Da li će srpkinje zameniti moldavke i ukrajinke ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bilo je prosle godine, vest o zeni koja zna ko joj je `odveo` cerku.

i nista. nikom nista. sto odmah navodi na pomisao da su oni koji treba da resavaju indiferentni, ili im niko od sefova nije rekao da se potrude, ili smatraju da im je posao nesto drugo.

obican narod u zabludi od njih ocekuje zastitu i hapsenje kriminalaca

Ta zhena je mnogo glupa onda.
Newerowatno prosto.
Ja da sam ta zhena bi lepo uzeo pistolj i otishao i sasuo mu metke u glawu fino. Pa posle i nema weze shta bude bitje.
Takot reba da se reshawa swe u owoj zemlji. Od policije se mozhe dosta ochekiwati ali ako ona ne deluje, to znachi da je korumpirana u tom delu. Ili se obratiti ministru, ili nekome wetj, ili pistolj u ruke
 
Pa ja ne bi ni da ima i porshe i sta swe ne. Jednostawno ne bih :D.

A dobro hteo bih i ja 4000 eura xD. Ali ne na taj nachin :D.

ne brini. niko u srbiju nece znati kako si ih zaradio.
tu je tajna uspeha naseg naroda na zapad.
kazi da si otvorio uspesnu firmu il da ti je portirska plata 5000 evra.
tako govore svi oni koji paradiraju sa mercedesi po srbijanski atari u julu i avgustu.
 
Eto do cega je dovela degradacija porodice kao osnovne zajednice.

Тако је то кад онај део породице који треба да сноси одговорност робује мафији,а онај део који треба да се образује(ако и постоји као део) даје се мафији на подучавање робовању.
И онда расуло...

Али,ево,као што се може видети,томе убрзано долази крај.На жалост,за многе то ће бити врло,врло тешко,али шта се ту може.Свако је имао свој избор.
 
nIJE PROBLEM SAMO NEMAŠTINA
NEGO DEGRADACIJA ETIKE MORALA I VASPITANJA

SADA JE NORMALNO DILEROM BITI, SADA SE TO BIZNISMEN ZOVE
SADA JE NORMALNO PROSTITUKOM BITI, SADA SE TO SPONZORUŠA ZOVE

nazalost tako je !!!!
neverovatno je da se mlade devojke pre daju u promet nego pokusaju nesto posteno raditi !!!nazalost imao sam prilike videti sta se desava u nocnom klubu preko puta moje zgrade...ljudi moji kad se to desava u ovako malom gradu,sta ostade za velike gradove ...
kad ujutro cistacica ponese smece da baca neverovatno....koliko tamo ima donjeg vesa boze,i sve se to desava u prostoriji od nekih 40 kvadrata uz prisustvo gostiju /ma kakvi gosti namagalenisana omladina koja ne radi nista,nego loce po celu noc a preko dana se trezni i spava do popodne .ne razumem samo roditelje koji zadnje pare daju deci da gube zdravlje i ugrozavaju zivot na taj nacin.a pogotovu ne razumem jednu majku koju licno znam koja ne radi kao ni otac,a cerka na sebi nosi 1000 evra vrednu garderobu,koju naravno svaki dan menja....ne verujem da mama ne zna kako cerka zaradjuje samo se pravi luda....
 
nazalost tako je !!!!
neverovatno je da se mlade devojke pre daju u promet nego pokusaju nesto posteno raditi !!!nazalost imao sam prilike videti sta se desava u nocnom klubu preko puta moje zgrade...ljudi moji kad se to desava u ovako malom gradu,sta ostade za velike gradove ...
kad ujutro cistacica ponese smece da baca neverovatno....koliko tamo ima donjeg vesa boze,i sve se to desava u prostoriji od nekih 40 kvadrata uz prisustvo gostiju /ma kakvi gosti namagalenisana omladina koja ne radi nista,nego loce po celu noc a preko dana se trezni i spava do popodne .ne razumem samo roditelje koji zadnje pare daju deci da gube zdravlje i ugrozavaju zivot na taj nacin.a pogotovu ne razumem jednu majku koju licno znam koja ne radi kao ni otac,a cerka na sebi nosi 1000 evra vrednu garderobu,koju naravno svaki dan menja....ne verujem da mama ne zna kako cerka zaradjuje samo se pravi luda....

уништење породице је основ за уништење друштва
 
Pa ja ne bi ni da ima i porshe i sta swe ne. Jednostawno ne bih :D.

A dobro hteo bih i ja 4000 eura xD. Ali ne na taj nachin :D.

moze jedna anegdota !!!!
moj skolski prijatelj je svojevremeno radio /pre 25 god./kao estradni menadjer kikinde.i prilikom gostovanja u nemackoj..jedan nas skorojevic gastajbajter ponudi njemu 50.000 maraka da mu ovaj sredi da tadasnja najpoznatija estradna zvezda posle nastupa prespava sa njim...ovaj ode i pita umetnicu...vidis onoga za onim stolom tamo...daje 25.000 da te .....i sta mislis odbila aaaaaaaaaa???? jok more nego pristala cak i da neotpeva ugovoreni program da se covek ne predomisli......a moj ti prijatelj inkasirao ostatak..zamisli pre 25 godina....a poznavajuci prijatelja siguran sam da je istina iako je cifra neverovatna....ali i trofej je bio za ovu budalu vredan para !!!!!
e sad ove nove umetnice mislim zbog velike ponude da su oborile drasticno cene !!!
 
Ta zhena je mnogo glupa onda.
Newerowatno prosto.
Ja da sam ta zhena bi lepo uzeo pistolj i otishao i sasuo mu metke u glawu fino. Pa posle i nema weze shta bude bitje.
Takot reba da se reshawa swe u owoj zemlji. Od policije se mozhe dosta ochekiwati ali ako ona ne deluje, to znachi da je korumpirana u tom delu. Ili se obratiti ministru, ili nekome wetj, ili pistolj u ruke

prepostavljam da sa ovim stavovima nemas mnogo godina !!!!
pa covece opstepoznata stvar je da policajci imaju procenat od dama noci....a one njihovu zastitu ako zagusti....
 
To su gluposti sto prichash.
Ewo ja prwi ne bih hteo da budem sa zapadnom penzionerkom :roll:
Tripujesh se prewishe. Da je tako da kao wetjina bi spawala za 50 e ili shta wetj, pa onda bih ja mogao dai mam dewojku xDDD

Па наравно Анитице,

Ти би радије неког девизног пензоса,
без наследника,
и по могућству са једном ногом у ...

Не би ти само за 50 ....
 
jee a kako onda da ja nemam dewojku ako je tako omladina raspustena?
I kad odem u klub ni tad nema nichega??
xDD
Shta serete bre wishe, kako was nije sramota

ne ljuti se ali neznas da pratis radnju veruj mi...i ja sam nekad bio mlad i naivan....
ne znam gde zivis,ali ako poznajes nekog recepcionera u osrednjem hotelu,priupitaj ga koliko je dobar za smenu izdajuci sobu na sat bez evidencije gostiju ??? kad vidis u beogradu oko zeleznicke i autobuske stanice policajca koji seta nekoliko desetina metara u krug,a ti pogledaj malo bolje koga on to cuva !!!!
a to ako si prvi put u baru,,,,eeee sumljiv si...neces videti ,dok ne dokazes da si potencijalna musterija ...
 
Kuratz sam ruzna. Lepsa sam od jedno 50 posto muskaratza tamo
I j B T musko sam xDD. A anita je realno bila riba ipo. Oni koji imanju njen msn znaju :P
Ali posle nje nmg wishe da nadjem dewojku !! znachi ne mogu!! :(
Ne znam sta da radim na tom spoljnopolitickom planu :D.
Hotju neku dobru i poslusnu i tako da je fina dobra i swe xD. I da je slobodnaa it akoo :D
 
ne ljuti se ali neznas da pratis radnju veruj mi...i ja sam nekad bio mlad i naivan....
ne znam gde zivis,ali ako poznajes nekog recepcionera u osrednjem hotelu,priupitaj ga koliko je dobar za smenu izdajuci sobu na sat bez evidencije gostiju ??? kad vidis u beogradu oko zeleznicke i autobuske stanice policajca koji seta nekoliko desetina metara u krug,a ti pogledaj malo bolje koga on to cuva !!!!
a to ako si prvi put u baru,,,,eeee sumljiv si...neces videti ,dok ne dokazes da si potencijalna musterija ...

Netju kur we hotju owako da se wolimo i swe ^^ <3
 
Kuratz sam ruzna. Lepsa sam od jedno 50 posto muskaratza tamo
I j B T musko sam xDD. A anita je realno bila riba ipo. Oni koji imanju njen msn znaju :P
Ali posle nje nmg wishe da nadjem dewojku !! znachi ne mogu!! :(
Ne znam sta da radim na tom spoljnopolitickom planu :D.
Hotju neku dobru i poslusnu i tako da je fina dobra i swe xD. I da je slobodnaa it akoo :D

druze,ako u bg ne mozes da nadjes ribu,baci se kroz prozor:bye: a ako mislis normalnu devojku,onda je to druga prica
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top