Da li bi trebao da se održi protest za KIM?

Da li treba organizovati proteste?


  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .
Nije tacno, baljezgas. To jeste ispalo promocija DSS i SRS ali da je pameti to je morala biti promocija drzavnog jedinstva i zvanicnog stava drzave Srbije. A krivi su podjednako i DS i SRS, a najmanje taj DSS(kojeg mrzim) jer njihovi biraci po difoltu moraju da mrze ove suprotne.

Taj protest je doneo efekta samo sto ti neces da ga shvatis. Svaki posten Srbin sa Kosmeta, svaki izbelgica sa Kosmeta se osetio ispunjenijim i da nije sam. Ja sam se osetio zadovoljno kada sam video da je u ovom narodu ipak ostalo samosvesti i rodoljublja ma koliko go.vna politicka zaseravala situaciju. U svakom zitu ima kukolja tako i na tom mitingu, tako i medju kosovarima koji izvlace korist iz situacije, ali velika vecina obicnog sveta je normalna i postena. To je ono sto ti kao i omiljeni vam mediji necete da priznate, vec isticete samo ruznu stranu medalje.

Za ambasadu me zabole, drago mi je sto je upaljena, i neka je se onako zapaljena vrtela po CNN, BBC, ali onima sto su krali bih odsekao ruku po iranskom receptu.
pa to paljenje po CNNu i BBCu je bilo i glavni marketing pomenutog dogadjaja ,sto su i oranizatori verovatno znali pa su ga dopustili , mada ovde nije poenta o simptizerima jednih ili drugih ,jasno ciji su simpatizeri tamo isli bar u vecini i to je po meni ok i uopste ne mislim da su oni u vecini neki huligani i razbojnici ,iako se ne slazem sa njima
videlo se to i kasnije na izborima ko je sa kojom pricom nastupio na istima , gde je KiM bilo u celoj toj prici i kako je ko prosao
a ta cela prica kako se "svakio Srbin na Kosvu osecao ispunjen " je ona najbesmislenija damagogija i tribalizacija cele price ,jer to ne moze niko znati kako se neko osecao osim ako ga ne poznaje licno , a pogotovo ne "svaki Srbin"
mislis da i medju njima nije biulo onih malo inteligentnijih koji su svatili da im organizovani miting u centru Beograda , nece pomoci da zarade za hleb ,da imaju slobodu kretanja , da imaju struju i vodu i da ce ipak uprkos tolikim ljudima ostati sami sa sobom, kao sto su i ostali
 
To organizovanje o kome pricas je utopija, tolika kolicina svesti nikada nije, niti ce postojati. A da siptari rade na svojoj propasti to je fakat, uzeli su se za ruke sa najprljavijim svetskim igracem koji ce ga pre ili kasnije postiti niz vodu ko i Slobu, ko i Djindjica, ko i Sadama, ko i Avganistan, ko i Sakasvilija...

Nije tacno.svest postoji......ali ne i volja da se nesto uradi


jos jedna poruka za siptara-
http://krstanovkutak.forumotion.net/--f1/najstariji-narod-t53.htm
Bar se potrudi da izgleda kao da ja to pisem kad si vec izabran za urednika:rotf:
 
Poslednja izmena:
pa to paljenje po CNNu i BBCu je bilo i glavni marketing pomenutog dogadjaja ,sto su i oranizatori verovatno znali pa su ga dopustili , mada ovde nije poenta o simptizerima jednih ili drugih ,jasno ciji su simpatizeri tamo isli bar u vecini i to je po meni ok i uopste ne mislim da su oni u vecini neki huligani i razbojnici ,iako se ne slazem sa njima
videlo se to i kasnije na izborima ko je sa kojom pricom nastupio na istima , gde je KiM bilo u celoj toj prici i kako je ko prosao
a ta cela prica kako se "svakio Srbin na Kosvu osecao ispunjen " je ona najbesmislenija damagogija i tribalizacija cele price ,jer to ne moze niko znati kako se neko osecao osim ako ga ne poznaje licno , a pogotovo ne "svaki Srbin"
mislis da i medju njima nije biulo onih malo inteligentnijih koji su svatili da im organizovani miting u centru Beograda , nece pomoci da zarade za hleb ,da imaju slobodu kretanja , da imaju struju i vodu i da ce ipak uprkos tolikim ljudima ostati sami sa sobom, kao sto su i ostali

Jeste poneta u simpatizerima koji su zatrpani stracakim razmisljanima i demagogijom. Poenta je sto ova drzava nema makar tri ili pet drzavnih interesa oko kojih mogu svi da se sloze i to sve zbog politicara. Ja sam za ulazak u EU, ali da se definise sta to znaci. Ako to znaci ucene, prodavanje nasih generala, cutanje o zlocinima nad nama, izvinjavanje Hrvatima, ukidanje domacih firmi, prepustanje ekonomije strancima, odricanje Kosmeta, i najbanalnije receno odricanje od kafane, kajmaka i rakije, zabole me za EU i neka se teraju u pm. Da se jasno definise svi bi se slozili makar oko osnovnih stvari, ali da se odredi sta je ovoj drzavi interes. Ali to ne moze dok drzavom vladaju ambasadori i tajkuni.

A ovo drugo :roll: Upravo po izborima na kosmetu se moze videti sta se misli o "politici saopstavanja istine" Cede Jovanovica i o politici rumunske pobegulji. Oce pomoci ce im i za hleb i mleko, a znas kako, tako sto je na sakupljanju priloga medju navijacima kojima pripadam, nakon mitinga sakupljeno vise para i ostale pomoci nego ikada do tada, a bilo je pre toga brdo akcija. A sta se iza toga krije? Odgovoricu ti posto nisi sposoban ili neces to da shvatis, ali mislim da je ovo drugo posto nisi glup. To je pitanje svesti o problemu sa koji smo suoceni i da u tom problemu imamo mnogo istomisljenika kako u Srbiji tako i u svetu. Odrzanje svesti da je Kosmet srpski ce nas i dovesti do toga da situaciju preokrenemo u svoju korist.
 
Evo ljudi prodje godinu dana od ong zadnjeg protesta.Samo sto ovoga puta imamo mnogo vise argumenata za proteste....od vadjenja organa,zatim iskljucivanje vode i struje srpskoj populaciji KIMA,asimilaciju,pa do sprdanja EULEKSA sa 17 martom.........
Dakle vasa misljenja?

Одавно мислим да ТРЕБА.
Протест треба одржати што пре,
тачно у подне испред зграде владе,
са јасном поруком:
ДА се влада (са свим министарствима) упути на
Косово и Метохију,..са или без оних блиндираних затамњених
аутомобила и коначно предузме ОНО што једна држава мора да
предузме када јој је народ угрожен и у невољи, а
ако то не уради
НЕКА одмах поднесе оставку...а председник државе нека уведе
ванредно стање,....
па ће видимо онда шта иде даље!!!

.
 
Ne lazi KRSTANE! Sve je u redu sa njima, ovo je cista propaganda. Daj link (ne srpski), ne siri propagandu. Struje nemaju ni oni Albanci koji ne placaju racune. Da sam moderator, tebe bih stavio na vecni ban. :thumbdown:

.....

"Браћо и сестре...ево јутрос је било опет окршаја са кфор-ом и са еулекс полицијом...
прво је било на Брђанима, кад смо окупирали еулекс неко
је из шиптарске куће бацио шоок-бомбу
а онда смо се залетели на њих све,
па је уследио напад сузавцима и тако су нас и мало растерали...
након тога је кфор направио блокаду код Три солитера, да не би могли људи из
Митровице да се попну на Брђане, али су добили батине и повукли се.

Група је кренула на Брђане, али у међувремену су се веома јаке снаге кфор-а
лоцирале код Балон сале и код скретања за Брђане на путу
Звечан-Митровица..било је барем двадесетак камиона, транспортера,
џипова...у пуној опреми су се распоредили по брдима,
али група која је дошла из Митровице одоздо
и ми смо дошли из Звечана смо их растерали са брда.
.тако да су остали само код Балон-сале и на путу код скретања за Брђане
( мало ниже према истој тој балон-сали ) и отерали бисмо их и одатле,
али се тада појавили КПС и отишли да преговарају са њима и ...наводно
било је објашњење да чекају наређење неког генерала па ће да се повуку,
па смо стајали тако на путу неких сат времена,док су се они освеживали
водом,а ми нагутани сузавца и сморени свим тим шок-бомбама...на сунцу.

..и на крају смо хтели да их опет растерамо,али су се побунили неки ликови
који су сами себе назвали командантима, мада их није било док су кфор
зечеви бежали по брдима...али добро...ми смо се разишли...с тим да су
се трупе кфор-а одмах попеле на брдо и распоредили се...у Брђанима су
и даље веома веома јаке снаге еулекса и по неки кфор ,на брдима около
кфор,а тамо код балон-сале исто ти француски војници...

док смо их растеривали са брда један од њих је уперио пушку,
али кад смо се затрчали на њих побегли су као зечеви...тако ћемо их и
отерати одатле....

http://www.kosovo-metohija.com/index.php?option=com_content&task=view&id=889&Itemid=102
 

Ovo nije za sprdnju!
Srbi sa KIMA u poslednjih par dana prezivljavaju pravi pakao(ne racunajmo godine koje su proveli boreci se protiv onog copora).....a sta je bilo ko od nas uradio za njih?
Saljem one smsove za pomoc ali verujem da to pomaze dzepu politicara.....
Koja vlada svega ti?:)
Svi znamo ko je tamo baja koji se nesto pita!

Nisu oni nikakvi KIMOVI nego KIm,dovoljno je u bilo kojem vremenu,licu ili sta ti ja znas samo da napises KIM :hahaha:

Protestima se nista ne cini, svako iokle normalan ima posao, ide na fax i ima milion obaveza. Mozda protesti, ali jednog godisnje

Naravno da se cini i za to su upravo najbolji protesti,SAD i ko zna ko mogu da se vade na Slobu,Voju,Zorana ali kada izadje 1,5 milion ljudi nema tu mnogo price sve se vidi......;)

Nije nego je definicija seronje :ok:

100%:ok:
Jok, bio u teretani i na trcanju, jaci sam nego ikad :super: Mogu samo da mi puse oni sto me ne vole ;)

Onolike izlive mrznje i frustracije kao juce ididadine sekte(gde nam i prisutni bundeva spada)nisam doziveo a svakakvog sam se drustva u zivotu nagledao.

Onaj im je ovan predvodnik.......

Klimas bre glavom na svaku glupost sto onaj mentol izjavi, a deluje mi da nisi ogranicen i poremecen ko on.

Naravno da nije orgranicen,samo treba da se mane mamine suknje i zapali iz onog stada :mrgreen:

Nije tacno, baljezgas. To jeste ispalo promocija DSS i SRS ali da je pameti to je morala biti promocija drzavnog jedinstva i zvanicnog stava drzave Srbije. A krivi su podjednako i DS i SRS, a najmanje taj DSS(kojeg mrzim) jer njihovi biraci po difoltu moraju da mrze ove suprotne.

Taj protest je doneo efekta samo sto ti neces da ga shvatis. Svaki posten Srbin sa Kosmeta, svaki izbelgica sa Kosmeta se osetio ispunjenijim i da nije sam. Ja sam se osetio zadovoljno kada sam video da je u ovom narodu ipak ostalo samosvesti i rodoljublja ma koliko go.vna politicka zaseravala situaciju. U svakom zitu ima kukolja tako i na tom mitingu, tako i medju kosovarima koji izvlace korist iz situacije, ali velika vecina obicnog sveta je normalna i postena. To je ono sto ti kao i omiljeni vam mediji necete da priznate, vec isticete samo ruznu stranu medalje.

Za ambasadu me zabole, drago mi je sto je upaljena, i neka je se onako zapaljena vrtela po CNN, BBC, ali onima sto su krali bih odsekao ruku po iranskom receptu.

Naravno i da dodam jos jednom,ambasad je trebala da bude spaljena i ISPLATILO se,e a sad sto bi neke yayare dobile srcku samo da joj pridju u tom trenutku pa sad se ovde kao prenemagaju,kao kuku odsteta........ma koja odsteta koga prave bleavim,i najmanja njihova lopina dnevno zdipi 5 takvih odsteta..........idioti :roll:
 
Evo ljudi prodje godinu dana od ong zadnjeg protesta.Samo sto ovoga puta imamo mnogo vise argumenata za proteste....od vadjenja organa,zatim iskljucivanje vode i struje srpskoj populaciji KIMA,asimilaciju,pa do sprdanja EULEKSA sa 17 martom.........
Dakle vasa misljenja?

Trebalo bi buraz..ali vidids da je narod stoka..trebalo nam je 10 godina da skinemo milosevica,a za ove prefrigance trebace nam duplo toliko...mi smo strasno trpeljiv narod i to je nas najveci problem...bilo je potreno da nas bobarduju da bismo ga konacno zbacili...a ove gadove koji su na vlasti,mi smo ih doveli u nadi da ce nam bitit bolje?i bilo bi nam bolje,da smo imali 6 oktobar.....ali mi sve radimo do pola...i zato nam ide tako kako nam ide...dragi moj burazeru...dobra ti je tema..medjutim ponekada pomislim da je sve to uzaludno...nazalost na nama je ostavilka turska okupacija od 500 godina neizbrisiv trag u nnasem mentalitite..i ne kazu za dzabe da je skoro sve najbolje zivot oistavilo na kosovu polju..a ostala je fukara od koje se izrodio ovaj narod....koji zovemo srbi..zasto sve vise i vise mladih napusta srbiju,dobrih i casnih ljudi?jednostavno shvatili su da se nas mentalitet koji nas cini posebnim,isto tako nas ubija...obecali su evropu,obecali su profesionalizaciju vojske,obecali su bolji zivotni standard,bezvizni rezim..i? da li su ispunili neko od tih obecanja?ne...vecsu sve zivo rasprodala,vojsku su nam unazadili,jos uvek cekamo u redovima za vize,i to oni srecnici koji nemaju kredite,pa mogu sebi da priuste odlazak napolje,odnosno u inostrastvo...100.000 nezaposlenih i vise...omladina i dalje odlazi i napusta ovu zemlju.umorno razocarani...sa ubistvom djindjica kao da je narod zapao u totalnu apatiju...i ne krivim ga....vidis dragi moj Erice sta se desava....bela kuga hara,i umesto da se osvrnu na te probleleme,oni se dogovaraju oko tendera i koliko cu ja(mislim na ovee iz vlasti) ucariti od iste?da li smo uspreli da iskoristimo pomoc nasih ljudi u rasejanju da bismo poboljsali nas ugled u svetu?nismo....da li smo deo od novca stecenim privatizacijom ulozili u socijalne programe ili lobiranje za kosovo?nismo...vec su velike svote od privatizacije predua koje su nekada cinile kicmu nase ekonomije,rasprodali su ih za bud zasto...umesto da su ih revitalizovali...
 
Poslednja izmena:
Одавно мислим да ТРЕБА.
Протест треба одржати што пре,
тачно у подне испред зграде владе,
са јасном поруком:
ДА се влада (са свим министарствима) упути на
Косово и Метохију,..са или без оних блиндираних затамњених
аутомобила и коначно предузме ОНО што једна држава мора да
предузме када јој је народ угрожен и у невољи, а
ако то не уради
НЕКА одмах поднесе оставку...а председник државе нека уведе
ванредно стање,....
па ће видимо онда шта иде даље!!!

.

Tvoj rahmetli je bas sve to radio i jeli odbranio Kosovo ???

A kako bi ti to resila ,mislim ovu situaciju na Kosovu,gde zivi preko 1,5 miliona Albanaca-siptara i oko 90 000 hiljada Srba...hajde duse ti napisi ,nemoj mi vise te zagonetke u stilu..sta drzava mora napraviti..bla..bla...napisi resenje ove zagonetke zvane Kosovo ????:think::think:
 
Tvoj rahmetli je bas sve to radio i jeli odbranio Kosovo ???

A kako bi ti to resila ,mislim ovu situaciju na Kosovu,gde zivi preko 1,5 miliona Albanaca-siptara i oko 90 000 hiljada Srba...hajde duse ti napisi ,nemoj mi vise te zagonetke u stilu..sta drzava mora napraviti..bla..bla...napisi resenje ove zagonetke zvane Kosovo ????:think::think:
Autonomija u okviru Srbije, srpsko drzavljanstvo za sve stanovnike Kosova i naravno pravo glasa za sve. Pa ako Siptar jednog dana bude bio predsednik Srbije - boze moj, demokratija, za to smo se borili 5. oktobra.
Ne smemo se odreci onoga sto je nase pa makar na Kosovu ne ziveo ni jedan jedini Srbin.
Kome je do poklanjanja neka poklanja samo svoje a ne ono sto je makar i minamlnim delom i moje.
Za Kosovo se moramo boriti do kraja svim miroljubivim diplomatskim sredstvima i ko zna, za 10, 100,300 godina.Moramo drzati do sebe i postovati ono sto je nase jer ako sami sebe ne postujemo kako mozemo od drugih ocekivati da nas postuju. Bitno je da Srbija ne digne ruke od Kosova i da ga nikada ne prizna jer bez naseg priznanja, Kosovo nikada nece biti istinski nezavisno.
P.S. I treba krivicno gomiti sve one stranke i organizacije koje se otvoreno zalazu za priznavanje nezavisnosti Kosova.
 
Срби на Космету преживљавају са једним евром дневно
На сајму запошљавања у Звечану 36 послодаваца понудило само 120 радних места

Косовска Митровица – На територији Косова и Метохије, по подацима Националне службе за запошљавање, посао тражи 23.897 лица, од којих је 13.709 жена. Највише без посла је оних који су завршили средњу школу и то економску, или неки од одсека у техничкој, али има и оних са дипломом високе стручне спреме. По статистици Националне службе за запошљавање највише је дипломираних студената Факултета за физичку културу, и за њих „јако мало има посла”, али очигледно да ни правници ни дипломирани економисти неће ускоро имати прилику да дођу до радног места.

„Национална служба спроводи програме и мере активне политике запошљавања на целој територији КиМ. Програми се финансирају из буџета Републике Србије, а односе се на средства за реализацију програма за подстицање запошљавања, кроз додатно образовање, обуке и тренинге. Недавно је на Космету, у Звечану, одржан први сајам запошљавања, који је организовала Филијала у Косовској Митровици, а циљ је био повезивање послодаваца и незапослених кроз директан контакт и непосредну комуникацију.

– Јавило се 36 послодаваца са целе територије Космета, а понуђено је 120 радних места – каже Данијела Вујачић, директорка Националне службе за запошљавање на КиМ, и додаје да се на евиденцији Националне покрајинске службе налази и укупно 12.000 корисника привремене новчане надокнаде и 9.000 расељених лица која живе на територији централне Србије или Црне Горе.

У Националној служби за запошљавање немају податак који је проценат незапослених Срба у односу на радно способну популацију, јер Републички завод за статистику не обрађује податке са КиМ.

Међутим, по подацима Светске банке, у извештају из 2008. године, тврди се да је на Космету стопа незапослености око 50 одсто радно способног становништва, да 53 одсто људи живи сиромашно (укључене су све националне заједнице), а да Срби јужно од Ибра преживљавају са једним евром дневно.

Иначе, у енклавама незапосленост је достигла чак 93 одсто, имајући у виду да су радно ангажовани радници српске националности у просвети, здравству, локалној самоуправи и другим институцијама које финансира Република Србија. Нешто повољнија ситуација је у четири општине на северу Косова – у Косовској Митровици, Лепосавићу, Звечану и Зубином Потоку, јер ту још увек ради неколико предузећа.

По подацима Приштине, стопа незапослености на Косову је највећа у Европи, и она износи 72 одсто. Проблем незапослености посебно Срба изражен је од рата до данас, а то се одразило на територију централног Косова, Метохије, али и Косовског Поморавља, где су радници истерани са својих радних места. Примера ради, више од 90 одсто Срба протерано је 1999. године из термоелектране у Обилићу. Велика незапосленост је и у Косовском Поморављу где је од 40.000 Срба више од 50 одсто радно способно, али забрињава податак да и тамо пет одсто људи једва зарађује за хлеб.

Б. Радомировић

-----------------------------------------------------------

Све више отрованих студената

Косовска Митровица – На Инфективном одељењу болнице у Косовској Митровици, због симптома тровања храном, највероватније у студентској мензи, на лечењу је задржано 27 студената, рекла је јуче в. д. начелника овог одељења Даница Радомировић.

По њеним речима, до сада је прегледано око 90 студената, који су се у болницу јавили са стомачним тегобама, а пацијенти с лакшим здравственим сметњама су пуштани на кућно лечење уз прописану терапију.

У Заводу за јавно здравље у Косовској Митровици речено је да се узрок тровања испитује и да ће се данас највероватније знати резултати.

http://forum.krstarica.com/threads/281116&page=3
 
Сузавцем и гуменим мецима на демонстранте
Кфор и Еулекс требало би да покрену разговоре са Србима и Албанцима, јер ова ситуација не може да се реши употребом сузавца и шок-бомби, кажеминистар за Косово и Метохију Горан Богдановић
Протест Срба у Брђанима Фото Фонет

Један српски младић погођен је гуменим метком, а неколико људи језатражило помоћ лекара након што су припадници Еулекса и Кфора јуче употребили сузавац, гумене метке и шок-бомбе како би спречили неколико стотина Срба да се приближе „жутој линији” раздвајања у северном делу Косовске Митровице, где су Албанци почели обнову својих кућа.

Француски војници Кфора јуче су под пуном ратном опремом стигли као појачање полицији Еулекса и КПС-у у Брђанима. Током јучерашњег дана ситуација у овом насељу била је веома напета, на околним брдима стационирали сусе војници Кфора који су надгледали ситуацију. Подручје су повремено надлетали и хеликоптери међународних војних снага.

Интервенцијамеђународних снага уследилајенакон тродневних протеста српског становништва у насељу Брђани, где сујуче ујутру настављени радови на реконструкцији кућа за Албанце који инсистирају да се у њих врате. Срби који протестују позивају се на договор обеју страна из 2000. године према коме је обнова кућа могућа само уз пристанак обеју страна.

Министар за Косово и Метохију Горан Богдановић осудио је употребу силе против демонстраната. Он је за „Политику” рекао да процес повратка мора да иде двосмерним путем, уз сагласност обеју страна, и да Србија од међународног цивилног и војног присуства очекује да са „подједнаком одлучношћу обезбеде све неопходне услове за повратак Срба на своја вековна огњишта”.

„У том смислу, једностране одлуке о обнови кућа у Брђанима донесене без сагласности локалних Срба само ће још више отежати ситуацију и одложити проналажење компромисног решења”, рекао је Богдановић. На питање шта предлаже српскастранаБогдановић је одговориода би Кфор и Еулекс требало да уложе додатне напоре да покрену разговоре са Србима и Албанцима „јер се ова ситуација не може решити употребом сузаваца и шок-бомби”.

Представник становника насеља Брдо Синиша Лазић рекао је новинарима да је представницима међународне заједнице циљ да уз употребу силе протерају Србе из тог насеља и са севера Косова.„Бићемо упорни у настојању да проблем решимо мирним путем, али стиче се утисак да међународни мировњаци и Албанци то не желе”, казаоје Лазић и најавио да ће се протести мештана наставити док се не постигне договор и Албанци одустану од обнове пет кућа у том делу насеља.

Портпарол Косовских полицијских снага (КПС) у Косовској Митровици Бесим Хоти рекао је да је до инцидената дошло када је стотинак Срба пробило кордон КПС-ау намери да стигну до локације где се обнављају куће. „Специјалне снаге полиције биле су приморане да употребе сузавац како би спречилеСрбе у њиховој намери”, рекао је Хоти.

Почетком априла Срби су се такође окупили у Брђанима јер је било најава да ће Албанци почети да обнављају пет кућа у том насељу. Представници насеља су и тада разговарали о том проблему с међународним представницима, али ништа није договорено. Крајем октобра прошле године Албанци су први пут дошли у Брђане са циљемда обнове куће срушене током сукоба 1999. године и тада је дошло до туче између Срба и Албанаца, који су дошли у пратњи Кфора.
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Suzavcem-i-gumenim-mecima-na-demonstrante.sr.html

Evo jos argumenata......
 
neka im daju Jaksic i Milan Ivanovic koji dinar posto po sopstenom priznanju zajedno sa svojom bulumentom dole primaju po tri plate sto od nase drzave , sto od Tachijeve ,sto od UNa ili ko je vec tamo , ,a sverc goriva , droge i ostale akcizne robe im je glavni sport :roll:
a za to vreme veliki deo Srba na KiM van njihove sekte prezivljava sa tim evrom dnevno ,a vi bi jos da demonstrirate
 
Одавно мислим да ТРЕБА.
Протест треба одржати што пре,
тачно у подне испред зграде владе,
са јасном поруком:
ДА се влада (са свим министарствима) упути на
Косово и Метохију,..са или без оних блиндираних затамњених
аутомобила и коначно предузме ОНО што једна држава мора да
предузме када јој је народ угрожен и у невољи, а
ако то не уради
НЕКА одмах поднесе оставку...а председник државе нека уведе
ванредно стање,....
па ће видимо онда шта иде даље!!!

.

Kosovo za patike 2? Računaj odmah i cenu ambasada i žardinjera.... Ne isplati se bre.
 
Trebalo bi..........pocepale patriJote one patike od poslednjeg mitinga , pa da se obnovi garderoba pred leto..............:hahaha::hahaha:

Kostunica:" ....gde je Kosovoooooooooooo???":hahaha::hahaha::hahaha:
A ti si to plagijatore stari?
da li i dalje kopiras tekstove zene u crnom, Jelene Milic zato sto sam nisi sposoban da bilo sta sam napises?:hahaha::hahaha::hahaha:
Mozda da probas da se upises u neku vecernju skolu...ili bar LDP-ov partijski, ljuCko pravni kruzok pa da u tandemu sa kolaicionim partnerima Ivicom Dacicem i Krkobabicima
srices prva slova "europske" azbuke. samo da te upozorim tamo azbuka pocinje ovako;
S...I...L...E...R...O...V...A:rotf::rotf::rotf:
 
A ti si to plagijatore stari?
da li i dalje kopiras tekstove zene u crnom, Jelene Milic zato sto sam nisi sposoban da bilo sta sam napises?:hahaha::hahaha::hahaha:
Mozda da probas da se upises u neku vecernju skolu...ili bar LDP-ov partijski, ljuCko pravni kruzok pa da u tandemu sa kolaicionim partnerima Ivicom Dacicem i Krkobabicima
srices prva slova "europske" azbuke. samo da te upozorim tamo azbuka pocinje ovako;
S...I...L...E...R...O...V...A:rotf::rotf::rotf:

Who the **** is Jelena Milic???:eek:

nesto si se uzbudio?........opusteno, samo opusteno..........;)
 

Back
Top