Crnogorci, blago njima

srećno im, al ne cvetaju ni njima ruže ama uopšte...
12000f.jpg

Postujem tvoje licno misljenje,ali koji Crnogorci.Trecina manjina,trecina Crnogoraca,trecina Srba i koji su sad to Crnogorci odlucili o necemu.Mislim...

Jeßi ga, ta trecina Crnogoraca o svemu odlucuje... ;)
 
Живим за дан када ћу моћи да отворим новине у Србији, одем на форум на српском језику, и не прочитам ни једну једину реч о Црногорцима. 2006. сам се надао да ће тај дан брзо доћи, сада нисам уопште сигуран. :(

I ja sam se nadao da ce doci taj dan......ali nema ga. :confused: :(
 
Tu si nešto pogriješio. Pravi Crnogorci kažu:
"Nije ovo srpsko leglo, već je ovo Montenegro"
"Đe se krstaš barjak vije, četnicima mjesto nije"

I još nešto, pravi Crnogorci kažu ovo:


Потпуно валидан доказ сви Цетињани су показали шта мисле ,мислим сви су стали у ту салу
http://sr.wikipedia.org/sr-el/Цетиње

Ало бре па моја Клиса да је у Црној Гори би била други град по броју становника а први привредно
 
Naravno da ne poriču, ovo što sam ja napisao i dao link su pravi Crnogorci, i oni nikad neće poreći svoje pravo crnogorsko porijeklo

to sto si ti dao su neke liberalne budale sa cetinja ...jedan prijatelj mi pricao da na Cetinju ima masa dusevnih bolesnika i da je posljedica ogromnog broja lipa na Cetinju

pravi crnogorci su ostali vjerni svojim precima njegosu,kralju Nikoli,marku miljanovomitd

Evo sta kazu pravi crnogorci
 
Потурица барем зна, које је вере и нације, што се за тебе не може рећи,
јер познато је да Црногорци још увек лутају,
тражећи цркву којој припадају.:hahaha::hahaha::hahaha:

Sine idi begaj bre... Ni trinaest ti godina nije a pozabavio bi se krupnijem stvarima... :sad2:
 
Потурица барем зна, које је вере и нације, што се за тебе не може рећи,
јер познато је да Црногорци још увек лутају,
тражећи цркву којој припадају.:hahaha::hahaha::hahaha:


ovi danasnji novi crnogorci su svi bivsi komunisti i novokonponovani liberali,kakava je to nacija kojoj je nacionalni pozdrav podizanje dva prstau obliku slova L :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Stvarno balgo njima,banana drzava gde rusi rade sta hoce (malo ljudi popiju,pa se zaigraju) gde omanja svadba iz srbije da im se naoruzana pojavi pred granicom mene bas interesuje kojom silom bi ih oterali, drzava koja je vec u kladionicama gde se ljudi klade kada ce se pripojiti albaniji, drzava gde covek ispred urgentnog ispali 6 metaka u glavu coveku na nosilima pred 60 ljudi i ne odgovara, drzava gde sin od gradonacelnika podgorice samara saobracajce na ulici,a sam gradonacelnik vozi zatamljenog bmw i njime malo malo pa nekog i udari.... ma divota jedna.
 
Stvarno balgo njima,banana drzava gde rusi rade sta hoce (malo ljudi popiju,pa se zaigraju) gde omanja svadba iz srbije da im se naoruzana pojavi pred granicom mene bas interesuje kojom silom bi ih oterali, drzava koja je vec u kladionicama gde se ljudi klade kada ce se pripojiti albaniji, drzava gde covek ispred urgentnog ispali 6 metaka u glavu coveku na nosilima pred 60 ljudi i ne odgovara, drzava gde sin od gradonacelnika podgorice samara saobracajce na ulici,a sam gradonacelnik vozi zatamljenog bmw i njime malo malo pa nekog i udari.... ma divota jedna.

Tebi neko trese kavez ali zesce brate... :sad2:
 
Znam da će sada ljubomorni nacionalisti, koji žele nesreću našim komšijama, koji su odgajani da preziru, da pljuju po meni i ovoj temi.

Ali zaista blago Crnogorcima što su se iščupali iz naših kandži.
Odjednom nema više priče o Hagu ili Kosovu, sarađuju sa svima, žive ljudi svojim životom, slobodni, bez okovanosti u amovima prošlosti.
Crna Gora nikad bolja u ekonomskom pogledu (nekada je opština Zrenjanin imala veći budžet od cele Crne Gore). Privlačna i za Rusiju i za Evropu, ne konfrontira ni sa kim.

Da su ostali u frankenštanskoj tvorevini SCG, slušali bi svakog dana sklerotičnog Todorovića i njegovu borbu protiv belosvetskih satrapa, Borisa Tadića koji obećava nekakvo Kosovo u sastavu Srbije, o Hagu, itd...

Ja čestimam Crnogorcima i želim im svu sreću, neka CG bude srećna i uspešna zemlja, koja će udovoljiti potrebama svojih građana.

crnogorci su se odvojili od nas ali mi nismo od njih.
srbija i crna gora je ostala da zivi u srbiji sa dominacijom crnogorskih kadrova.
 
crnogorci su se odvojili od nas ali mi nismo od njih.
srbija i crna gora je ostala da zivi u srbiji sa dominacijom crnogorskih kadrova.

Потпуно тачно.

Једино је још потребно да се објасни зашто ДПС црногорци имају толику потребу да посећују српске форуме и просипају своју филозофију. Ја сам последњи пут био у ЦГ 2003. године, видео хиљаде "Србе на врбе" графита и схватио колико је сати. Од тад не идем на кафемонтенегро, не читам њихове новине, не пијем Никшићко, ниједан мој еуро цент није ушао у Црну Гору.

Е сад пошто "Црногорци" очигледно осећају исто према нама, волео бих да ми објасне (искрено ме занима) зашто свраћају на српске форуме и уопште се баве Србима.
 
Потпуно тачно.

Једино је још потребно да се објасни зашто ДПС црногорци имају толику потребу да посећују српске форуме и просипају своју филозофију. Ја сам последњи пут био у ЦГ 2003. године, видео хиљаде "Србе на врбе" графита и схватио колико је сати. Од тад не идем на кафемонтенегро, не читам њихове новине, не пијем Никшићко, ниједан мој еуро цент није ушао у Црну Гору.

Е сад пошто "Црногорци" очигледно осећају исто према нама, волео бих да ми објасне (искрено ме занима) зашто свраћају на српске форуме и уопште се баве Србима.

Da ti zivis u seocetu, jer bi uvece izlazio u grad ?
 
Па имају и других градова, ево рецимо Загреб. Развијали су нешто хрватске заставе по Ловћену, ако се добро сећам. Него нешто им није успело оно са извињавањем за Дубровник, Хрвати их и даље једнако мрзе као и нас.
 

Back
Top