Coldplay

peace_oglory:
E Josefin znas li sa kog je albuma pesma "God put a smile up on your face" (ako se tako zove)? To je bila prva njihova pesma koju sam ja cula i nikako je nisam nasla. :(
Ta stvar je sa albuma `A rush of blood to the head`..to im je drugi album..jako je dobar..cak bolji od prvog..
 
..da naparavim jednu retrospektivu..iskreno, novi album je strava..na prvo slusanje se moze pomisliti da napetost koju nosi pocetak ne iznosi do kraja ali nije tako..reci su dobre (mada su one uvek dobre kod njih), poslednja bonus pesma je odlicna..podseca malo na soundtrack Jerry Maguire..nije sigurno ravna linija kao sto je neko prethodno rekao..Square one, Fix you, X&Y, White Shadows..mmmm...toliko od mene..
 
COLDPLAY JE STRAAAAAAAAAAAAAAAVAAAAAAAA!!!!!!! PESME SU IM PREDIVNE, CHRIS MARTIN JE PREDIVAN!!!!! JA IH OBOZAVAM! TO KOD MENE IDE OVAKO- EKV, PA COLDPLAY, PA OSTALI IZA NJIH MILION SVETLOSNIH GODINA!!! SVE PESME SU IM DIVNE, OD NOVIH FIX YOU JE ... VRH VRHOVA!!!
 
jao pa vi nemate pojma koliko mi je drago sto se sve vise ljudi javlja ovde..skroz pozitivno..e, sto se tice pesme fix you..iskreno, to mi je bio favorit od pocetka..bas lepo sto su je izbacili..skoro sam se informisala o grupi..oni su carevi..politika u bendu im je sledeca: 1. vlada totalna demokratija.. svi su skroz jednaki i imaju jednake honorare..2. bilo ko od njih ko bude koristio kokain bice izbacen iz grupe po kratkom postupku..btw, chris je totalni anti-alkoholicar i anti-pusac..na levoj ruci je imao, ja bih rekla tatoo..`make trade fair`..ali je on misteriozno nestao u poslednje vreme..tu se trenutno nalaze dve crne strafte..valjda..
 
Hmm... sma(t)ram da je parachutes neprevazidjen... Po prvom singlu s novog albuma sam skontao da su upali u onaj dobro-poznati downward spiral of KOMERCIJALA. Ok. Prvi album-masterpiece.. Drugi album-pokushaj vadjenja na staru slavu... Tretji album-no comment... Mozhda sam malo vishe ironichan ili skeptichan nego shto bi trebalo, ali X&Y ne igleda da tje da odushevi... Treba samo da vidite kritike sa neta kako ih pljuju i kunu...
 
a mozda smo svi mi malo previshe ocekivali..iskreno, ne zelim da ih kritikujem..sto se tice prvog albuma..slazem se..bolji je..iako je a rush of blood to the head imao nevidjen uspeh..a sto se tice albuma x&y..pa ne znam..posto na svaku njihovu pesmu reagujem radosno, i kako mi bas svaka odgovara na svoj nacin..necu ih pljuvati..meni je dovoljno sto sam pronasla grupu koja mi strasno prija..
 
ma dobar je ovaj x&y,treba ga preslusati vise puta pa onda komentratisati.fix you je odlicna pesma,a neko spomenu i white shadows.
sto se mene tice,slusam cd po ceo dan od kako sam ga dobila za rodjendan pre desetak dana.iako ne volim mekse muske vokale,c.maritna bih mogla po ceo dan da slusam. :D
 
Banshee:
ma dobar je ovaj x&y,treba ga preslusati vise puta pa onda komentratisati.fix you je odlicna pesma,a neko spomenu i white shadows.
sto se mene tice,slusam cd po ceo dan od kako sam ga dobila za rodjendan pre desetak dana.iako ne volim mekse muske vokale,c.maritna bih mogla po ceo dan da slusam. :D
Znaci, skroz se slazem sa tobom..meni su u pocetku bile malo nja nja..iskreno da ti kazem..ali ja ih bukvalno slusam po ceo dan i nemam nekih zamerki..nije fora cuti ih samo jednom i reci sve i svasta..meni jedino nesto ne ide u usi the hardest part..nekako vishe lici na neku kantri muziku..
 
Josefin:
Banshee:
ma dobar je ovaj x&y,treba ga preslusati vise puta pa onda komentratisati.fix you je odlicna pesma,a neko spomenu i white shadows.
sto se mene tice,slusam cd po ceo dan od kako sam ga dobila za rodjendan pre desetak dana.iako ne volim mekse muske vokale,c.maritna bih mogla po ceo dan da slusam. :D
Znaci, skroz se slazem sa tobom..meni su u pocetku bile malo nja nja..iskreno da ti kazem..ali ja ih bukvalno slusam po ceo dan i nemam nekih zamerki..nije fora cuti ih samo jednom i reci sve i svasta..meni jedino nesto ne ide u usi the hardest part..nekako vishe lici na neku kantri muziku..


da,pesme moraju da se odslusaju vuse puta da bi ih upio.i meni je na prvo slusanje sve bilo nekako slicno ali tek posle nekoliko puta pocela sam da raspoznajem pesme i da imam favorite.jednostavno muzika im je takva da su sve pesme nekako slicne ali sto se mene tice za njih je to skroz ok jer njih i volim zato sto im je muzika opustajuca i prijatna za slusanje.
inace i the hardest part mi je dobra pesma,iako sto ti kazes jeste malo drugacija.
ma meni sve pesme dobre. :roll: :lol: :lol:
 
Banshee:
Josefin:
Banshee:
ma dobar je ovaj x&y,treba ga preslusati vise puta pa onda komentratisati.fix you je odlicna pesma,a neko spomenu i white shadows.
sto se mene tice,slusam cd po ceo dan od kako sam ga dobila za rodjendan pre desetak dana.iako ne volim mekse muske vokale,c.maritna bih mogla po ceo dan da slusam. :D
Znaci, skroz se slazem sa tobom..meni su u pocetku bile malo nja nja..iskreno da ti kazem..ali ja ih bukvalno slusam po ceo dan i nemam nekih zamerki..nije fora cuti ih samo jednom i reci sve i svasta..meni jedino nesto ne ide u usi the hardest part..nekako vishe lici na neku kantri muziku..

da,pesme moraju da se odslusaju vuse puta da bi ih upio.i meni je na prvo slusanje sve bilo nekako slicno ali tek posle nekoliko puta pocela sam da raspoznajem pesme i da imam favorite.jednostavno muzika im je takva da su sve pesme nekako slicne ali sto se mene tice za njih je to skroz ok jer njih i volim zato sto im je muzika opustajuca i prijatna za slusanje.
inace i the hardest part mi je dobra pesma,iako sto ti kazes jeste malo drugacija.
ma meni sve pesme dobre. :roll: :lol: :lol:
cool..mnoogoo mi je drago sto se sve vise ljudi javlja..samo kad bi uskoro bio i njihov koncert negde u blizini..ili mozda na sledecem exit-u..ehh...
 
X&Y je odlican album,nista losiji od prethodnih.
Recept nisu menjali drasticno,po meni i bolje je tako,ono sto su ocekivali fanovi su i dobili.
Na mojoj top-listi grupa,Coldplay i dalje ubedljivo drzi prvo mesto.
Pozdrav za Josefin.
 
father:
X&Y je odlican album,nista losiji od prethodnih.
Recept nisu menjali drasticno,po meni i bolje je tako,ono sto su ocekivali fanovi su i dobili.
Na mojoj top-listi grupa,Coldplay i dalje ubedljivo drzi prvo mesto.
Pozdrav za Josefin.
:D veliki pozdrav i tebi..
 
Hej narode..jel video neko od vas spot za pesmu Fix you? Nikako da ga vidim na tv-u..uspela sam da pogledam na sajtu mtv-a ali to nije to..mada, po onome sto sam uhvatila..izgleda da nije los..
 
Banshee:
nisammni znala da je izasao.hvala na obavestenju,ulovicu ga vec negde. :D
aj srecno..chris se na pocetku nalazi u nekom tunelu..zatim seta tim tunelom, trci i utrcava na stadion ili nesto tako veliko i milion ljudi ga pozdravlja..ma videces..doduse, na chatu na njihovom sajtu mnogima nije jasna sijalica..ali ona valjda ide sa onim stihom ..lights will guide you home, and ignite your bones..tj..refrenom..ok..pozdrav :wink:
 

Back
Top