Да ли би Вучић требао да прода Телеком Шолаку?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379
Нешковска тема.


У Србији је након децембра 2023. године створен дуопол, у коме је Србија подељена на два дела.

На Вучића и Ђиласа, тј. на Андреја и Шолака.

Ред је да свако добије свој део терена, као што у филмовима мафијозе деле своју територију.

Како је Шолак већ у бизнису, ред је да се прошири тако што ће од Вучића откупити Телеком Србија.

На тај начин ће сви бити срећни и задовољни (још да некако Ђиласу достави Град Београд, и сви ће бити намирени и срећни).
 
Нешковска тема.


У Србији је након децембра 2023. године створен дуопол, у коме је Србија подељена на два дела.

На Вучића и Ђиласа, тј. на Андреја и Шолака.

Ред је да свако добије свој део терена, као што у филмовима мафијозе деле своју територију.

Како је Шолак већ у бизнису, ред је да се прошири тако што ће од Вучића откупити Телеком Србија.

На тај начин ће сви бити срећни и задовољни (још да некако Ђиласу достави Град Београд, и сви ће бити намирени и срећни).


Juce mi zatvorise temu sa infom da Vucic prodaje Telekom Solaku kojeg mrzi.

Solak i United MEDIA su CIA grupacija zaduzena za medijsku kontrolu i spijunazu okupiranih kolonija.

Solak je samo lice ispred CIA.

A Vucic je dobio nalog od CIA da Telekom prepusti UNITED MEDIA grupi tj Solaku.

Kakvo ponizenje SNSguzzije.
 
Juce mi zatvorise temu sa infom da Vucic prodaje Telekom Solaku kojeg mrzi.

Solak i United MEDIA su CIA grupacija zaduzena za medijsku kontrolu i spijunazu okupiranih kolonija.

Solak je samo lice ispred CIA.

A Vucic je dobio nalog od CIA da Telekom prepusti UNITED MEDIA grupi tj Solaku.

Kakvo ponizenje SNSguzzije.

Тему сам отворио због твоје теме.

Овако се отвара нешковска тема, а да је не затворе.
 
Ха ха ти мислиш да ја знам ко је "Шолак" или да ме иоле интересују те ваше локалне смрди-преокупације.

Шољак је, ако се не варам, власник фудбалског клуба, тамо код тебе, у Премијер лизи.
 
Možeš slobodno da dodaš i "fudbal, fudbaleri" listi tema koje su meni od nultog interesovanja.

Да, и Шољак не купује фудбалски клуб да би гледао длакаве ноге фузбалера, већ да би се бавио бизнисом, забављао радничку класу, и зарађивао од мукотрпно зарађеног новца ниже средње класе.

Саутемптон му је клуб.


Podsetimo, srpski biznimen prethodno je u Engleskoj kupio 80 odsto akcija Sautemptona, tada premijerligaša, koji je prošle sezone ispao u Čempionšip. Potom je preuzeo i 70 odsto turskog Geztepea.

POVEZANE VESTI

Dragan Šolak osnivač United grupe

Potvrđeno: Dragan Šolak novi većinski vlasnik Sautemptona

FUDBAL
04. jan 202249
Šolak je većinski vlasnik investicione kompanije Sport Republic čije je sedište u Londonu.

Izvršni direktor i koosnivač Sport Republic Rasmus Anekersen kazao je da je Valensijen „odličan fudbalski klub sa mnogo potencijala“.
https://n1info.rs/vesti/dragan-solak-vlasnik-i-treceg-fudbalskog-kluba-francuskog-valensijena/
 
Да, и Шољак не купује фудбалски клуб да би гледао длакаве ноге фузбалера, већ да би се бавио бизнисом, забављао радничку класу, и зарађивао од мукотрпно зарађеног новца ниже средње класе.

Саутемптон му је клуб.


Podsetimo, srpski biznimen prethodno je u Engleskoj kupio 80 odsto akcija Sautemptona, tada premijerligaša, koji je prošle sezone ispao u Čempionšip. Potom je preuzeo i 70 odsto turskog Geztepea.

POVEZANE VESTI

Dragan Šolak osnivač United grupe

Potvrđeno: Dragan Šolak novi većinski vlasnik Sautemptona

FUDBAL
04. jan 202249
Šolak je većinski vlasnik investicione kompanije Sport Republic čije je sedište u Londonu.

Izvršni direktor i koosnivač Sport Republic Rasmus Anekersen kazao je da je Valensijen „odličan fudbalski klub sa mnogo potencijala“.
https://n1info.rs/vesti/dragan-solak-vlasnik-i-treceg-fudbalskog-kluba-francuskog-valensijena/

Ispali iz PL posle više od decenije čim ih je kupio čestiti domaćin Šolak(ović?)

The curse continues unabated. Lol.

U svakom slučaju želim the best of British Šolakoviću, klubu, elektrodistribuciji i svim ostalim ucveljenim stranama. Biće bolje. Biće bolje!
 
У Србији је након децембра 2023. године створен дуопол, у коме је Србија подељена на два дела.

На Вучића и Ђиласа, тј. на Андреја и Шолака.

Ред је да свако добије свој део терена, као што у филмовима мафијозе деле своју територију.

Како је Шолак већ у бизнису, ред је да се прошири тако што ће од Вучића откупити Телеком Србија.

На тај начин ће сви бити срећни и задовољни (још да некако Ђиласу достави Град Београд, и сви ће бити намирени и срећни).

Pa jel imaš neki dokument ili dokaz za svoje tvrdnje ili čisto ovako izmišljaš, po principu šbbkbb pa sad svi treba da ulazimo u besmislene raspave nagađanja?
 
Нешковска тема.


У Србији је након децембра 2023. године створен дуопол, у коме је Србија подељена на два дела.

На Вучића и Ђиласа, тј. на Андреја и Шолака.

Ред је да свако добије свој део терена, као што у филмовима мафијозе деле своју територију.

Како је Шолак већ у бизнису, ред је да се прошири тако што ће од Вучића откупити Телеком Србија.

На тај начин ће сви бити срећни и задовољни (још да некако Ђиласу достави Град Београд, и сви ће бити намирени и срећни).
Ne moze da ga otkupi. telekom odavno nije drzavna firma.
 

Back
Top