Crnogorska partija

Posto vas Tito izmislio '45 kako sam kazes,a niste Srbi.vas ''ideolog'' Brkovic'' kaze da ste dukljani!Nije valjda da se stidis ''slavne'' dukljanske istorije.

Ovo je već bolji komentar. U postu na koji sam reagovao a koji si citirao u ovome koga ja sad citiram rekao si "Crveni" Hrvati. I ja i dalje ne znam šta ti to znači. Pusti punoletne ljude da se sami izjasne šta su. Ja ću se do kraja života izjašnjavati kao Crnogorac, tako se vodim u svim dokumentima, ova država sa time nema nikakvih problema, a tebi ako to smeta - BAŠ ME BRIGA.
 
Brate Srbine narod Srbije je izabrao Tadića za predsednika, nije nasledio fotelju od svog dede.

Nije nasledio, ali koliko znam tu fotelju je godinama grejalo još jedno đetićko dupe, Sloba Milošević, pa mu ga dođe kao i da je nasledio.

Problem je što se laktate da bi ste se kandidovali, a onda kao pa nismo mi krivi vi ste ga birali.
 
Nije nasledio, ali koliko znam tu fotelju je godinama grejalo još jedno đetićko dupe, Sloba Milošević, pa mu ga dođe kao i da je nasledio.

Problem je što se laktate da bi ste se kandidovali, a onda kao pa nismo mi krivi vi ste ga birali.

Milošević rođen u Požarevcu, deda mu je iz Crne Gore, kao i polovini današnjih Srba u Srbiji.

Kandidovale su ih stranke, to je njihovo legitimno pravo. Valjda.
 
Ovo je već bolji komentar. U postu na koji sam reagovao a koji si citirao u ovome koga ja sad citiram rekao si "Crveni" Hrvati. I ja i dalje ne znam šta ti to znači. Pusti punoletne ljude da se sami izjasne šta su. Ja ću se do kraja života izjašnjavati kao Crnogorac, tako se vodim u svim dokumentima, ova država sa time nema nikakvih problema, a tebi ako to smeta - BAŠ ME BRIGA.

Inace termin ''crveni Hrvati'' ti takodje delo tvog ''ideologa'' Brkovica,a posto ti podrzavas takvu politiku ti se lazno predstavljas Crnogorcem.A posle 11.maja cemo i da proverimo dokumenta,da ne bi rovarili svakakvi.
 
dzoni8, ne znam šta znači "lažno predstavljaš Crnogorcem". Ponoviću ti. Ja ću se do kraja života izjašnjavati kao Crnogorac, tako se vodim u svim dokumentima, ova država sa time nema nikakvih problema, a tebi ako to smeta - BAŠ ME BRIGA i za tebe i za Jevrema Brkovića.
 
Ima nas oko 70.000 koji se nismo plašili da se izjasnimo kao Crnogorci. A realno nas ima oko 800.000. Beograd je najveći crnogorski grad na svetu.

Па зашто онда који мој тражите да се цензус од 10 000 потписа смањи на 3 000 ???:lol:
Дај, сакупите се на Калемегдану (као што кева прича да сте се тако окупљали за време Броза и скакали оро) - па потпишите ... и готово. А не да кукумавчите. Па и онај ДС-овац Ђилас је из вашег јата а трти се да постане градоначелник - мало сте нам се попели на ....:x:x:x
 
dzoni8, ne znam šta znači "lažno predstavljaš Crnogorcem". Ponoviću ti. Ja ću se do kraja života izjašnjavati kao Crnogorac, tako se vodim u svim dokumentima, ova država sa time nema nikakvih problema, a tebi ako to smeta - BAŠ ME BRIGA i za tebe i za Jevrema Brkovića.

Znas ti dobro o cemu se radi,ali su dokumenta promenljiva a taj avatar CIA od malo pre,je razlog vise da posle 11.maja malo preispitamo dokumenta i garantujem ti da ce tvoj dokument biti detaljno obradjen.Znaj da i mi tebe vidimo i to ne samo s jednim ilumo-masonskim okom,vec sa oba!
 

Back
Top