Cveće na prozoru,balkonu,terasi...

DSC01664.jpg
 
Jesu ti lepe !

Inace poprskala sam odmah sa onom tecnoscu za stakla, dodje mu isto, i nema ih. Ali me bas iznerviralo , zena uzgaja to cvece na veliko i preko cele godine maltene prodaje, od toga zivi to joj je posao, a tako da bude nemarna.
Nego proslo, drugi put cu da gledam sta kupujem .
Ja moje nikako da uslikam.
 
Ovo je moja minjdjusica:

[URL=http://i.picoodle.com/830jqwsj][/URL]

Ove godine su joj nekako sitni i cvetovi i listovi, nekako nije lepa kao sto je bila prosle godine, negde sam, izgleda, nesto pogresila.
Celog leta sam je dva puta dnevno zalivala, pije vodu, kao sasava, bas mnogo vode trazi .... a stvarno je prava lepotica ... :)

Dobila sam ovoga leta mindjusicu, i evo jos cveta na terasi, nema bas raskosne listove, ali zato cvetova koliko hoces. Interesuje me sta sada da radim sa njom, imam podrum, da li da je tamo spakujem preko zime i kako, vidim da ti imas nekoliko godina pa mi reci kako je odrzavas :think:
 
Jao ja kupila pre neki dan dve zute hrizanteme a one pune sa vasima :besna:

Soledad bas su ti lepe, ove moje usput bas i ne izgledaju nesto.Bas sam se razocarala.

Hvala Nalence!
Proizvodjaci stede na zastiti biljaka a mi ne obracamo uvek paznju kad kupujemo i eto nevolje. ;)
I jedna moja hrizantema je imala vasi pa sam je zalila rastvorom actare tako da su vasi nestale.
Pozz.:bye:
 
Dobila sam ovoga leta mindjusicu, i evo jos cveta na terasi, nema bas raskosne listove, ali zato cvetova koliko hoces. Interesuje me sta sada da radim sa njom, imam podrum, da li da je tamo spakujem preko zime i kako, vidim da ti imas nekoliko godina pa mi reci kako je odrzavas :think:

Ja je samo unesem u sobu, naspram prozora. Tu sobu ne grejem puno. Preko zime joj otpadne dosta listova, ja je zalivam po malo. To je sve. U prolece je samo vratim na prozor.
 

Back
Top