Kafana Da li je bolje imati 400m u Kuli ili 50m u Beogradu? #17 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

5. oktobar je bio dan kad su u nejvećem broju, kao i uvek, na ulice izašli Beograđani. Jeste bilo dogovorenih dolazaka iz nekih gradova, ali smo glavnu masu činil mi iz Beograda.
A ovi koji su došli pre neki dan, narvno da su dovezeni organizovano, kao i svaji put do sad, masa tih ljudi nije iz Beograda.
Ne vidim problem kad u Beograd dođu ljudi iz cele Srbije, jer se ovde sve dešava, bez obzira na razlog.
Refke, nije valjda da si 5-og oktobra obarao patriotsku pro-rusku vlast, u korist NATO/CIA placenika? :eek: :eek:
 
Jhoan Alexis Tarazona Ibáñez, 24 godine, iz Kukute, Kolumbija.

Jhoan je došao u Ukrajinu u aprilu 2024, i pridruživši se jedinici Karpatska Sič. Rekao je da mu je dosta i žene i dece i da ga nAka nostalgija vuče.

Odvukla ga je ravno kod Bandere. Prekjuče ga je ruska vojska ubila namrtvo.

Bio je glup i imao je kratak život.

Pogledajte prilog 1545204

Kolumbija je poznata po ogromnoj visegodisnjoj borbi i ratu protiv komunisticko- teroristicke i anti-zapadne bande terorista, mozda je jedan od njih, spijun i ubaceni elemenat? :think:

Cim imaju ovi iz FSB-a njegove slike, odmah tu smrdi na te neke fore.

Stare fore iz FSB-a su da organizuju nesto i drze pod kontrolom, pa imaju spijune koji sada salju slike i kada se ta organizacija otrgne kontroli.

Da, sve naci-grupe u Ukrajini su tako nastale.

Cim vidite da FSB salje neke slike u javnost, odmah vam je sve jasno, osim ako niste neki tipovi sa jeftinijim ulaznicama.
 
Refke, nije valjda da si 5-og oktobra obarao patriotsku pro-rusku vlast, u korist NATO/CIA placenika? :eek: :eek:
Ne, ja sam bio među građanima koji su hteli da crvena porodica ode sa vlasti. Za korist NATO se obrati onima koji su dogovorili izadaju za keš, razni Otpori, G17, LDP i sličan ološ.
 
Pocnem da citam, na pocetku deluje racionalno neko objasnjenje, nevezano sad da li su cifre tacne, i ocekujem neku racionalnu poentu, nebitno sada da li je tacna ili ne; kad ono, poslednja stavka- boom pomahnitalost mozga :sad2:

Mislim da su se i ovi pomahnitali utrenirali kako da ih ljudi vise citaju, pa ubacuju neke racionalne recenice u svoja pomahnitala objasnjenja, da kao deluju normalno. :think:
Tačno je da su naši roditelji odvajali godinama od plata za obnovu CG. Ali tebi to nije normalno, jer ti napravi haos u već zbunjoj glavi. To je neka podvala novinara, čim se spominje tu neka Srbija bez NATO okupatora. :mrgreen:
 
Tačno je da su naši roditelji odvajali godinama od plata za obnovu CG. Ali tebi to nije normalno, jer ti napravi haos u već zbunjoj glavi. To je neka podvala novinara, čim se spominje tu neka Srbija bez NATO okupatora. :mrgreen:
Ne mislim na taj deo, to je taj racionalni deo koji pominjem, znamo da su od plate odvajali za CG.

Pomahniitao deo je onaj u poslednjim recima o nekoj izdaji i priznanju Kosova, i nekom pamcenju.
 
Balkanizacija od USA.PNG


little britain.PNG
 


Que viva Atztlan! Orale compa y abajo con los gabachos. Yo se que hablas Portuguese pero creo que comprendes eso tan bien y asi amicamente recomendo la linda version de "Cabellero de Fina Estampa" por vuestro Caetano Velasco, eschucha lo en salud u felicidad.

Tambien canta la mejor version de Paloma, estupendo suptil.
 
  • Podržavam
Reactions: MJK
tebi bro onaj mita sensei neki paseni :rotf:

mis ono kad nes ne varis, oma ide pitanje pijanstva :lol:

Kensel kultura - то им је по Правилнику Ф.Крстарице ...

Не можеш то објаснити Управи ФК, као што не можеш објаснити ОЗНАи, тј. БИА да се не мешају у изборе и не баве се управним пословима у странкама.....:kafa:
 
Ne mislim na taj deo, to je taj racionalni deo koji pominjem, znamo da su od plate odvajali za CG.

Pomahniitao deo je onaj u poslednjim recima o nekoj izdaji i priznanju Kosova, i nekom pamcenju.
Samo u glavama vas koji bi rado skinuli gaće ovima iz EU. I to bez da vam plate. :mrgreen:
 
Тихи, у чему је овде фора ? Па то се само заобиђе ... :kafa:
Том логиком, могу и Лондон да заобиђу.
Два брода у Атлантику и два брода у Пацифику и ето.
Лондра мора у предају :(
 

Back
Top