Kafana Da li je bolje imati 400m u Kuli ili 50m u Beogradu? #17 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

Анегдота. Кад сам први пут провео неко време са покојним Жиком, био сам љут на њега.

Путовао сам са мојом девојком, енглескињом, и срели смо га на некој вечери у Мађарској на наговор моје сестре. Као породичног пријатеља. Жика је био сељаче, наравно, из неког ужасног села у Војводини. Нико није ружнији од српских сељака, а Жика је био прави паор - мали, ћелав, дебео, простог лица. Био ме је блам кад је Хелен чула да је то био наш амбасадор при двору Св Џејмса; Жика је био Титов амбасадор овде једно време. Била ме је срамота што је тако неугледног изгледа, мада се јако трудио да буде шармантан и весео.

После сам га мало боље упознао и доста више ценио.

Ипак, сељаци су терет.
 
Западне вредности, бајо! :per:
IMG_1254.jpeg
 
Naatavi da kmecis dok ti bracu NATOvce Rusi zatiru
Tihi u zadnje vrijeme natojaneri nesto vise laju no obicno.Posebno na tebe su se hrabro okomili. Lajanja je bilo cak i za Vel'ki pijetak, Vel'ku sjubotu te Vaskrs i toe nedopustivo. Koeficijent natofrustracija i natoupljuvanosti je dostigao maximum.
Stalie u pitaLJu maika mu stahra :think:
 
Увек се треба сетити мудре одлуке Запада да не отворе јужни фронт у Сицилији до лета '43 и западни фронт све до половине '44.

У међувремену, СССР је трпео ужасне, катастрофалне губитке у људству сваког дана. То је било лоше за појединачног Руса, Украјинца, Узбека и сл, али је било позитивно за цивилизацију, јер је Стаљинов СССР искрварен и исцрпљен. Због тога '45 нису стигли до Белгије уместо до Берлина.

Градови источне Украјине имају сличну улогу. Русија ће изгубити озбиљан проценат својих младих људи освајајући те Краматорске; због тога ће бити мања претња Европи у деценијама које долазе.

То је позитивно, и зато су руске жртве позитивна ствар све док Русијом управљају освајања гладни диктатори.

90
Debilni Džugašvili poslao pod tračnice 27 milijuna SSSR pučana...samo je trebao slediti strategiju povlačenja i spaljivanja Moskve, od Kutuzova 1812.

SS bi izgubio MOMENTUM, dinamiku, logistiku.

SSSR je vođen od kretena, i zato fasuje 107 g....danas je novi kreten.

Da nemaš NVO i meku moć 2012, 3, 4 da tvoji Rusi pucaju na RF...

Debilnost komesara iz Kremlja je golema, kako nekoć, tako i danas.
 
Анегдота. Кад сам први пут провео неко време са покојним Жиком, био сам љут на њега.

Путовао сам са мојом девојком, енглескињом, и срели смо га на некој вечери у Мађарској на наговор моје сестре. Као породичног пријатеља. Жика је био сељаче, наравно, из неког ужасног села у Војводини. Нико није ружнији од српских сељака, а Жика је био прави паор - мали, ћелав, дебео, простог лица. Био ме је блам кад је Хелен чула да је то био наш амбасадор при двору Св Џејмса; Жика је био Титов амбасадор овде једно време. Била ме је срамота што је тако неугледног изгледа, мада се јако трудио да буде шармантан и весео.

После сам га мало боље упознао и доста више ценио.

Ипак, сељаци су терет.
Fejk elita...a obitava na općilištu.
Dok baruni, lordovi, sir, te diskriminiraju.

Nemaš pristup tim elitnim krugovima, kružocima, lobojima, pa serendaš i dociraš sa visine Big Bena.

Tuga, muka, ćemer, jad, isprazan život je tvoj.

Sućut.
 
Debilni Džugašvili poslao pod tračnice 27 milijuna SSSR pučana...samo je trebao slediti strategiju povlačenja i spaljivanja Moskve, od Kutuzova 1812.

SS bi izgubio MOMENTUM, dinamiku, logistiku.

SSSR je vođen od kretena, i zato fasuje 107 g....danas je novi kreten.

Da nemaš NVO i meku moć 2012, 3, 4 da tvoji Rusi pucaju na RF...

Debilnost komesara iz Kremlja je golema, kako nekoć, tako i danas.



Ukrajina je korumpirani analni otvor kaze ex savetnik Borisa Dzonsona.
 
Срам их било.
Лоше копирају неке совјетске обичаје, а забораве да је Србија имала нешто попут Гвоздени Пук.


И уместо да потомци припадника Гвозденог Пука промарширају Београдом на дан ослобођења у 1. Светском рату (или на Дан Примирја / пробоја Солунског фронта), ови русјачки слепци глуматају будале по престоници закићени ТУЂОМ заставом, заборављајући да су совјетски тенкови у Србију донели и комунисте који су у првих пар месеци пострељали десетине хиљада људи, а 15 хиљада младића беспотребно послали немачким митраљезима на Сремски фронт.

Додуше, то и не чуди, јер су сви ови русјаци потомци ЈНА и бољшевика.
Совјетски тенкови...

Заједно са савезничком авијацијом, где су наоружавали броза а Дражу издали и све то дебело наплатили.

Када ћеш схватити да је Рузвелт продао Стаљину Краљевину за лажну и марионетску совјетију СеФеРепублику ЈУ, а онда су 1948.г. отели ту совјетију ЈУ и од ње направили марионетску републику Западног комунизма (како су је сами Амери назвали)

Не иде то теби у главу да су данашња деришта комунизма иста као када им је Броз испрао мозгове
 
Ima mnogo istine, samo ne bih da delim ljude tek tako. Svako ima pravo na svoju najbolju viziju buducnosti za Srbiju.

Нема свако право, јер нема свако способности, морала и врлине.

Има право на мишљење, а мишљења су као шупци - свако их има
 
Совјетски тенкови...

Заједно са савезничком авијацијом, где су наоружавали броза а Дражу издали и све то дебело наплатили.

Када ћеш схватити да је Рузвелт продао Стаљину Краљевину за лажну и марионетску совјетију СеФеРепублику ЈУ, а онда су 1948.г. отели ту совјетију ЈУ и од ње направили марионетску републику Западног комунизма (како су је сами Амери назвали)

Не иде то теби у главу да су данашња деришта комунизма иста као када им је Броз испрао мозгове
Izmislio si toplu vodu Mističe. Njima su naravno trebali bivši komunisti koji bi odbacili staljinizam i prihvatili se ideja slobodnog tržišta, Evropske Unije i neke evropske socijaldemokratije.

Taj "Zapadni Komunizam" ne postoji i može označavati samo ex-komuniste iz istočnog bloka koji su bili spremni da promene stranu i pređu na NATO stranu.
Ironija je da su današnji srpski "četnici" svi listom za Rusiju kao glavnog naslednika SSSR iako Staljin nije postavio četnike na vlast već ih je njegov NKVD ubijao.

E da " new age četnici" nisu za Rusiju već za Zapad i da je Milošević nije bio tako čvrsto odan Sovjetiji mi danas ne bismo imali tu situaciju da podržavaju sve okolne narode, a ne srpski.
 
Izmislio si toplu vodu Mističe. Njima su naravno trebali bivši komunisti koji bi odbacili staljinizam i prihvatili se ideja slobodnog tržišta, Evropske Unije i neke evropske socijaldemokratije.

Taj "Zapadni Komunizam" ne postoji i može označavati samo ex-komuniste iz istočnog bloka koji su bili spremni da promene stranu i pređu na NATO stranu.
Ironija je da su današnji srpski "četnici" svi listom za Rusiju kao glavnog naslednika SSSR iako Staljin nije postavio četnike na vlast već ih je njegov NKVD ubijao.

E da " new age četnici" nisu za Rusiju već za Zapad i da je Milošević nije bio tako čvrsto odan Sovjetiji mi danas ne bismo imali tu situaciju da podržavaju sve okolne narode, a ne srpski.

Ништа ти као дете западног комунизма не капираш

Не иде ти историја политичке теорије и на труди се... :kafa:
 
Pocnem da citam, na pocetku deluje racionalno neko objasnjenje, nevezano sad da li su cifre tacne, i ocekujem neku racionalnu poentu, nebitno sada da li je tacna ili ne; kad ono, poslednja stavka- boom pomahnitalost mozga :sad2:

Mislim da su se i ovi pomahnitali utrenirali kako da ih ljudi vise citaju, pa ubacuju neke racionalne recenice u svoja pomahnitala objasnjenja, da kao deluju normalno. :think:
 

Back
Top