Da li bi se bacile/i pod voz?!?

Ovo ti je LjiS
trademark%20logo.png


Sve više od jednog pitanja je mnogo:D

Dok prosečni forumaš pročita tvoj uvod može da zbari 3 forumašice:per:

Slažem se. :)
Ne treba se šjekirati oko Alekseja :mrgreen:
 
Ne bukvalno... nadam se :cool:

..Dakle.. Proklet bio i Tolstoj, i Ana, i oba Alekseja...
Otwaram temu u nadi da je vetjina nas bila primorana da prochita owaj klasik pa samim tim i zna bar fabulu romana.. sa pitanjem za swe one (prevashodno) kojE, ali i one kojI su se nekada osetili ili se osetjaju kao Ana iz romana :mrgreen:

Da li wam se dogodilo da upoznate nekog "Vronskog" :zper: i onda wam wash "Karenjin" postane odwratan, ali ste i dalje kao lancima wezani za njega? :confused:
I osetjate prema njemu neshto jako, imate/nemate njegowu decu, ne bi ste mogle da zamislite svakodnevicu a da njega nema pored was, dok su wam istovremeno, odjednom, njegowe ushi (retzimo) postale toliko odwratne, toliko da ne mozzete ni da ih pogledate? :mrgreen:

Ma Vronski nije ni vazzan u prichi, mozze se dogoditi da se jednostawno, posle izwesnog "brachnog" stazza, probudite jednog jutra i primetite kako wash :heart: Karenjin ne izgleda isto u washim ochima kao prethodnog jutra.. :neutral: shta wam se dogodilo? Shta se njemu dogodilo? :think:

Shta bi ste uradili? Kako ste se tachno osetjali? Muchilo was? Shta ste odluchili?
Kako se zawrshilo??? :telefon:

Ako sam omashila pdf, neka modowi transferuju na onaj ozbiljniji... 'fala wam. :hvala:

Nisi omašila.
Ali prvo se moraš, biciti mi se na k'urac, da probam da ti izlečim depresiju, tipa Ana Karenjina.
Ako ne pomognem, baci se pod voz.
 
meni je zao kada neko za klasika napise da je proklet
i za delo da je primoran da cita, hvala Gospodu pa postoje shkole u kojima jos uvek forsiraju citanje. nazalost, imate internet i instant prepricane sadrzaje. kako mislite da zivite nepismeni, neobrazovani, bez neke opste kulture?
***
citaj vise, analiziraj stvari sama, ne zivi od tudjih dozivljaja.
ne biti farma i latino serija.

Hwala na sawetu strujo, znam da je krajnje dobronameran, ali tako sam napisala zbog shirih narodnih masa :mrgreen:
A ja ne zziwim od dozziwljaja uopshte, samo wolim da upijam iskustwa :) i btw- chitam, chitam, chitam toliko da chitam i kad ne chitam... :cool:

takve knjige služe da ti daju odgovor, a ne da se pitaš posle njih.
nauči da čitaš da ti koristi, a ne zato što moraš :)

naravno da je najgluplje baciti se pod voz, čak i figurativno.
ljubav dolazi i prolazi. kao i ljudi.

na tebi je da li ćeš da je dočekaš raširenih ruku i da joj daš šansu.
ili ćeš da nastaviš da gledaš uši ( ili palac :mrgreen: ) koji ti je krajnje odvratan, zato što ''to tako treba a ono drugo nije u redu''

Hvala cheetah :) ali da ne bih bila dosadna, ja vas pitam :)
btw- ovaj biser me podsetio na baku... :sad2: bas ti svaka cast :D nauči da čitaš da ti koristi :worth:
 
e da, osetila sam i jedino mogu da uporedim sa gusenjem....pocela sam da bezimu teretanu ali nije bilo tih tezina i tegova koji su mi mogli pomoci da povratim ono sto smo imali....casa je bila prelivena i ja sam presekla veze sa njim drasticno....i sto je najvazniej na vreme.....i dalje je otac moga deteta sa kojim imam korektne odnose....kad neko pocne da ti se gadi sledece je mrznja a to nisam smela da dozvolim.....

:sad2:.... ... i posle kazzu da zzene nemaju m*U*da :cool: Epa - :rtfm:
 
Ne bukvalno... nadam se :cool:

..Dakle.. Proklet bio i Tolstoj, i Ana, i oba Alekseja...
Otwaram temu u nadi da je vetjina nas bila primorana da prochita owaj klasik pa samim tim i zna bar fabulu romana.. sa pitanjem za swe one (prevashodno) kojE, ali i one kojI su se nekada osetili ili se osetjaju kao Ana iz romana :mrgreen:

Da li wam se dogodilo da upoznate nekog "Vronskog" :zper: i onda wam wash "Karenjin" postane odwratan, ali ste i dalje kao lancima wezani za njega? :confused:
I osetjate prema njemu neshto jako, imate/nemate njegowu decu, ne bi ste mogle da zamislite svakodnevicu a da njega nema pored was, dok su wam istovremeno, odjednom, njegowe ushi (retzimo) postale toliko odwratne, toliko da ne mozzete ni da ih pogledate? :mrgreen:

Ma Vronski nije ni vazzan u prichi, mozze se dogoditi da se jednostawno, posle izwesnog "brachnog" stazza, probudite jednog jutra i primetite kako wash :heart: Karenjin ne izgleda isto u washim ochima kao prethodnog jutra.. :neutral: shta wam se dogodilo? Shta se njemu dogodilo? :think:

Shta bi ste uradili? Kako ste se tachno osetjali? Muchilo was? Shta ste odluchili?
Kako se zawrshilo??? :telefon:

Ako sam omashila pdf, neka modowi transferuju na onaj ozbiljniji... 'fala wam. :hvala:
Šta bi Karenjina uradila da nam je savremenica? Ne verujem da bi se bacila pod voz. Uzmi u obzir vremenski okvir, nekadašnje društvene norme. Nije mogla da odšeta s Vronskim.
 

Back
Top