Da li je Hitler...

samim prisustvom kompira i sangarepe tema dobija neocekivani preokret, jer ja sam znao jednog lika sto se ubio, a uopste nije voleo punjene paprike! on je voleo sataras, a zajednicko satarasu i punjenoj paprici je naravno Somborka! Posto Somborka dolazi iz nasih krajeva mislim da je jasno ko je kriv za hitlerovu smrt!
 
hm... znao sam da ce u jednom trenutku doci do zaokreta... znaci u tezu, kao jedna od realnih opcija, ulazi i slucaj da je Tito, kao mnogo pametniji od Staljina uspeo da podvali somborku sa supstancama koje stvaraju samoubilacki nagon, a da svu krivicu svali na Staljina i na njegove zacine... da li je Eva znala za tu zaveru? ko je od najblizih Hitlerovih saradnika nabavljao papriku za njega? i odakle? hm...
 
E moze i ovako: gospodja Eva Peron posalje Hitleru kilogram samostalno uzgajanih paprika, jer je cula za tu firerovu slabost! Gospodin Dojcland to shvati kao cistu pozivnicu za rucak i mozda malo duzi boravak! Hitler je verovatno imao, kao i svi drzavnici, dvojnika! Doticnom gospodinu nalozi da se ubije zarad Treceg Rajha, a on sam sa, vec u to vreme, gospodjom Hitler krene u prijateljsku posetu kod Peronovih ("Duso, steta bi bilo da ne odemo kod tih divnih ljudi, bas ni jednom nismo bili, a i paprike su im odlicne", "Da dragi, evo samo da spremim ovu posebnu "Made in Germany" tavu, takvih tamo sigurno nemaju"). I tako skoknu oni do prijateljske im Argentine, a njihov primer pocnu da prate svi njegovi saradnici, ukljucujuci i naseg komsiju Pavelica! Svi srecni i zadovoljni! Ruje nasle mrtvog dvojnika, mislili da je Hico licno! Hitler i Peron uzivali u svojim Evama i naravno u paprikama. Sve oko kile paprika.... A nama sad prodaju neke besmislene price, kvazi istoricari!!!!!
 
punjene paprike il sarme pitanje je sad?! S obzirom da se skolovao s Titom tj onim koji se tako predstavljao posle drugog sv rata, a za koga kazu da je bio samo polubrat po ocu onom prvom.
Sto se tice njegovog "samoubistva" postoje neke varijante da je dvojnik izvrsio "samoubistvo" a da su Hitler i Eva vidjeni na Uralu nekih 5 god posle rata, cak sam i neku sliku videla u travi.
Na americkoj tv sam gledala i neku dvojicu rusa koji su pricali kako su oni licno izvrsavali ubistvo hitlera eve i njihovog kuma i pokazivali mesto gde su ih sahranjivali pored nekog drveta, pa su sad posle 50 i kusur god dosli na isto mesto i pricali kako je to izlgedalo tad, gde su bile ograde, kolko je ljudipucalo i td.
Eto sad vi nastavite s punjenjem paprika, samo pazite da ne zavrsite na kuvaru
 
Moraću da te razočaram-HITLER JE BIO VEGETARIJANAC!!! Kada su oficiri jeli supu ili čorbu, on im je govorio kako jedu čaj od leševa. A ako su paprike punjene nečim drugim , npr. kupusom...
 
jeste Hitler je bio vegeterijanac, i ima je bolest AMICIUS,to je kada se masnoca pomesa sa krvlju covek se onesvesti,a to je jako tesko!A poslednji dan nije jeo punjene PAPRIKE,vec nista,jer je imao bolove u stomaku, i povracao je!
 
batka_mija:
voleo da jede punjene paprike?

radim na tezi o zavrsetku drugog svetskog rata i ovo je jedan od mogucih scenarija:
u bunkeru, Eva Braun kuva punjene paprike i dok usisava rucnim usisivacem, punjene paprike pocinju da zagorevaju. Dim se siri i Hitler, usled nedostatka kiseonika, dolazi na ideju da izvrsi samoubistvo... Eva, koja stoji iza njega, a jos blize sporetu, dolazi na istu ideju.

Znaci, mora da su Rusi, znajuci za Hitlerovu slabost prema punjenim paprikama, podmetnuli neki tajni zacin koji deluje na psihu coveka i tera ga na samoubistvo...

Sta vi mislite o tome?

svasta!
 
boris0230:
Bila je emisija o Hitleru na Discovery (ili History). Uzivao sam gledajuci, kako cova (spiker ili sta je vec) prica o njemu.

Pa jesi li uživao u čovi ili emisiji? Šalim se, nego da odgovorim, imao sam tekst koji je napisao Hitlerov ministar građevina, Šper, koji je do detalja opisao Hitlerovo i ne samo Hitlerovo drogiranje, svi osim Špera su se drogirali, a on je popio 20 godina zatvora, samo zato što je bio u toj vladi, izašao krajem 60-ih i napisao autobiografiju. Doživeo je mirnu starost (zvuči poznato, jer su je doživeli i mnogi naci-velikodostojnici, a neki su i još živi), a umro u Zapadnoj Nemačkoj 70-ih.
 

Back
Top