Colin McRae DiRT 2

e nabavio sam i ja ovu igru reko ajde da je probam i recimo da je fizika makar malo bolje uradjena, da bar malo vuce na simulaciju ovo bi zaista bilo dobro.
Ovako sta znam atmosfera igre je dobra, igra nekako ume da te unese u sebe, grafika je super, ima zanimljivih lokacija, pogotovo automobila (pre svega mislim na one Subaru-e razne koji su stvarno perverzija i najvise zbog tih nekoliko Subaru-a sam i skinuo igru, nadam se da ce neki biti i u Forzi 3 kao DLC ili u GT5 pre svega mislim na onu Imprezu WRX iz americkog reli tima ) ali ono sto je najvaznije za igru tog tipa a to je fizika, to su zasrali skroz, ne svidja mi se nikako.

Ponavljam jos jednom da su fiziku i ponasanje automobila uradili bolje ovo je stvarno moglo da bude odlicno da ne kazem i vise od igre, a ovako je samo dobro odradjena arkada
 
:(:(:( hmmmmm:( skinuo sam i ja...ALI.... posle instalacije i krekovanja kada treba da pokrenem igricu pojavljuje mi se ono upozorenje ''Send Error Report'' i Dont Send'' znate na sta mislim.....

Pise kao ''SecuROM Launcher has encountered a problem and need to close. We are sorry for the inconvenience''

Jel zna neko u cemu je problem?????:dontunderstand:

A inace sam skinuo sa http://thepiratebay.org/torrent/5193635/Dirt.2-RELOADED.iso
 
Poslednja izmena:
E uspeo sam da namestim i poceo da igraaaaaaammmmm....

Bas onako kako sam i ocekivao, grafika bezprekorna.... Ali to je jedino sto vidim dobro ovde...

Zar ne podseca malo na NFS?

A sto se tice upravljanja vozilom...jedna opsta katastrofa!!!!!!!!! Nista bolje nego u DIRT1. A bas sam se nadao da ce biti bolje...:(:(:(

Mozda moze to da se podesi ali.....tesko...

Ipak, ja bih i dalje preporucio, za one koji zele da voze pravi reli, da nabave i instaliraju Colin McRae Rally 4!!! Najbolji reli svih vremena, uz Colin McRae Rally 2
 
Instalirao sam igricu, sve je bilo ok sto se tice svega... Nisam je igrao par dana i sada sam uzeo malo da vozim, ali kada mi se pojavi auto na startu krece da shushti, niti se cuje auto, niti publika, ni muzika, nista, samo sustanje! Primetio sam kada udjem u Audio Options, gde pise Audio Drivers stoji SOFTWER i to ne mogu da promenim!
Pokusao sam ponovo da instaliram Audio drajvere ali nista... Sta li to moze da bude???
 
Mozes da pokusas da ponovo instaliras igricu... iako je cudno, ali igrica bi morala da ti nalazi drajvere ako ih je nalazila pre. Vec si probao da instaliras zvucne drajvere, znaci da nije to. Mada da nisu ti drajveri koje si instalirao mozda malo drugaciji od onih sto si pre imao?

Da li ti se cuje uopste zvuk na kompjuteru?

Osim toga jedino sto mi pada na pamet je da uradis format racunara, sto je mozda nije pametno zbog jedne igrice, ali u slucaju da nista drugo ne pomaze drugog saveta osim promene zvucne(sto je isto glupo ako se cuo zvuk ranije) nesto i nema.

Ako zvuk radi u drugim programima i igricama, onda ne moze biti nikakav konflikt ili hardwarski problem, a cak ni problem sa drajverima. Neke igrice jednostavno ne podrzavaju neke zvucne karte, ali posto ti se pre culo, ne moze ni to da bude...

Ja sam napisao moje misljenje, sad...ako ima ikakve koristi, drago mi je.
 
Ma nemam CD sada kod sebe da bih ponovo instalirao igricu......

A sto se tice zvuka na kompu sve je savrseno normalno kao i do sada, i u svim ostalim igricama ali samo DIRT 2 nece pa nece. I tu je on dobar sve dok mi ne krene neka trka, bilo koja, tada pocinje sustanje...jbga
 

Back
Top