom tvom vojevanju?

Prvo napisi da li si i ti kao ovaj klinac bio u vojsci , ali prekosutra???

Sta znaci " celokupni napad" na drzavu u Evropi???.........pa isto, magarche kao i "celokupno bombardovanje" evropske drzave .........:dash:

Kao.......ok je i prihvatljivo da se beograd i novi sad, dva evropska grada bombarduju na kraju 20 veka, ali je potpuno neprihvatljivo da udju kopnene trupe???.....pa ti si lud kao struja.

Irak je sto puta veca, vaznija, snaznija , drzava od fckn srbije, pa ih niko nije spasao od kopnene invazije.........a ceo svet bi, shatro , skocio na noge, kada bi nato okupirao srbiju???

Jesi bio u vojsci ??
 
Kako bre da nastavi kada je hrabrom srpskom narodu drasticno opao moral cim su poceli da bacaju grafitne bombe na elektro-privredu i cim je prvi put nestalo truje duze od 4 sata(sto je inace bio standard) i krenule da se kvare krmenadle i pilici u zamrzivacima.




secam se ...........tada su domacice poludele:hahaha:........yebale kevu i kosovu i milosevicu........odose pilici u propast......zamrzivaci se otapaju........to se ne oprasta:hahaha:
 
Kako bre da nastavi kada je hrabrom srpskom narodu drasticno opao moral cim su poceli da bacaju grafitne bombe na elektro-privredu i cim je prvi put nestalo truje duze od 4 sata(sto je inace bio standard) i krenule da se kvare krmenadle i pilici u zamrzivacima.Mislim svaka cast nasoj armiji na stvarno herojskom drzanju , takodje i svako postovanje preme zrtvama ,al realno za vecinu naroda je prva 2 meseca bombardovanja bila zayebancija i vanredni godisnji odmor ,ono pevanje na trgovima ,sve pijano i drogirano u delirijumu yebe majku celoj Americi ,sve dok im nisu udarili na licni komfor onda je naglo splasnuo entuzijazam i volja za otporom .Pa da je produzen rat za jos mesec dana kontam da bi Srbi(predvodjeni gnevnim domacicama ) sami otisli u Dobanovce ili na Dedinje gde se vec ovaj krio i na rukama ga odneli Klarku i Klintonu samo da se zavrsi , a potpisali bi ne Kumanovski sporazum ,nego da nam celu zemlju okupiraju ,i jos po jedan crnac po kuci da nas kara pride .

Evo jos jednog kome je Sloba kriv sto nije imao struje 1999 :hahaha: :hahaha: Ajde bre ne budi smesan, ja sam bio klinac, ali dobar deo porodice mi je bio u vojsci, moral je bio na zaista zavidnom nivou i u vojsci i u narodu. Ne moras sada sa 10 godina zakasnjenja menjati plocu i pricati nesto sto nije tacno, jer dobro znas da Zloba kasapin i baba Jula nisu bili u centru paznje.
 
Evo jos jednog kome je Sloba kriv sto nije imao struje 1999 :hahaha: :hahaha: Ajde bre ne budi smesan, ja sam bio klinac, ali dobar deo porodice mi je bio u vojsci, moral je bio na zaista zavidnom nivou i u vojsci i u narodu. Ne moras sada sa 10 godina zakasnjenja menjati plocu i pricati nesto sto nije tacno, jer dobro znas da Zloba kasapin i baba Jula nisu bili u centru paznje.



Yebote..........sta vas je........:roll:

Idite na neku temu o "kako skinuti mrak" ili " prvi poljubac" ......nesto primereno vasim godinama, sta bre, vi mrsite mooda , a ne znate gde ste suplji......sisavci:roll:
 
Prvo napisi da li si i ti kao ovaj klinac bio u vojsci , ali prekosutra???

Sta znaci " celokupni napad" na drzavu u Evropi???.........pa isto, magarche kao i "celokupno bombardovanje" evropske drzave .........:dash:

Kao.......ok je i prihvatljivo da se beograd i novi sad, dva evropska grada bombarduju na kraju 20 veka, ali je potpuno neprihvatljivo da udju kopnene trupe???.....pa ti si lud kao struja.

Irak je sto puta veca, vaznija, snaznija , drzava od fckn srbije, pa ih niko nije spasao od kopnene invazije.........a ceo svet bi, shatro , skocio na noge, kada bi nato okupirao srbiju???

Jesi bio u vojsci ??

Kad krenes da vredjas meni je sve jasno :ok:U belokosuljasma nisam bio :hahaha:
 
Yebote..........sta vas je........:roll:

Idite na neku temu o "kako skinuti mrak" ili " prvi poljubac" ......nesto primereno vasim godinama, sta bre, vi mrsite mooda , a ne znate gde ste suplji......sisavci:roll:

Bolje mlad, lep i pametan, nego mator, ruzan i ********* :hahaha: :hahaha:

Na kom si ti tek nivou razvoja kada u raspravi sa "klincima" moras da psujes i jedes go.vna :hahaha: :hahaha: za mrak i poljubac se ne brini, davno je to reseno :ok: ne kasne svi kao ti :hahaha:
 
Evo jos jednog kome je Sloba kriv sto nije imao struje 1999 :hahaha: :hahaha: Ajde bre ne budi smesan, ja sam bio klinac, ali dobar deo porodice mi je bio u vojsci, moral je bio na zaista zavidnom nivou i u vojsci i u narodu. Ne moras sada sa 10 godina zakasnjenja menjati plocu i pricati nesto sto nije tacno, jer dobro znas da Zloba kasapin i baba Jula nisu bili u centru paznje.
pa nisi me razumeo, ja uopste ne pricam o Slobinoj krivici (koja po meni postoji al to je nebitno ) nego govorim o tome kakvo je bilo stanje morala i entuzijazma za odbanu u prvih par nedelja i na kraju bombardovanja (govorim o narodu, a ne o vojsci) mislim necemo se zayebavati,to je bila drasticna razlika .Pazi Srbi nisu Iracani ili neki fuckin Avganistaci sto su i inace navili da zive ko govna i da se ubijaju na svakom cosku ,pa ih onda mozes rokati iz vazduha onako kontinuirano 10 godina i da cute i trpe ,ovde su ljudi ipak navikli na koliko toliko normalan zivot , sto se videlo i za vreme bombardovanja kada je pri kraju vec svima bio pun qurac cele price i vise uopste nije bilo zanimljivo ko upocetku . Uopste nije bilo potrebe za kopnenom intervencijom u sustini jer su komotno mogli i iz vazduha deset puta vise da nas upropaste ,a ionako su nam yebli kevu ,nije Sloba potpisao Kumanovo zato sto je human ,ili zato sto je stvarno mislio da smo pobedili i da je to povoljan sporazum (a vec je bila podignuta optuznica protiv njega ) ,nego zato sto je skontao da mu gori pod nogama i da bi mu sopstveni narod yebao majku da je jos malo potrajalo .
 
Srbi nisu Iracani ili neki fuckin Avganistaci

Tacno, nema podela na siite, kurde, sunite, i zbog toga se niko nije radovao bombardovanju i svi su pokazivali srednji prst u nebo(osim vizionara i dOsmalija). Niko ne bi docekao amere sa cvecem kao Iracani, vec bi ih i domacice mlatle oklagijama.


ovde su ljudi ipak navikli na koliko toliko normalan zivot

Jel smo mi ziveli u istim devedesetim... Godine pre rata su bile iste, ako ne i gore, jer je 1999. bilo vise prostora za muljanje.
 
Tacno, nema podela na siite, kurde, sunite, i zbog toga se niko nije radovao bombardovanju i svi su pokazivali srednji prst u nebo(osim vizionara i dOsmalija). Niko ne bi docekao amere sa cvecem kao Iracani, vec bi ih i domacice mlatle oklagijama.

:azdaja::azdaja::azdaja: такоооооо је жене оклагијама а људи моткама и вилама би их натакли на сред Београда. срећа њихова па су били на "небесима" иначе би их сељани вилама избушили!!! :super:
 
Браћо и сестре, у овим часовима где се све србско руши, где туђа чизма корача нашом земљом и где се присвајају наше светиње и манастири, шта учинити у оваквом моменту, ДА ЛИ ТУЖИТИ ОВУ КОСОВСКУ ПОШТУ КОЈА ПРЕДСТАВЉА СРБСКЕ СВЕТИЊЕ КАО АЛБАНСКУ БАШТИНУ!!!" Наше светитеље и света србска места присвајају и проглашавају за њихову културну баштину и њихове великане, фабрикујући лажи.


"Косовска Пошта у промет пустила поштанске маркице на којима се налази манастир Високи Дечани, представљајући српску средњовековну светињу као албанску баштину.
БЕОГРАД - Пошта Косова пустила је у промет поштанске маркице на којима се налази манастир Високи Дечани, представљајући средњовековну српску светињу као албанску! Косовско Друштво филателиста публиковало је поменуту колекцију поштанских маркица под називом „Манастир Дечани“. На интернет презентацији косовске Поште наводи се да је манастир „архитектонско благо Косова, смештено у непосредној близини Пећи, у западном планинском делу“.

У пропратном тексту о колекцији поштанских маркица наводи се да је манастир саграђен у 13. веку, а да је његов изглед мешавина готског, римског, византијског и барокног стила. Изостављено је, међутим, да је оснивач Дечана српски краљ Стефан Дечански, као и да је манастир део српске културне баштине и да припада Српској православној цркви.

Министар за КиМ Горан Богдановић каже да је апсолутно неприхватљиво да неко нашу културну баштину и споменике представља као своје.

- Ми смо већ реаговали у међународној заједници, министар Вук Јеремић је поручио да је то неприхватљиво. Нећемо дозволити да се наши манастири злоупотребљавају и фалсификују - истиче Богдановић, не објашњавајући шта ће држава конкретно да уради да спречи ово својеврсно силовање историје.

Потпредседник Скупштине заједница општина КиМ Марко Јакшић тврди да су се Албанци специјализовали за лаж, фалсификовање и прекрајање историје.

- Будући да покушавају да заузму тај простор, ништа им друго не преостаје него да лажу. Ипак, постоје списи који доказују шта је права истина. Србија мора ово да спречи, а пре свих би требало да се огласи САНУ. Нема више ћутања - категоричан је Јакшић.
Још један од представника Срба на Косову Ранђел Нојкић сматра да овакви албански поступци превазилазе сваку меру.

- Док министар Вук Јеремић захваљује оним земљама које су против тога да се српски манастири и остала српска културна баштина прогласи албанском, они раде шта им је воља. Србија може ово да спречи, али је потребно да се наш глас у међународној заједници чује оштрије него до сада - каже Нојкић.
Владика рашко-призренски Артемије тврди да сада већ можемо да говоримо о таласу сличних поступака Албанаца.

- Њихов једини циљ је да свим средствима покушају да докажу лаж - поручује владика Артемије.
На крају, академик Матија Бећковић на карактеристичан начин коментарише поступке косовских Албанаца.
- По томе како се о њима брину, види се чије су то светиње - закључује Бећковић.

ПРАВЕ СЕ ЛУДИ
Портпарол косовске владе Мемљи Краснићи тврди да Влада у Приштини нема везе с поштанским маркицама.
- Влада Косова није задужена за питање поштанских маркица на којима се налази манастир Високи Дечани - кратко нам је одговорио Краснићи и упутио нас на косовску Пошту. Јуче, међутим, нисмо успели да ступимо у контакт с представницима ове институције."

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-25-04-2009/silovanje-istorije

Прво треба сравнити са земљом Приштину..а после их тужити!
 
dobili su rat, a da nisu izgubili ni jednog vojnika...............to je za anale ratovanja.........

Jasno! NATO=0 mrtvih, VJ=1002

Kad iznosis podatke onda se malo bolje raspitaj koliko je poginulo amera i engleza(gurki ako znas ko su oni) i siptara u pokusaju pesadijskog napada.
picture.php
 

Back
Top