Чувај ме боже куге и Хрвата!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A što bismo mi ovde bili ozbiljniji nego oni u skupštini? :lol:
Ionako ih već šijemo za tri dužine u disciplini, "držanju teme" i konciznosti. ;)

Jeste tako ali malo reda i discipline i konstruktivne diskusije nije na odmet, zabavnije bi bilo. Složićeš se da i skupštinska zasedanja vrlo često umeju da nasmeju bolje od mnogih TV emisija nemenjenih u te svrhe.
 
Pojavi se neko pa postavi temu na kojoj se pišu pesmice za male curice a onda kaže odmor od politike, pa ko se toliko umorio od politike ode na drugi podforum i tamo lupeta do mile volje a ne ovde a moderator ćuti i ne reaguje a zatvara teme koje se tiču politike ili ne daj Bože ako si dirnuo u demokrate.

Odmor od politike postavio je momak naklonjen Radikalima!
Ne smetaju ti teme tipa "Sta smo jeli danas za rucak" i onda se nabraja sta je ko pio, kojom rukom je koristio kasiku, viljusku, noz.....a smeta ti malo odmora od politke?!
Pa, moze i to da se zakatanci, nije Sveto pismo, samo ne znam da li ce se poboljsati kvalitet diskusija uopsteno, ako se to desi?
Ja sam ovde danima gledala kojekakve ankete koje ni za "Svashtaru" nisu, ili koju prozborim ili zaobidjem, ali, ako icega ovde ima, ima tih anketa o svemu i svacemu.
Ti se uhvatio "Odmora....." k'o pijan plota:roll:
 
Obišao sam nekoliko lijepih njihovih foruma i mogu ti reći da se i tamo zajebavaju sa pajserima.

U izradi forum za političke pajsere koji se sekiraju, nerviraju i izdrkavaju zbog svoje pol. opcije nad ostatkom civilizacije:
www.pajser.com


I ti si došao da zajebavaš na lijepom njihovom ali meni se čini neobičnim da se teme vesti na pdf politika od ...... fghbkjds sa preko 9000 pregleda a tema koja nije ni odavde ni za ovde ne bude premeštena na drugi pdf kako se to inače radi sa neodgovatajućim temema, jeli tako.....i td.
 
Odmor od politike postavio je momak naklonjen Radikalima!
Ne smetaju ti teme tipa "Sta smo jeli danas za rucak" i onda se nabraja sta je ko pio, kojom rukom je koristio kasiku, viljusku, noz.....a smeta ti malo odmora od politke?!
Pa, moze i to da se zakatanci, nije Sveto pismo, samo ne znam da li ce se poboljsati kvalitet diskusija uopsteno, ako se to desi?
Ja sam ovde danima gledala kojekakve ankete koje ni za "Svashtaru" nisu, ili koju prozborim ili zaobidjem, ali, ako icega ovde ima, ima tih anketa o svemu i svacemu.
Ti se uhvatio "Odmora....." k'o pijan plota:roll:

Otkad se ovo piše velikim slovom? Odluka otadžbinske uprave ili greška?
 
Odmor od politike postavio je momak naklonjen Radikalima!
Ne smetaju ti teme tipa "Sta smo jeli danas za rucak" i onda se nabraja sta je ko pio, kojom rukom je koristio kasiku, viljusku, noz.....a smeta ti malo odmora od politke?!
Pa, moze i to da se zakatanci, nije Sveto pismo, samo ne znam da li ce se poboljsati kvalitet diskusija uopsteno, ako se to desi?
Ja sam ovde danima gledala kojekakve ankete koje ni za "Svashtaru" nisu, ili koju prozborim ili zaobidjem, ali, ako icega ovde ima, ima tih anketa o svemu i svacemu.
Ti se uhvatio "Odmora....." k'o pijan plota:roll:

Ne, pazi smeta meni? Kažem da im nije mesto ovde ni temama ni hrvatima a to što je temu postavio neko ko je naklonjen radikalima nije od presudnog značaja za mene. Mogu da budem pristrasan do izvesne mere ali što je mnogo mnogo je bez obzira ods koga dolazi. Ponekad treba biti i razuman.
 
I ti si došao da zajebavaš na lijepom njihovom ali meni se čini neobičnim da se teme vesti na pdf politika od ...... fghbkjds sa preko 9000 pregleda a tema koja nije ni odavde ni za ovde ne bude premeštena na drugi pdf kako se to inače radi sa neodgovatajućim temema, jeli tako.....i td.

Pa sad šta ja znam... Valjda si u pravu...
Trenutno mi pada na pamet da kad neko otvori glupu temu a mi da otvorimo referendeum temu o temi koja nam se ne dopada. Moderatori ionako ignorišu žalbe.

p.s. Mene su zatvorili u čarobnu lampu i sad neko mora da potrja tri puta da vaskrsnem.
hajde ti, pa ću ti ispuniti tri želje... banujem koga hoćeš, obrišem temu koju hoćeš... glasam za tvoju temu sa 5 zvezdica... ma šta god poželiš!
 
Odmor od politike postavio je momak naklonjen Radikalima!
Ne smetaju ti teme tipa "Sta smo jeli danas za rucak" i onda se nabraja sta je ko pio, kojom rukom je koristio kasiku, viljusku, noz.....a smeta ti malo odmora od politke?!
Pa, moze i to da se zakatanci, nije Sveto pismo, samo ne znam da li ce se poboljsati kvalitet diskusija uopsteno, ako se to desi?
Ja sam ovde danima gledala kojekakve ankete koje ni za "Svashtaru" nisu, ili koju prozborim ili zaobidjem, ali, ako icega ovde ima, ima tih anketa o svemu i svacemu.
Ti se uhvatio "Odmora....." k'o pijan plota:roll:

Zaboravih reći , ako je prigodno izraziti se u smislu "smeta meni" ( kome smeta neki ide ) ne slažem se ni sa temama koje si pomenula, o tome i govorim sve vreme. Ako bi se smanjio broj tema i bile odgovarajuće pdf-u bilo bi i kvalitetnije diskusije, predpostavljam.
 
Pa sad šta ja znam... Valjda si u pravu...
Trenutno mi pada na pamet da kad neko otvori glupu temu a mi da otvorimo referendeum temu o temi koja nam se ne dopada. Moderatori ionako ignorišu žalbe.

p.s. Mene su zatvorili u čarobnu lampu i sad neko mora da potrja tri puta da vaskrsnem.
hajde ti, pa ću ti ispuniti tri želje... banoujem koga hoćeš, obrišem temu koju hoćeš... glasam za tvoju temu sa 5 zvezdica... ma šta god pšoželiš!

Da ne bude ono " ja sam tvoja zlatna želja ispuniću ti ribicu tri puta"
 
Odmor od politike postavio je momak naklonjen Radikalima!


Otkad se ovo piše velikim slovom? Odluka otadžbinske uprave ili greška?

nemoj ti nju da učiš pravopisu :mrgreen:

ona je zadužena ovdje da ispravlja (kako je svojevremeno mene):roll:

a nije shvatila da su moje greške izazvane brzopletočću tj. brzom pisanju postova dakleM :) štamparske a ne zbog ne poznavanju pravopisa i pravopisanja

osim toga kad je to bilo bitno za politiku u ovoj našoj balkanskoj žabokrečini...dok se malo pogleda kako ovi pričaju u parlamentima (Šeks, Ilić i njima slični a ima ih na tone)...
sve biva jasno da jasnije ne može:lol:
 
e a kako će vas ovo spasit od kuge ili ne daj bože hrvata ?
keko_upit_sumnjiv-1.gif


Ček da temu otvorim
40-1.gif
 
Ma šta se nerviraš oko teme ili dve? Siguran sam da možeš da preživiš takve teme ali neko ne može. Znače mu psihički. Sve što nastane iz glave kad tad postaje problem. Da nastaje u srcu ne bi bilo problema.

Kažeš - pišu se gluposti? Hm... Ovi u skupštini za svoje gluposti dobijaju 1000€ pa računam da se i ovde tako tarifira lupetanje.

Ono malo ljudi što zaista radi i ne vidimo po televizijama niti na forumima.
Moramo ih razumeti - oni prosto nemaju vremena za gluposti.
 
navodno da su neke vježbe JNA smatrane uspješnima ako pogine manje od tri-četri vojnika,sve preko toga je bilo za istragu
Neke "agresorske vojne vježbe" imale su više gubitaka. Njihova se "uspješnost" još istražuje. Preživjeli "agresori" danas konzumiraju produkte dojučerašnjeg "dušmanina" i ne interesuje ih nikakva nacionalna gubavost etc.
2us7bbs.jpg
 
Ma šta se nerviraš oko teme ili dve? Siguran sam da možeš da preživiš takve teme ali neko ne može. Znače mu psihički. Sve što nastane iz glave kad tad postaje problem. Da nastaje u srcu ne bi bilo problema.

Kažeš - pišu se gluposti? Hm... Ovi u skupštini za svoje gluposti dobijaju 1000€ pa računam da se i ovde tako tarifira lupetanje.

Ono malo ljudi što zaista radi i ne vidimo po televizijama niti na forumima.

Jbg to ti život, izgleda da se gluposti bolje plaćaju, samo nije to tema dve, to je sve češće, ne razumem ako neko nema šta da kaže u vezi sa temom ili politikom ima drugi pdf. izbor nije ograničen , mislim na jedan pdf , mada mi je jasno da je puno ograničenih pa otud i takve teme.
 
Neke "agresorske vojne vježbe" imale su više gubitaka. Njihova se "uspješnost" još istražuje. Preživjeli "agresori" danas konzumiraju produkte dojučerašnjeg "dušmanina" i ne interesuje ih nikakva nacionalna gubavost etc.
2us7bbs.jpg

Ne mogu da se setim ko je svojevremeno postavio temu "E-Indijanci sa Balkana".
Sadržala je rečenicu koja je nacrtana ovde.
 
Jbg to ti život, izgleda da se gluposti bolje plaćaju, samo nije to tema dve, to je sve češće, ne razumem ako neko nema šta da kaže u vezi sa temom ili politikom ima drugi pdf. izbor nije ograničen , mislim na jedan pdf , mada mi je jasno da je puno ograničenih pa otud i takve teme.

Hah...
Krstarica nije cenzorski forum.
Cenzurisane forume osetiš po njihovoj muzejskoj tišini i hladnoći.
Ima malo preterivanja u brzom postavljanju plitkih tema ali puno tvrdoglavosti u prihvatanju činjenice da ne piju vodu.

Lep primer bi bila tema o hidroelektrani u Novom Sadu. Tema zbog koje je administrator dobio tonu žalbi na rad moderatora (konačno) zatvorenog u bocu kojii danas čami čekajući da neko protrlja tri puta. Medjutim, niko nije poslao makar jedan pp tom istom administratoru da elektrana nije ni počela a ka' će - ne znamo.
Bitno da su mene zatvorili a ovde tesno...
 
eee ako je temu odmor od politike postavio RADIKAL...onda je ta tema ok...politicki je podobna...jos ako su svi posetioci iste RADIKALI...onda je jos bolje
a ,mogli bi ovima drugima,koji nisu RADIKALI,da okacimo nesto na rukav,ili rever,neki simbol,krpicu svetle boje,pa da tacno znamo,koji to nisu NASI....da znamo da se njihove teme,i njihovi odmori od politike,drakonski kaznjavaju....ili zatvaranjem te teme,ili proterivanjem te teme na neki drugi pdf,ili jednostavno,ban,po kratkom postupku,na licu mesta
ee sta ima oni da se odmaraju od politike,a niti pisu pesme,niti postavljaju slike,murale,kolaze i slicno.......a jos pricaju ko kojom rukom jede...neko jelo..mislim
a ovamo se kace za NASU temu.....mesto da NJIHOVE regulise...propisno i jednom za svagda

jesam li ja to u pravu
 
Hah...
Krstarica nije cenzorski forum.
Cenzurisane forume osetiš po njihovoj muzejskoj tišini i hladnoći.
Ima malo preterivanja u brzom postavljanju plitkih tema ali puno tvrdoglavosti u prihvatanju činjenice da ne piju vodu.

Lep primer bi bila tema o hidroelektrani u Novom Sadu. Tema zbog koje je administrator dobio tonu žalbi na rad moderatora (konačno) zatvorenog u bocu kojii danas čami čekajući da neko protrlja tri puta. Medjutim, niko nije poslao makar jedan pp tom istom administratoru da elektrana nije ni počela a ka' će - ne znamo.
Bitno da su mene zatvorili a ovde tesno...

U život je tako. Tek kad se pokreneš osjetiš lance:|
 
eee ako je temu odmor od politike postavio RADIKAL...onda je ta tema ok...politicki je podobna...jos ako su svi posetioci iste RADIKALI...onda je jos bolje
a ,mogli bi ovima drugima,koji nisu RADIKALI,da okacimo nesto na rukav,ili rever,neki simbol,krpicu svetle boje,pa da tacno znamo,koji to nisu NASI....da znamo da se njihove teme,i njihovi odmori od politike,drakonski kaznjavaju....ili zatvaranjem te teme,ili proterivanjem te teme na neki drugi pdf,ili jednostavno,ban,po kratkom postupku,na licu mesta
ee sta ima oni da se odmaraju od politike,a niti pisu pesme,niti postavljaju slike,murale,kolaze i slicno.......a jos pricaju ko kojom rukom jede...neko jelo..mislim
a ovamo se kace za NASU temu.....mesto da NJIHOVE regulise...propisno i jednom za svagda

jesam li ja to u pravu
do9q3p.jpg
 
... рекао је један Аустријанац (генерал, политичар... не знам шта је био) Пашићу на крају првог светског рата када је настајала Југославија.

А, видите (прочитајте, није дуго) шта говоре и у шта верују.:-) Болест.:lol:
___________________________________
Neke se stvari nikad ne smiju zaboraviti. Tko zaboravlja vlastitu prošlost taj nema budučnosti.
Nekad je netko rekao "Oprostiti ti mogu, al zaboraviti ne mogu"

Vukovar je branilo oko 2000 pripadnika Garde, Policije i Vojske.
Približno 40% od tog broja su dobrovoljici iz cijele Hrvatske. Samo ih je iz Zagreba bilo preko 250.

Vukovar je napadalo između 50 000 i 60 000 pripadnika JNA te raznih paravojnih formacija, potpomognuto sa oko 600 tenkova i raznih oklopnih vozila + veča količina artiljerijskih oružja svih vrsta. Prema svim vojnim procjenama obrana grada je mogla izdržati 2, najviše do 3 dana. Izdržali su 3 mjeseca.
Procjenjuje se da je u tom razdoblju na Vukovar ispaljeno peko 2 miliona raznih projektila.

Ishod: 1 mrtav grad,
1100 poginulih civila (namjlađi poginuli imao je svega 6 mjeseci), 700 boraca.
Više od 4000 ranjenih, oko 4500 zarobljenih te oko 1000 nestalih.

(сада иде најкомичнији део:))Procjene gubitaka agresora se razlikuju i idu od 5 000 pa sve do 12 000 tisuča poginulih, te između 10 000 i 18 000 ranjenih. Uništeno je oko 400 tenkova i raznih oklopnih vozila. Oboreno 20 aviona i helikoptera.

Više desetaka tisuča prognanika.
Više od 200 pogubljenih mahom civila i ranjenika na Ovčari.

Vukovar je slomio kičmu agresoru i spasio Slavoniju i Hrvatsku.
Obrana vukovara predmet je izučavanja na gotovo svim vojnim školama ovoga svijeta, naranvo i na najpoznatijoj West Pointu. No nadam se da osim taktike i strategije izučavaju i VELIKO SRCE bez kojeg bi Vukovar i bio osvojen za 2 dana.
_____________________________________

Извор: http://www.forum.hr/showthread.php?t=263798

Једна реч: Господе... :shock::shock::shock:

mislim da ona izreka sa pocetka teksta ima da se procita u nekoj crkvi u nemackoj, a izreka je jos iz srednjeg veka, a ne sa pocetka proslog!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top