Da li je lose biti ''hladna'' osoba???!!!

Rekao bih da sam prilichno hladna osoba... Mislim da par devojaka to mozhe da potvrdi... :whistling:
otkud ti to? (((=






@topic : ne,nisam i ne namjeravam biti...'tople' osobe su prijatnije,to su osobe sa kojima mozesh biti i funkcionisati,a ne sa ledenim stijenama koje sve drze u sebi...
govorim shto osjecjam,radim shto osjecjam i uvijek cju biti takva.
pingvini neka ostanu na sjevernom polu.
 
Zdravo svima...Posto ovde,bar meni, postaje dosadno,evo sveze teme.Za mene kazu da sam hladna osoba,da tesko pokazujem osecanja,a ja ih zapravo vesto skrivam i zadrzavam u sebi...Eh,sad,nekima je to dobro,nekima lose..Umem da povredim,SLUCAJNO!!!!!Posle mi,naravno,biva zao...Dodje mi da se pojedem,ali mi je tesko da se izvinim,pa da me ubijes...Jesam li losa??Mislim da nisam,nadam se...A ostali????

Ti si veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma veoma losha....!!!!:otkacio:
 
Zdravo svima...Posto ovde,bar meni, postaje dosadno,evo sveze teme.Za mene kazu da sam hladna osoba,da tesko pokazujem osecanja,a ja ih zapravo vesto skrivam i zadrzavam u sebi...Eh,sad,nekima je to dobro,nekima lose..Umem da povredim,SLUCAJNO!!!!!Posle mi,naravno,biva zao...Dodje mi da se pojedem,ali mi je tesko da se izvinim,pa da me ubijes...Jesam li losa??Mislim da nisam,nadam se...A ostali????

Ako bi se "promenila "...to jednostavno ne bi bila ti...mozes da glumis...ali to nije OK-zato ostani ista....;)
 
Zdravo svima...Posto ovde,bar meni, postaje dosadno,evo sveze teme.Za mene kazu da sam hladna osoba,da tesko pokazujem osecanja,a ja ih zapravo vesto skrivam i zadrzavam u sebi...Eh,sad,nekima je to dobro,nekima lose..Umem da povredim,SLUCAJNO!!!!!Posle mi,naravno,biva zao...Dodje mi da se pojedem,ali mi je tesko da se izvinim,pa da me ubijes...Jesam li losa??Mislim da nisam,nadam se...A ostali????
sto bi bilo lose......
ja sam 'ladna osoba.....i kad povredim nekog slucajno,nesto mi i ne bude zao:confused:
i jako mi je tesko da kazem nekome "izvini":confused:
sta cu....takva sam.....i priznajem.....ne mogu ja lagati ljude oko sebe da mi je zao zbog necega.....a nije tako:)
 
Mislim da nije lose biti hladna osoba pogotovu u nekim situacijama gde stvarno treba treba ostati hladne glave(i srca),jer je tako najbolje po tebe...Mozda neke ljude povredi ali gledaj prvo sebe(SVAKO GLEDA PRVO SEBE)...Ja nisam hladna osoba ali volela bi da budem i bas mi se svidja ta osobina...:super:
 
Mislim da nije lose biti hladna osoba pogotovu u nekim situacijama gde stvarno treba treba ostati hladne glave(i srca),jer je tako najbolje po tebe...Mozda neke ljude povredi ali gledaj prvo sebe(SVAKO GLEDA PRVO SEBE)...Ja nisam hladna osoba ali volela bi da budem i bas mi se svidja ta osobina...:super:

ja jesam hladna, mozda i previse, rodjena majka ne moze da me prepozna u odredjenim situacijama....
ostacu takva, kako god, ali vrlo sam emotivna, po prirodi, ali te emocije prikrivam uvek, pa mucim sebe samim tim. ali necu da se menjam,:D
 

Back
Top