Crnogorska partija

Ali najozbiljnije, zašto samo crnogorska nacionalna manjina da nema svoju nacionalnu stranku. Svidelo se to nekome ili ne - biće je. Crnogorci su najnaprednije biračko telo u Srbiji. Ne znam nijednog Crnogorca koji bi glasao za neku azijatsku stranku; koga god znam on je glasač neke izrazito proevropske stranke.

Ма даааааа... за вас Милове Индијанце има да толико смањимо број потребних потписа да свако ваше племе може да направи странку, Богу ти... па можда и двије... мало ли вас је по Србији свуда сте се натртили на руководећа места... ако не можете да сакупите 10 000 потписа, значи да вас нема довољно! :mad::mad::mad:
 
Sta ako pobede NE ZUTI kako ces se onda smejati

Pobeđuje onaj ko ima 50% + 1 glas. Takvih nema. Dakle ne pobeđuje niko. Onda se prave koalicije itd. U suštini, ja sam demokrata i svejedno mi je ko će napraviti vladu. BITNO je da onaj ko pravi vladu NE PREKINE diplomatske odnose sa najvažnijim zemljama sveta a da uspostavlja odnose sa Kubom, Libijom, Iranom, Severnom Korejom i ostalim otpadničkim zemljama.
 
Ма даааааа... за вас Милове Индијанце има да толико смањимо број потребних потписа да свако ваше племе може да направи странку, Богу ти... па можда и двије... мало ли вас је по Србији свуда сте се натртили на руководећа места... ако не можете да сакупите 10 000 потписа, значи да вас нема довољно! :mad::mad::mad:

Ima nas oko 70.000 koji se nismo plašili da se izjasnimo kao Crnogorci. A realno nas ima oko 800.000. Beograd je najveći crnogorski grad na svetu.
 
A Mexico.Argentina,.....Kina,Indija to su isto otpadnicke zemlje da j molim te,sve sto si video i cuo od zapada je to sto si bio na plazi u Crnoj Gori

Ja nisam pomenuo ove države, samo one stvarno otpadničke, čiji građani umiru od gladi zbog hirova njihovog režima, i koje su pod sankcijama. Bio sam mnogo šire nego što ti veliš. U Evropi nisam bio jedino u Albaniji, Irskoj i skandinavskim i baltičkim zemljama. Ja sam ti svjetski putnik. Ojha!
 

Back
Top