Kafana Da li je bolje imati 400m u Kuli ili 50m u Beogradu? #17 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

Kakva vina...za prave muškarce samo

1715444229637.png
 
Que viva Atztlan! Orale compa y abajo con los gabachos. Yo se que hablas Portuguese pero creo que comprendes eso tan bien y asi amicamente recomendo la linda version de "Cabellero de Fina Estampa" por vuestro Caetano Velasco, eschucha lo en salud u felicidad.

Tambien canta la mejor version de Paloma, estupendo suptil.
I srpski govorim ali imas 100% pravo
 
Разумем твој приступ и сагледавање, мада се не слажем.
Дакле, ЕУ је интересна интеграција суверених држава, а НАТО је одбрамбени савез.
Да ли сви тамо имају братско-сестринске, родитељско-дечије односе?
Па, НЕМАЈУ.
Да ли неко од њих тамо уопште и очекује неку такву фамилијарну блискост?
НЕ ОЧЕКУЈЕ.
Зашто бисмо ми то очекивали?
Уопште не видим да је тамо ико утопљен, аморфан и сличне ствари.
Штавише, свака држава у ЕУ је суверенија него што је Србија икад била.


Не разумем, шта би хтела да направимо са Албанцима? Неку двојну државу?
А шта ако они кажу, "нећемо Вучића, нећемо Русију, хоћемо ЕУ и НАТО"?
Хоћемо да им пустимо Драгослава Бокана да им објасни ствари?
Мислим да им објасни са ТВ, а не да им краде ТВ и белу технику.

Znas vrlo dobro da nisam na istoj talasnoj duzini sa nekakvim Bokanom, i da ne misim da je to pravi put i resenje. Ne dvojnu drzavu vec jednu, Srbiju sa najsirom autonimijom te pokrajine, pokrajine KiM.

A sto se amorfnosti tice, evo ti Evrovizija, pa gledaj koje su to "vrenosti" za buduce generacije. Ja sam slucano gledala samo nasu i Britaniju, i Grkinju delom ali ona je jos i dobra, i utesila se da ima i gorih od nas, i ne znam kom je normalnom vise tamo mesto?

Анегдота. Кад сам први пут провео неко време са покојним Жиком, био сам љут на њега.

Путовао сам са мојом девојком, енглескињом, и срели смо га на некој вечери у Мађарској на наговор моје сестре. Као породичног пријатеља. Жика је био сељаче, наравно, из неког ужасног села у Војводини. Нико није ружнији од српских сељака, а Жика је био прави паор - мали, ћелав, дебео, простог лица. Био ме је блам кад је Хелен чула да је то био наш амбасадор при двору Св Џејмса; Жика је био Титов амбасадор овде једно време. Била ме је срамота што је тако неугледног изгледа, мада се јако трудио да буде шармантан и весео.

После сам га мало боље упознао и доста више ценио.

Ипак, сељаци су терет.

Ti stvarno koliko imas godina?

A i kao da si samo tu devojku imao, samo nju spominjes?

Pa ako si jednom napisao jedno, pohvalno o coveku, nemoj drugi put drugo, a seljak nije onaj koji ima slamu pred kucom, nego slamu u glavi, a inace ne znam coveka i ne mislim na njega, nego na samu izreku.
 
Nadam se da je @Nosferatu___2 dobio nemačko državljanstvo
kome se toliko radovao.

''SVI NIJEMCI KOJI SU PODOBNI ZA SLUŽENJE VOJNE OBAVEZE TREBAJU BITI REGISTRIRANI - pukovnik André Wüstner, voditelj Udruge vojnog osoblja Bundeswehra.
❗️
Rekao je da bi Bundeswehr trebao moći prikupljati podatke o svim osobama koje ispunjavaju uvjete za služenje vojnog roka , kako bi ih mogao informirati o regrutaciji u njemačku vojsku.
“Primijetio sam da trenutni koncepti nisu dovoljni u pogledu sastava osoblja, čak ni uzimajući u obzir rezervu”
rekao je Wüstner.
🔴
Anketa iz ožujka pokazala je da 75% Nijemaca ne vjeruje u obrambenu sposobnost Bundeswehra, a 60% Nijemaca neće se boriti ako njihova zemlja bude napadnuta.
🥸
''
 

Back
Top