Da li je moguce promeniti homoseksulaca

Jeste, aj sad da se zalazemo za sve zivo, ja sam za pedofiliju....
U pedofiliji ne učestvuju dve voljne, punoletne osobe, što je osnovni preduslov za socijalno prihvatljiv seksualni odnos. U slučajevima pedofilije deca bivaju teško psihički (a često i fizički) povređena i zlostavljana.

Nadam se da imaš dovoljan mentalni kapacitet da shvatiš razliku.
 
Draga Bobbo,
Ako si se nalozila na gay tipa, nema tu pomoci, zajasi i ispitaj stvar, mozda ga promenis. Ja ne znam sta da ti kazem drugo. Ne znam da li sam ti ispricala za slucaj moje jedne drugarice, ciji decko se smuvao sa njenim bratom, a njen brat se smuvao sa njegovom sestrom, a ona nije znala za sve to dok se nije smuvala sa njihovom mamom.
 
U pedofiliji ne učestvuju dve voljne, punoletne osobe, što je osnovni preduslov za socijalno prihvatljiv seksualni odnos. U slučajevima pedofilije deca bivaju teško psihički (a često i fizički) povređena i zlostavljana.

Nadam se da imaš dovoljan mentalni kapacitet da shvatiš razliku.

E pa ja smatram da ti je isto psihicki unistiti dete kao i mapraviti nakazu od njga jer si ga dobio sa bliskim rodjakom, pa je sad mutant
 
E pa ja smatram da ti je isto psihicki unistiti dete kao i mapraviti nakazu od njga jer si ga dobio sa bliskim rodjakom, pa je sad mutant
Pa ne razumem u čemu je onda problem.

Inače, kod nas se ljudi po tradiciji navodno ne venčavaju do šestog stepena srdostva, što je besmisleno, pošto je dokazano da je idealan spoj na trećem stepenu srodstva, čak su deca koja se rode u trećem stepenu srodstva uspešnija i naprednija nego deca koja imaju dalji stepen srodstva. Ovo ispitivanje je rađeno na Islandu, pošto tamo zbog geografske izdvojenosti ima slučajeva venčavanja bližih i daljih srodnika. Deca u prvom i drugom stepenu srodstva mogu da budu sasvim OK, ali velika je šansa i da ne budu, što ne opravdava rizik.

Naravno, ovo je sve statistika, nauka i činjenice, običaji su već nešto drugo.
 
Hehe, pogledajte ovaj svet, vrednosti skroz poremećene, pune nam glave
negativnim sadržajima bez trunke ljubavi, i evo to se najbolje vidi po deci
koja više ni u šta ne veruju, samo žele materijalno, duhovnost ne samo
ovde, već u celom svetu je u rapidnom padu i samo još kao poneki raritet
možemo sresti ČOVEKA. Nema vajde od homoseksualaca, neka ih, niko
ih i ne dira dok se ne eksponiraju i onda kreće politička gungula, svađa
koja ranije nije postojala, ne možete vi nekoga ubediti da prihvati homoseksualce
kao nešto najzdravije i najnormalnije, mogu samo da kažu ok, vaš život i to je to.
O kakvoj demokratiji pričamo kada je ovaj način samo perfidniji i ide putem prisile,
pokušavaju da ubede nekoga da mu se sviđa ono što mu se ne sviđa i da aplaudira
na paradama, to je nemoguće, samo izazivate narod koji samo čeka gde će da
iskalli nakupljeni bes. Ako vam je stvarno stalo do tih ljudi, pustite ih da žive,
nemojjte ih eksponirati u ovom svetu ludila i pogrešnog vaspitanja u skoro svim
segmentima društva.
Što se tiče teme da li je moguće promeniti homoseksualca, sve je moguće
verujem, ali zašto neko da ga menja, jedino ako sam izrazi želju, pa da mu
se pomogne, samo kroz duboku ljubav i duhovnost može da se potpuno vrati...
mislim izvinite što sam hiršćanka i verujem u ljubav muškarac-žena.
 
Draga Bobbo,
Ako si se nalozila na gay tipa, nema tu pomoci, zajasi i ispitaj stvar, mozda ga promenis. Ja ne znam sta da ti kazem drugo. Ne znam da li sam ti ispricala za slucaj moje jedne drugarice, ciji decko se smuvao sa njenim bratom, a njen brat se smuvao sa njegovom sestrom, a ona nije znala za sve to dok se nije smuvala sa njihovom mamom.

Koja smuvancija :hahaha1::hahaha1::hahaha1:
Prawda za intzest!
Stop obrazu, i natzionalnom stroju !
Zhiwela gey strejt alijansa, zhiwela Natasha Kanditj, Zhiweo Chedomir Jowanowitj

Ajde bre ne kaki
 
Sad sam nesto citala ovde pa mi to pade na pamet

- kad cura zeli da se zabavlja sa takvim tipom da li je moguce da se on promeni i da je voli na onaj nacin musko-zenski ili ce on uvek biti samo homic???
-I koje su njene sanse da se pocne uopste zabavljati sa njim?

:smile:

Јесте.
Ја сам бивша лезбејка али сам се сад променио... :)
 

Back
Top