ČUJTE SRBI

Још од смрти Броза - знало се да "запад" (ко год то био) ужурбано ради на томе да се СФРЈ распадне. Када су неки људи из дијаспоре нас упозоравали на те планове овдашњи дегенерици су причали да је то параноја, измишљотина и сличне глупости. Још пре 18 година објављено је да је "запад" (ко год то био) одлучио да Србија нестане са мапе света (ових дана биће објављена та мапа). А наши домаћи паметњаковићи исто раде прихватајући оберучке комадање државе само да њима тренутно буде пуна ****** - а за будућност их баш брига.
Као "предигра" за то брисање је тајна одлука тих монструма да ће у Србији створити онолико државица колико је потребно да би у свакој од њих Срби били мањина - мислим да је то данас сасвим очигледно, поготово потхрањивање Војвођана против Србије, то је већ завршница да окрену Србе на Србе.......

"Запад"(ко год то био) намерачио се на ову територију, закачили су се за нас као павијани и не пуштају - нити ће пустити ДОК СРБИЈУ НЕ ИЗБРИШУ СА МАПЕ СВЕТА. Како су то успели? Па тако што је деценијама прављена негативна селекција међу нама, што су комунисти протежирали и уздизали најгори шљам од људи, особе са веома лошим особинама и у крајњем случају што је та њихова идеологија антинационална а пре свега антисрпска. У исто време деценијама су васпитавали и потхрањивали код младих све што је негативно. Тако да данас на велику радост тог "запада" не постоји било шта око чега би се Срби сложили, а они са великим уживањем и садизмом могу слободно да се иживљавају и са нама раде шта год хоће. Демократија је само изговор међународних дрипаца да раде шта год им је воља, шта год да смисле увек ће наћи неки овдашње јефтино ***** које ће то подржати.

Осим тога једино Србија НИЈЕ направила етнички чисту државу тако да су најгори људи бивше СФРЈ нашли уточиште у Србији а и данас су на веома значајним функцијама и ако можда не толико видљивим. Њима није потребан никакав договор, клан или "удруга" јер чим се погледају знају да су сагласни да уклоне сваког Србина са места одлучивања односно из власти. Зашто се Срби не успротиве - не знам, али знам да сви знају ово о чему пишем. Као да постоји нека ВОЉА ЗА САМОУНИШТЕЊЕМ, нешто суицидно... не знам, не умем да одговорим и објасним.

Али знам да нам је остало веома, веома мало времена. Ако ускоро Србија не изроди неког новог, модерног "Карађорђа" и ако нам Русија окрене леђа - са нама је готово.

И на крају, Ацо, твој текст је разборит и тачан поготово за нас крштене - остаје нам само Библија... и да жањемо онако како смо сејали...

Slozicu se sa tobom samo da se znalo kako ce se zavrsiti jos od 1990! Kao prvo jos se 92-94 pricalo u Kninu kako su "nasli" neke podatke da ce se Bosna i Krajina izgubiti,a posle Kosovo, Crna Gora, Vojvodina i Juzna Srbija.

Da vidimo pa da opet komentarisemo za 20 godina
 
redovno se dopisujem sa Poljakinjom koja zivi u pogranicnom delu sa Germanijom jasno mi kaze NEMCI MASOVNO DOLAZE U POLJSKU I OBILAZE SVOJE KUCE I TUKU ALI KAZEM TUKU POLJAKE U SRED POLJSKE SIKANIRAJU IH DO BESVESTI.To isto ceka i Srbe i Hrvate

ovaj mi se deo nekako najvise svideo:super::super:
kad krenemo od vrsca pa do iza osijeka da obilazimo nase kuce:p
a ako sput neko i dobije batine,boze moj....nek se sklone s puta:whistling:
 
redovno se dopisujem sa Poljakinjom koja zivi u pogranicnom delu sa Germanijom jasno mi kaze NEMCI MASOVNO DOLAZE U POLJSKU I OBILAZE SVOJE KUCE I TUKU ALI KAZEM TUKU POLJAKE U SRED POLJSKE SIKANIRAJU IH DO BESVESTI.To isto ceka i Srbe i Hrvate
ovaj mi se deo nekako najvise svideo:super::super:
kad krenemo od vrsca pa do iza osijeka da obilazimo nase kuce:p
a ako sput neko i dobije batine,boze moj....nek se sklone s puta:whistling:

????

убиј се шаком!
 
Jednu chetvrtinu Cheha chine Katolici. Radi se o jednom od najmanje religioznih naroda u Evropi. Slovaci jesu pretezhno Katolici, ali i kod njih drugu najvecu grupu chine ljudi bez konfesije. Vecina ljudi bi trebalo sa 8, 9 godina da prestane da veruje u te gluposti kako se Evropljani dele na Katolike i Pravoslavce. :roll:

da i meni se čini.
ja znam nekoliko Čeha (10tak) i niko od njih ne vjeruje u Boga kad ih je moj poznanik pitao zašto (ja ne volim da pričam o tim stvarima,ali on...obožava)oni su hladno odgovorili
,,Skoro niko u Češkoj ne vjeruje u Boga.''
 

Back
Top