Da li ce Srbija deportirati vojno sposobne Ruse?

Ovo je ozbiljna diskusija, ako nisi spreman sudjelovati u njoj, nemoj. .
pa nismo mi smrdljiva evropa da saljemo na front dezertere ukrajinske - a ti bi to hteo? ajde reci

ja sam se izjasnio: slava dezerterima!! ko god ide u rat je imbecil! sve moze da se resi sa nuklearnim raketama! zasto ja da idem u rat, a svi preci su mi ratnici, generali ako hoces da znas, ako imaju nuklearne raketle? nema logike.
 
Da su pametni kao sto nisu rekli bi da ce primiti sve Ruse i Ukrajince koji su protiv rata jer Srbija je zemlja mira.
pa Srbija tako i postupa..............te price da ce Srbija vracati ukrajince, naravno, i ovog puta je izmisljena i dolazi iz vasingtona..........u sklopu hibridnog rata protiv Srbije. Sace mi da udavimo Vucica jer mu padaju ovake ideje na pamet a ni on ni oni politicari oko njega, nemaju pojma o ovome sto im se propisuje.
 
pa Srbija tako i postupa..............te price da ce Srbija vracati ukrajince, naravno, i ovog puta je izmisljena i dolazi iz vasingtona..........u sklopu hibridnog rata protiv Srbije. Sace mi da udavimo Vucica jer mu padaju ovake ideje na pamet a ni on ni oni politicari oko njega, nemaju pojma o ovome sto im se propisuje.
Tacno, ali predsednik je trebao da uputi zvanican poziv da na vreme pobegnu iz EU i sklone se u Srbiju.
Na taj nacin bi popravio demografiju i dao finansijski injekciju privredi.
Ujedno im poslao sve Arape koji su ilegalno u Srbiji.
 
Tacno, ali predsednik je trebao da uputi zvanican poziv da na vreme pobegnu iz EU i sklone se u Srbiju.
Na taj nacin bi popravio demografiju i dao finansijski injekciju privredi.
Ujedno im poslao sve Arape koji su ilegalno u Srbiji.
Srbiji ne ide na ruku da se distancira od EU...............vise bi izgubila nego dobila. Zato nasi politicari zongliraju tako da odrzavaju status-kvo po pitanju vezanosti Srbije za EU.
Jasno je sta sledi i narednom periodu na globalnom planu i zato je najbolje za male zemlje da ne prave radikalne poteze vec da su u nekom stanju "zamrznutog" cekanja. Kako se to vidi, i zapadu odgovara da Srbiju ima kao neutralnu zemlju nego kao ruskog saveznika.
Primetno je da pritisak zapada na promenu politike Srbije, gubi na intezitetu. Amerika sada ima vaznija posla na globalnom planu.
 

Back
Top