Црна Гора да се третира као непријатељска, српска власт да престане им се улизивати

Crnu Goru treba tretirati kao i svaku drugu stranu drzavu. Ne dozvoliti im da ovde imaju bilo kakve benefite. Jel su sami izglasali da se otcepe, jesu. Priznali su KIM, priznaju sve sto je protiv Srbije. Molim lepo, uvesti vize Crnogorcima, zabraniti im da budu na polozajima i cao.
a nama srbima iz cg koji smo 40 godina u sbriji mozes da se obratis sprat nize gde te ceka portparol
 
Crna Gora nije nezavisna, samostalna država.. iako "promoviše" tj igra kako traže od nje, još nije primljena u EU??
Inače, Crnogorci su odavno ukaljali svoj obraz priznanjem Kosova, tako da se ne iznenadjujemo zašto se tako ponašaju.
Inače, to je bila politička odluka tadašnje vlasti, a ne naroda u CG, ne sećam se da je bio referendum povodom toga, a nekako sam sigurna da to ne prošlo na referendumu, bar onoliko koliko ja poznajem narod CG, nevezano Srbi ili Crnogorci. Znači, možemo da krivimo tadašnju vlast te zemlje, nikako ceo narod.
 
Inače, to je bila politička odluka tadašnje vlasti, a ne naroda u CG, ne sećam se da je bio referendum povodom toga, a nekako sam sigurna da to ne prošlo na referendumu, bar onoliko koliko ja poznajem narod CG, nevezano Srbi ili Crnogorci. Znači, možemo da krivimo tadašnju vlast te zemlje, nikako ceo narod.
Da je priznanje Kosova toliko pogodilo narod onda bi Milo izgubio prve izbore nakon toga. Izgubio je tek kada je krenuo protiv crkve, dakle samo je to bila crvena linija.
 
Da je priznanje Kosova toliko pogodilo narod onda bi Milo izgubio prve izbore nakon toga. Izgubio je tek kada je krenuo protiv crkve, dakle samo je to bila crvena linija.
Kad je Crna Gora priznala Kosovo barem je bilo krvi na ulicama.

Kada je Srbija priznala Kosovo, raspravljalo se o farmi i zadruzi. Niko prstom mrdnuo nije.
 
Ауторска: Као фол нова власт у Црној Гори пропагирао Вучић да је другачија, међутим иста антисрпска која хоће да гласа да је био геноцид у Сребреници и да се подржи независно Косово. Дачић и Вучић треба престану са лажима да је Црна Гора пријатељска, у Црној Гори само 30% се није одрекло Српства остали су антисрпски и као таква једино коректно је третирати их као непријатељи. Српска власт мора такођер да заустави Црногорску мафију која хара по Београду.

Ne postoji osoba zbog koje bih smatrala Crnu Goru neprijateljskom drzavom.

Valjalo bi malo kontrolisati jezik, sadasnjost moze naneti nepopravljivu stetu generacijama koje dolaze.
 
Ma najbolje da sve narode sveta tretiramo kao neprijateljske jer opštepoznato je da nas svi mrze jer smo najbolji :mrgreen: osim Rusa, koji ionako nemaju pojma ko smo al nas ipak vole :mrgreen:
Ne preteruj sa loopetanjem... :mazi:
Šta misliš da je bila obrnuta situacija, npr. šiptari proglasili "nezavisnu državu" od Bara
do Ulcinja, a vlast Srbije ih priznala?
Pa bili bi ne protesti na ulicama, nego bi izbila revolucija.

A šta je bilo u nama "bratskoj državi"?
Pa ništa, phichketine oćutale, kao i obično...
Sad podržavaju i ovu rezoluciju i opet niko da zine protiv toga.
I oni nama "bratski narod"?
 
Ne vidim ja bas neko drasticno ciscenje Crnogoraca iz BG, a ni iz Srbije...
A kazem uvoz mladih iz CG je esencijalan za dresuru Srba...
Ali to je crnogorska mlada radna snaga koju umesto Crne Gore koristi Srbija...

Ja tu viidm štetu za CG a ne za Srbiju...
 
Spajić je Srbin liberal, drugosrbijanac štobse reklo ;)

Amandmane koje je podneo su dobri:

1. Jasno se daje do znanja da nema generalizacije zločina i da su odgovorni samo pojedinci a ne narod.
2. Naglašava se poštovanje Dejtonskog sporazuma kao obaveznog i samim se sprečava zloupotreba rezolucije za politiku ukidanja RS.

To je najviše što ćemo ikad i dobiti. Treba završiti s tom pričom već jednom. Jedan front manje (a imamo ih koliko nećeš)
 
Pusti viceve i predrasude ;)
Nisu ni vicevi, ni predrasude, jednostavno je tako.
Naravno da uvek ima izuzetaka, ali su kod njih baš, baš retki...

Ako vratiš njih onda moraš uvesti više Indijaca, Pakistanaca i ostalih silovatelja...
Ne moraš, uradi se kao na Zapadu - ako je neko zanimanje deficitarno,
jednostavno ponudiš veće plate...
I naravno, smanjiš administraciju, ali to će ići malo teže, ne bi onda strika
mogao da dovlači rodbinu iz Crne Gore...
 
Zapazio sam da Crnogorci (pravoslavni stanovnici CG kako da se etnički izjašnjavali) iz nekog razloga nas Krajišnike više cjene i poštuju nego Srbijance. Msm da i bosanske a pogotovo hercegovačke Srbe takođe više cjene/poštuju nego Srbijance koje poprilično gledaju sa visine.
@Perperius @Pilgrim @Brđanin @Demagogic
 

Back
Top