Cuvene recenice iz filmova

Ted the Bellhop: Problem?
I haven't got a problem.
I've got fckng problems.
Plural. 8-)

Ted the Bellhop: Well, most recently, there's room 309, there's this scary Mexican gangster dude poking his finger in my chest. There's his hooligan kids snapping their fingers at me. There's a putrid, rotting corpse of a dead whore stuck in the springs of the bed. There's rooms blazing afire. There's a big fat needle from God knows where, stuck in my leg, infecting me with God knows what. And finally there's me, walking out the door, right fckng now. Buenas noches. :D
 
Varljivo Leto:
Kad cela porodica lezi na plazi a tata trazi da mu donesu tablete,hvatajuci se za srce sav zabreko od sala a postavlja mu se pitanje:'koje tata,one za pritisak ili za apetiti?
Maratonci:
Djenka:"smo tako,plivacice moja"-dok on go snima scenu a ona se maltene davi u vodi.
Lajanje na zvezde:
Kad im profesor fizickog pokazuje kako se ustaje iz kreveta:"a onda naglo napraviti zaokret na desnu stranu"i udara glavom o zid.
Sivi Dom:
"riknula Boranija"
Cekajuci TITA:
Lecic igra nevidjenog Titovog obozavaoca i sceni kad ga zena spopada u krevetu on joj sav ocajan govori"nemogu,nista nemogu samo mislim na NJEGA"
...................................................................................................................................
 
(Film s Majkl Kejnom,on ide na neku tajnu aukciju gde treba da licitiraju 3-4 akrepa kojima terba da proda neku super huper revolucionarnu formulu......a svi grob do groba u facama....pogleda ih on ladno,pa se nasmeje i kaze):

"So,the werewolf couldnt make it?" :lol:
 
"Bitka na Neretvi":

Fabijan Sovagovic vice:
-"Za mnom drugovi tifusari! Preko vode do slobode!", zatim prvi skace u Neretvu i davi se! 8)


"Maratonci":

Bora Todorovic i kupanje na jezeru:
-"plivaj, plivaj, kupacice moja!" i Diklicevo posle:
-"Svi su mi govorili da si qurva, aj nisam verovao!" :D


"Balkanski Spijun":

Bora Todorovic gleda zabezeknuto, a Bata Stojkovic mu govori:
-"Ajde sad sve lepo priznaj, a moj brat ce ti oprostiti sto te je tukao." :lol:
 
Maratonci (moj omiljeni film :D)
- Sta ce biti s kucom?..

- Kad se sad nisam slogirao nikad necu

- Ziv je...

- Dalje od mene s mrtvacem! Smrt je prelazna bolest!

uh, stvarno bi trebalo da se ovde nadje ceo scenario!
medjutim, u knjizi je recenica (u Maratoncima, naravno), kada Aksentije govori Lakiju koji nema pojma sta da radi s Bilijem:
- Pregazi ga. Odlicno gazis :D :D :D
 

Back
Top