Coldplay

Ljudi provereno je! Novi disk izlazi 6. juna..inace, novi singl `Speed of sound` je za vrlo kratko vreme nakon izlaska (nekoliko sati, eventualno dan!) postigao isti, ako ne i veci uspeh od pesme Hey Jude-The Beatles kada je prvi put pustena na americko trziste..eto, cisto da vas informisem..pozz :D
 
ah...stari dobri bitlsi..koliko god volela coldplay...oni ostaju neprevazidjeni (makar u mojoj glavi :D ) :) :) :D

Bas me zanima kakav ce album biti,imam osecaj da ce ovaj maj proleteti...
Ako ne polozim prijemni...Cp ce morati da me oraspolozi... :D

pozdrav
 
da da da..evo mene posle duzeg perioda..jedva cekam 6. jun..moja cimerka je inace pocela da ih mrzi zbog mog zvocanja o njima..eh..kad te neko ne razume..
 
Zao mi je ja nisam gledala koncert :(
Ali zato sada upravo slusam novi album!
Bila sam presrecna kada sam kupila, danas popodne, stvarno nisam od sebe ocekivala takvu reakciju (trckaranje gradom, smejanje i pevanje... :D )

Pozdravvvv
 
Coldplay je mlogo dobar.. respect! Moj tjale je odvrno za njima pa i mene navuko :oops: , a slusham ih josh od prvog albuma ("Parachutes") koji je stvarno bez premca... Gledo sam i koncert na MTV-ju, ali vishe mi se svidjao onaj kad su promovisali "A Rush of Blood to the Head".. Too je bio dozhivljaj, pun mistike, bash kakve volim 8) . BTW, imaju fenomenalnog bubnjara :shock:
 
moj decko i ja BUKVALNO smo jedini u blizoj okolini koji slusamo i obozavamo Chrisa & co.super su,clocks;the scientist,in my place...nemam reci,samo kad cujem bilo koju njihovu stvar...u mojoj glavi desi se neki weird click.
 
e bas sam malo pre mislila o tome kako bi bilo fino da jednom dodju na exit...ili uopste...ja bih bila u prvim redovima! :D
gde ima da se kupi album i koliko je?! :shock:

evo bas sam ih slusala na tv-u na live 8 koncertu u londonu...odusevim se svaki put. :D
 
Banshee:
e bas sam malo pre mislila o tome kako bi bilo fino da jednom dodju na exit...ili uopste...ja bih bila u prvim redovima! :D
gde ima da se kupi album i koliko je?! :shock:

evo bas sam ih slusala na tv-u na live 8 koncertu u londonu...odusevim se svaki put. :D
U Plato music store je bio oko 1200..tako nesto..jaoj nemoj mi reci da su bili...aaaa...ne mogu da verujem da sam ih propustila..a bash sad gledam...e pih bre..
 
ahahaaa :lol: ...treba skupiti 1200 din. posebno sada kada sam pukla za exit....na kojem nece biti coldplay :( .
ja ih gledala na 3 kanalu pevali su iz londona iz hajd parka valjda jos pre eltona i ostalih...bejahu as good as always...ili je to jednostavno zato sto volim vokal chris martin-a. :D
 
Kroasan:
Samo da kazem da je novi Coldplay - X&Z nikad gori,album je totalno ravan,samo se singl izdvaja,a ceo album je skroooooooooz ravna linija,nista spec.
Ok, ali mislim da je potrebno nekoliko puta cuti..nisu oni svakome dopadljivi na prvo slusanje..uostalom, koncert na mtv-u je bio strava i uopste se ne slazem sa tobom..meni su odlicni..
 
Meni su fenomenalni, obozavam ih, a najbolja pesma mi je "yellow". Nisam jos preslusala novi album ali mi je singl strava. Svidja mi se sto se ne mogu svrstati tek tako ni u jednu vrstu muzike.
And your skin, oh yeah your skin and bones
Turn in to something beautiful
And you know, you know I love you so
You know a love you so...

Ko ih slusa znace odakle je ovo :wink:
 
peace_oglory:
Meni su fenomenalni, obozavam ih, a najbolja pesma mi je "yellow". Nisam jos preslusala novi album ali mi je singl strava. Svidja mi se sto se ne mogu svrstati tek tako ni u jednu vrstu muzike.
And your skin, oh yeah your skin and bones
Turn in to something beautiful
And you know, you know I love you so
You know a love you so...

Ko ih slusa znace odakle je ovo :wink:
Refren `Yellow`..hehe..potpuno se slazem sa tobom..ja sam bas juce kupila disk i odusevljena sam..neces pogresiti ako ga kupis..
 

Back
Top