Da li bi platili za sex? Sa devojkom o kojoj sanjate?

Petar_Pan:
Koga zanima sta ti mislis.... :lol:
I opet me ti citiras i petljas se gde ti nije mesto... trovacice... Idi na svastaru i brbaljaj na "caletovoj" temi... :lol:

nadju se i takvi... pa me chitaju.... pa ih josh i zanima..... za neverovati.... al ih ima... :lol:
btw, nisam te citirala... samo sam iznela utisak koji sam stekla o tebi.... shto jeste bilo suvishe slobodno za javan post, pa ti se ovom prilikom i izvinjavam...
tvoje ponashanje je tvoja stvar... ako ti mislish da ti ne treba usavrshavanje... odlichno... bitno je da si ti zadovoljan.... kritika nikad i ne treba da bude prihvacjena....
i da... dobra ideja.... ta je tema sigurno smislenija od "kako zapocheti vezu, ako riba odbije da mi da broj fona....?" pozz, pero.... : )
 
Tema je namenjena kao istraživanje tržišta, i na ovom forumu se pokazuje kao izuzetno uspešna po broju odgovora do sada.

Interesantno je kako je većina ljudi koji su ovde odgovorili na temu, nemaju ni ideju o čemu se radi, nisu se potrudili ni da se informišu.

Ali to je i bilo očekivano, pogotovo kada je se u obzir uzme sadržaj teme.

giska_sa: niko ne može da ti obezbedi devojku o kojoj sanjaš, samo ti. Ali ono što jeste moguće je naučiti KAKO to uraditi. Oni koji misle da je to nemoguce, ili su zadovoljni svojim znanjem, mogu da nastave da zive svoj zivot na isti nacin. Oni koji su zainteresovani da saznaju vise mogu lako to da urade.
 

Back
Top