Da li bi trebao da se održi protest za KIM?

Da li treba organizovati proteste?


  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .
Nisu oni nikakvi KIMOVI nego KIm,dovoljno je u bilo kojem vremenu,licu ili sta ti ja znas samo da napises KIM :hahaha:



Naravno da se cini i za to su upravo najbolji protesti,SAD i ko zna ko mogu da se vade na Slobu,Voju,Zorana ali kada izadje 1,5 milion ljudi nema tu mnogo price sve se vidi......;)



100%:ok:


Onaj im je ovan predvodnik.......
idioti :roll:
Sta ti je to KLM ,ona holandska avio kompanija ? :think: :mrgreen:
 
Who the **** is Jelena Milic???:eek:

nesto si se uzbudio?........opusteno, samo opusteno..........;)

Dobar si ti komedijant...ukoliko se malo potrudis mozda ti dozvole i da lepis plakate za LDP.:ok:
To je u skladu sa tvojim mentalnim mogucnostima.
Popij toplo mlekce i odmori se, vidis da ti intelektualni napori ne polaze za rukom.
I nemoj se ljutiti i nervirati, cika u belim ti zeli dobro, nece te povrediti.Samo ces zaspati, a kada se probudis bice ti bolje, nicega se neces secati:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
Autonomija u okviru Srbije, srpsko drzavljanstvo za sve stanovnike Kosova i naravno pravo glasa za sve. Pa ako Siptar jednog dana bude bio predsednik Srbije - boze moj, demokratija, za to smo se borili 5. oktobra.
Ne smemo se odreci onoga sto je nase pa makar na Kosovu ne ziveo ni jedan jedini Srbin.
Kome je do poklanjanja neka poklanja samo svoje a ne ono sto je makar i minamlnim delom i moje.
Za Kosovo se moramo boriti do kraja svim miroljubivim diplomatskim sredstvima i ko zna, za 10, 100,300 godina.Moramo drzati do sebe i postovati ono sto je nase jer ako sami sebe ne postujemo kako mozemo od drugih ocekivati da nas postuju. Bitno je da Srbija ne digne ruke od Kosova i da ga nikada ne prizna jer bez naseg priznanja, Kosovo nikada nece biti istinski nezavisno.
P.S. I treba krivicno gomiti sve one stranke i organizacije koje se otvoreno zalazu za priznavanje nezavisnosti Kosova.


Glupost,:thumbdown:

da je Srbija bila clanica NATO-saveza, nikada KIM ne bi bila nezavisna.

Ovako... the Presheva valley is next :think:
 
-Molim bez spama
-Vec smo utvrdili da bi frusrirani klinci(a i odrasli) opet otpocele zarenje i paljenje
-Ovo je kao sto si mogao da primetis u samom naslovu pitanje GodIsADJ;)
-Frustriranim matorcima bi preporucio da zaobidju temu u sirokom luku ako ce ovde da spamuju,provociraju
i privlace paznju na sebe koju ne mogu da dobiju u Rl;)
 
Poslednja izmena:
Glupost,:thumbdown:

da je Srbija bila clanica NATO-saveza, nikada KIM ne bi bila nezavisna.

Ovako... the Presheva valley is next :think:

ja milim da je ovo sto si napisao krajnje besmisleno (u stavri naivno) ali dobro, svako ima pravo na sopstveno misljenje.

P.S. Ovo oko NATO-a je prilicno tacno isto kao sto je tacno da bi Srbija sada bila bez problema na Kosovu da smo imali ruske baze, da smo imali nuklearno oruzje...i jos mali milion nerealnih stvari. NATO nas nikada nije ni zvao da se prikljucimo a da nas kojim slucajem danas pozove mislim da ne bi smeli da prihvatimo taj poziv.
na svu srecu niko nas i ne zove.
 
ja milim da je ovo sto si napisao krajnje besmisleno (u stavri naivno) ali dobro, svako ima pravo na sopstveno misljenje.

P.S. Ovo oko NATO-a je prilicno tacno isto kao sto je tacno da bi Srbija sada bila bez problema na Kosovu da smo imali ruske baze, da smo imali nuklearno oruzje...i jos mali milion nerealnih stvari. NATO nas nikada nije ni zvao da se prikljucimo a da nas kojim slucajem danas pozove mislim da ne bi smeli da prihvatimo taj poziv.
na svu srecu niko nas i ne zove.

Pa lik je jasno rekao da bi trebalo kazniti svakog ko nije za nato........znaci vecinsku populaciju gradjana srbije:roll:.Mani se citiranja......to je ili klinac ili covek opijen propagandom!
 
ja nemam 40+, nemoj da lazes, krivo ti je sto sam u pravu za bakinu strudlu :mrgreen:
ja sam kao Indija - topla, zrela i misticna.:cool:

Ма нисам ја на тебе мислио ни мало код тих 40+ ... Међутим, колико год да их ТИ имаш, никад нећеш схватити неке ствари ... а што се бакине штрудле тиче .. .не ... ја сам први за то што сам написао

И не ласкај себи
 
Ма нисам ја на тебе мислио ни мало код тих 40+ ... Међутим, колико год да их ТИ имаш, никад нећеш схватити неке ствари ... а што се бакине штрудле тиче .. .не ... ја сам први за то што сам написао

И не ласкај себи

A zašto piskaraš ovde na forumu, umesto da stojiš na srpskoj strani mosta u K Mitrovici, ili u Gračanici, tamo su davno rekli da im treba ljudi da drže stražu noću?
Reći ću ti ja zašto: zato što je lakše mlatiti gloginje iz tople sobe, nego stajati zaista u odbrani Kosmeta.Patetičan si.
 
A zašto piskaraš ovde na forumu, umesto da stojiš na srpskoj strani mosta u K Mitrovici, ili u Gračanici, tamo su davno rekli da im treba ljudi da drže stražu noću?
Reći ću ti ja zašto: zato što je lakše mlatiti gloginje iz tople sobe, nego stajati zaista u odbrani Kosmeta.Patetičan si.


Не. Види се да не разумеш. Свако ради свој део посла. Као што они што стоје тамо раде свој део посла, радим и ја свој део посла овде. Тако да, молим те, ако немаш ништа паметно да изјавиш, а сумњам да имаш било шта паметно у себи, заобиђи ову тему.
 
Opet vas dva homoseksualca jedan iznad drugog........:hahaha::hahaha::hahaha:

daj , bre.......majke mi , stvarno je bolesno........koju god temu otvoris, erik dole nojkic na njemu........:hahaha::hahaha:

Kao starija obrazovana osoba zaista se nadam da ovo mozes da razumes;)
-Frustriranim matorcima bi preporucio da zaobidju temu u sirokom luku ako ce ovde da spamuju,provociraju
i privlace paznju na sebe koju ne mogu da dobiju u Rl
 

Back
Top