Читате ли старе теме?

Ko ti kaže da si pogrešio? Ti si ovde od 2014., to je uzrast deteta koje ide u 3-4. razred osnovne škole!!! Hej, niko ne sme da te omalovaži, to je kultura-ako ima neko iole kulture u sebi. Divne i pametne stvari pišeš godinama, bar što sam stigla da pročitam. Nikad ne bih pomislila da nešto izmišljaš i lažeš.
2004 posle odlaska na chat krstarice sa nickom xxxxxxxxxx,izuzetno zapaljivog nicka, dolazi na forum.
2011 posle visemesecnog truda da se forum osposobi da se moze pretrazivati i citati svaka korisnicka poruka,bez ikakvog truda tehnicke podrske foruma,odlazi u ilegalu.
Trazi posten,pristojan i forum sa postovanjem prema korisnicima.
To je nekih 10 godina razlike a to je poprilicna razlika u kvalitetu , a da ne pricam o kvalitetu obrisanog...
Svet ne pocinje od juce kao sto se danas obicno misli...
 
2004 posle odlaska na chat krstarice sa nickom xxxxxxxxxx,izuzetno zapaljivog nicka, dolazi na forum.
2011 posle visemesecnog truda da se forum osposobi da se moze pretrazivati i citati svaka korisnicka poruka,bez ikakvog truda tehnicke podrske foruma,odlazi u ilegalu.
Trazi posten,pristojan i forum sa postovanjem prema korisnicima.
Preinteligentan si, načitan, sve što sam od tebe pročitala te opisuje kao jednog pravog intelektualca koji bi trebalo da ima mnogo više uticaja, ali evo-ovde se skupljamo, ovde pronalazimo makar malo sebi slične, ovde komuniciramo tj. pokušavamo da komuniciramo na zapostavljene teme, da nam nije distrakcija tj. ometač za naš lični-telesno/duhovni razvoj neka Elita i ljudi koji se zovu elitom u ovom društvu. Mi tiho delujemo svojim znanjem i umećem. Zbog toga mislim da neke stare teme treba da se po jedna otvaraju svakodnevno-samo na 24h. Ko hoće-čitaće i bez toga, ko neće, otvori samo jednu temu danas-staru/novu, od toga nema ništa.
 
Preinteligentan si, načitan, sve što sam od tebe pročitala te opisuje kao jednog pravog intelektualca koji bi trebalo da ima mnogo više uticaja, ali evo-ovde se skupljamo, ovde pronalazimo makar malo sebi slične, ovde komuniciramo tj. pokušavamo da komuniciramo na zapostavljene teme, da nam nije distrakcija tj. ometač za naš lični-telesno/duhovni razvoj neka Elita i ljudi koji se zovu elitom u ovom društvu. Mi tiho delujemo svojim znanjem i umećem. Zbog toga mislim da neke stare teme treba da se po jedna otvaraju svakodnevno-samo na 24h. Ko hoće-čitaće i bez toga, ko neće, otvori samo jednu temu danas-staru/novu, od toga nema ništa.

Ja ponekad otvaram nove teme a mozda ima neka stara koja je ista ili slicna. (nije da je krsta bas nesto pretraziva ili zgodna za to)

Ali oni koji su jos uvek clanovi a poznaju stare teme, mozda treba da nesto iskomentarisu tako da stara tema dodje opet malo na vrh. To mu dodje kao kad ti u biblioteci stoji album sa starim slikama i onda povremeno izvadis neki i prelistas da se prisetis neceg ili o necemu razmislis.

Pozdravljam inicijativu da se u starim temama obrise prasina i da neki novi ljudi mozda procitaju kako je bilo a stariji clanovi sebe ili druge kakvi su nekad bili!

internet je zgodan za citanje svojih starih razmisljanja. Razgovor sa sobom u razlicitim vremenima - dodje kao vremeplov.

Postoje i teme koje nikad nisu stare.
 
Poslednja izmena:
Ja ponekad otvaram nove teme a mozda ima neka stara koja je ista ili slicna. (nije da je krsta bas nesto pretraziva ili zgodna za to)

Ali oni koji su jos uvek clanovi a poznaju stare teme, mozda treba da nesto iskomentarisu tako da stara tema dodje opet malo na vrh. To mu dodje kao kad ti u biblioteci stoji album sa starim slikama i onda povremeno izvadis neki i prelistas da se prisetis neceg ili o necemu razmislis.

Pozdravljam inicijativu da se u starim temama obrise prasina i da neki novi ljudi mozda procitaju kako je bilo a stariji clanovi sebe ili druge kakvi su nekad bili!

internet je zgodan za citanje svojih starih razmisljanja. Razgovor sa sobom u razlicitim vremenima - dodje kao vremeplov.

Postoje i teme koje nikad nisu stare.

Da... ovde, ja pojma nemam kako ovo, što bi AV rekao "sokoćalo" funkcioniše, čula sam i od njega pametne stvari-šta god o njemu mislili kao društvo, neke stvari koje nam je rekao svima-zaista poštujem, to je vođa moje države,-ima mnogo stvari koje sam od njega čula što sam od oca rođenog trebala da čujem, a nisam. Ne znam, postoje ljudi koji rade posao dobro. Nećemo u ideologije, mada upravo ideal nas vadi iz mraka svakodnevno. Moj ideal je moj Otac Bog Isus Hrist Sin Božiji i Duh Sveti! Nema kojeg velikog mislioca ne volim da slušam-čita na Youtube neka veoma mlada osoba-Šopenhauera, Tolstoja, Twen-a, Hemingway-a, Bukovskog, Dostojevskog, indijske mudrace, Disa, pokojnog patrijarha Pavla, Miroljuba Petrovića, citiraj-bravo mladi čoveče-ko ima smirenja i želje da sluša to sve-slušaće, i najvažnije-razumeće. Ko nema smirenja, treba da ga potraži. Smirenje treba da se traži, a kako?
 
Poslednja izmena:
Forum je moćan i sposoban da očuva brilijantne umove koji su ovuda prošli, možda nigde više nisu zasijali, možda su ovde dali najbolje od sebe. Fantastični ljudi su bili ovde. Vi koji vodite ovo sve... ok, možda je teško oživljavati teme pa da svi čitamo strane i strane-ali može npr. tribute. Pročešljati forum, naći poruku koja odzvanja, i od toga napraviti temu.
 
Ја повремено читам старе теме у којима сам писала, присетим се неких форумаша, зезања, добре енергије.

Читам и старе ПП, неке су баш баш занимљиве, духовите.
Помало процењујем да ли сам се променила.

А ви? Читате ли?
Ако мислите на теме из 2003./4.,онда не,јер углавном не могу доћи до њих.
Што се тиче ПП-а,понекад читам ПП са једном особом,кад имам вишка времена.
 
Ma hajde....ja sam lud , slep i glup.....
Nemoj da se zavaravas....mislim ispada da si nov forumas kad tako pricas...
Poslovna politika ovog foruma je da brise poruke i oslobadja prostor za nove teme, chat teme donose mnogo vise klikova nego debate, i tako se radi....
To nije novost...

Novost je za neke od vas...
Ali slobodno vi radite sta mislite da je tacno.....totalno ignorisite sta sam rekao , mora da sam pogresio....
Pravi se samo aktuelnim i zanimljivim, ali se stiče utisak koji si napisao...

Trenutak vremena je brz ma koliko da smo spori ponekada...
Posebno u ovoj instant nemoj komunikaciji...

I kao što rekoh, mi koji volimo da se pravimo pametni pre svega volimo sami sebe da (ispišemo)iščitamo, pročitamo, načitamo, i pazi sad spočitamo... Isto, a različito...
 
Bolje vreme bolje teme.

Raspoloženje plus ideje dobiješ utisak koji ti je ostao draži od onog danas...

Koja npr?
Verovatno nisam davio tamo...
Svaka koja je "dignuta". Vidim neke ljude kojih više nema, nekih ovde a neki su umrli. Pri tome ne uzimam u obzir da li smo bili na istoj liniji pisanja ili ne.
Čak je i napušavanje bilo benignije iako ga je bilo više nego sada.
 

Back
Top