Da li je ovo kovid, grip ili šta je?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.647
U mojoj okolini je jedan dečko u ranim dvadesetim navukao nešto gde ga je zezao stomak, mučnina, pa onda sav smalaksao, bol u mišićima, lagana nesvestica i povišena temperatura oko 38.6 C

Brzo se oporavio, iz prve. Nakon dobrog odmora je bio kao nov, ali je sutradan opet bilo sve po starom. Sad je opwr kao dobro id drugog (ako ne i iz trećeg) cuga

A ja sam se muvao oko njega i evo mene sa istim simptomima.

Šta je u pitanju?
 
Dal da uzmem nešto za temperaturu ili da pustim da se telo samo bori?
U mojoj okolini je jedan dečko u ranim dvadesetim navukao nešto gde ga je zezao stomak, mučnina, pa onda sav smalaksao, bol u mišićima, lagana nesvestica i povišena temperatura oko 38.6 C

Brzo se oporavio, iz prve. Nakon dobrog odmora je bio kao nov, ali je sutradan opet bilo sve po starom. Sad je opwr kao dobro id drugog (ako ne i iz trećeg) cuga

A ja sam se muvao oko njega i evo mene sa istim simptomima.

Šta je u pitanju?
Ako si se "muvao" oko njega, da nije chlamydia ili monkeypox?
 
Dal da uzmem nešto za temperaturu ili da pustim da se telo samo bori?
spuštaj temp. prešla je 38,5.

nema nam doce, a znam šta bih ja uradila.
iz mesta 2 Paracetamola, pa posle po jedan, pa ako se za dan, dva ne stiša, kod doce.

ako se ospeš, ne daj Bože, biće da je ono na čega @Meda Božanin cilja. ;)

i da se nalivaš čajevima, sokićima supicama i takoc...
 
Med neki australijski, kaže ima antibiotsku vrednost, ebemliga
Баци ти одма и канту, замотај у две вреће и закопају у комшијино двориште. После спали све дрешке које си носио док си руковао с тиме.
Сваки мед са поленом има АБ вредност. Најбоље неврцани мед. Шта више, мед из твоје околине је најбољи, осим ако не живиш у БГ јер тај је на издувне цеви дизелаша
 
U mojoj okolini je jedan dečko u ranim dvadesetim navukao nešto gde ga je zezao stomak, mučnina, pa onda sav smalaksao, bol u mišićima, lagana nesvestica i povišena temperatura oko 38.6 C

Brzo se oporavio, iz prve. Nakon dobrog odmora je bio kao nov, ali je sutradan opet bilo sve po starom. Sad je opwr kao dobro id drugog (ako ne i iz trećeg) cuga

A ja sam se muvao oko njega i evo mene sa istim simptomima.

Šta je u pitanju?
Uradi ti test na Kovid, najbolje.
 

Back
Top