Da imate 100 evra i potpuno prazan neseser?

a ,mislis na senke? :P
ja imam iste peformanse i koristim zlatno - braon, naradanzastu (ali onu blagu peskovitu, roll on, suvu), sivu (smoked eyes), i ciklama ali drecavo, to ponekad. Zelena je prelepa ali moram da budem skroz ispavana za nju, ima cudan efekat kad nisam ispavana...izgledam umornije.
eto :) nadam se da sam pomogla.
Ruzeve volim sve od zrelo crvene do onih teen Mis Sporty, rozih, i boje mesa i svetlija (max factor, ide super sa zlatnom braon senkom ako vuce na roze :P).
 
hm, meni lepo stoje braon i crni kreon u kombinaciji sa crnom maskarom, braon kreon mi ustvari stoji bolje, pa onda još samo malo zasenčim kapak nekom bronzanom senkicom, ali vrlo lagano. i dobro mi stoje karmini boje mesa, svi koji vuku na bež, na krem, čak i oni koji blago vuku na koral. mada, kad nosim crni kreon, onda mi lepo stoji i roza karmin, ali obavezno uz roza rumenilo. još ako obučem nešto sivo odgore - super! u suštini čak mi i sive i srebrne senke stoje lepo,ali obavezno uz crni kreon i maskaru. jesi ti probala takve kombinacije? zelenu sam probala, ali nekako mi ne ide. čak mi više ide neka blaga plavkasta sena uz plavi kreon oko očiju, ali tad obavezno roza na usta i obraze. smokey eyes - dobro mi stoje, tad volim da stavim i neki crveniji ruž - to se uvek svima dopadne na meni. mada, ja više preferiram blažu šminku. i primetila sam da što mi je kosa svetlija, to mi više stoje prirodnije boje na licu.
 
jeeeeeeeej!
imam svetao ten i tamno braon oči. kojih boja bi trebala da se držim?

Nemoj se držati ni jedne boje ... uskladjuj šminku sa onim što imaš obučeno .... na tamno braon oči jako ide lepo plavičasta senka i plavičasti kreon sa nežno našminkanim usnama.

Lepo stoje i boje na rozikasto i na braonkasto .....

U svakom slučaju neko pravilo je da se pri šminkanju naglašavaju ili oči, ili usta .... nikako jedno i drugo - može da deluje veoma napadno ako se ne zna mera.
 
Nemoj se držati ni jedne boje ... uskladjuj šminku sa onim što imaš obučeno .... na tamno braon oči jako ide lepo plavičasta senka i plavičasti kreon sa nežno našminkanim usnama.
Lepo stoje i boje na rozikasto i na braonkasto .....

U svakom slučaju neko pravilo je da se pri šminkanju naglašavaju ili oči, ili usta .... nikako jedno i drugo - može da deluje veoma napadno ako se ne zna mera.

e, jedno vreme, dok sam imala baš tamnu kosu, skoro stalno sam se ovako šminkala, ali sad kad sam svetlija, lepše mi stoje te roze i braonkaste.
 
e 'vako: palmolive gel za tusiranje, nivea sampon za plaFuse, pharmaskin mleko za skidanje sminke, nivea roze tonik, nivea aqua beauty krema, beli lak za nokte seveenten, nivea tonirana krema, lancome rumenilo, senkice za oci l'oreal ili art deco, maskara l'oreal arbon black, maybelline sjaj za usta, dezodorans intesa, jesam prekoracila budzet :lol:
za coco mademoiselle bi vec bio problem :razz:
 
karmin lipfinity mf
tecni puder colour adapt mf
korektor mf
kameni puder mf
maskaru 2000 cal mf
ajlajner rimmel
kokosovo ulje za negu i skidanje sminke
pincetu
turpiju
lak aura bordo
skidac laka velnea
dezodorans neutro roberts
lak za kosu nivea strong
cetku za feniranje
fen
gel za tusiranje
regenerator za kosu
sampon

(za parfem ne bi ostalo para)

i to bi bilo to za te pare :D
 
Ништа не држим у несесеру. Користим га само кад путујем.

И ко је та која нема баш ништа па тек треба да купи све.

Kul,sta bi od toga sto drzis u njemu kad nosis na put kupila?

Zamisli da je prazan-bacila si sve iz njega,neko je ukrao,sta god ali je prazan.Ukljuci kreativno razmisljanje.
 
Kul,sta bi od toga sto drzis u njemu kad nosis na put kupila?

Zamisli da je prazan-bacila si sve iz njega,neko je ukrao,sta god ali je prazan.Ukljuci kreativno razmisljanje.

Шампон, регенератор, помаду и дезодоранс. Без тога се не може.

Заборавих пасту за зубе и четкицу.
 
vid temicee od pre hrista:)

...a koja razlika u forumu...pre se lepo odgovori na temu a sada odma' svadja, ja mrzim neseser, ja nemam pare...pa i 2007 ljudi nisu imali a shvatali su da je neseser metafora...

- - - - - - - - - -

...La roche posay kremu i Avene okoloocnu...Vichy penu za umivaje...Vichy dezodorans...

...olovku za usne u boji koze i Labello...Loreal maskaru...i Loreal braon tecni eyeliner...i mislim da bi ostalo za parfem...a mozda i ne bi:(
 

Back
Top