Читате ли старе теме?

Poruka
47.060
Ја повремено читам старе теме у којима сам писала, присетим се неких форумаша, зезања, добре енергије.

Читам и старе ПП, неке су баш баш занимљиве, духовите.
Помало процењујем да ли сам се променила.

А ви? Читате ли?
 
U prevodu ovo je shit od foruma....
Chat forum sa vrlo malo obrazovanim moderatorima, oaza kompleksasa...a treba osloboditi mesta za nove poruke..
Ја сам баш решила ових дана да читам твоју тему о МЖ односима где смо епски расправљали. Да се присетим шта сам и како писала. 😄

Ја не знам за та брисања.
 
Ја сам баш решила ових дана да читам твоју тему о МЖ односима где смо епски расправљали. Да се присетим шта сам и како писала. 😄

Ја не знам за та брисања.
Pa eto ja znam, mislim videces samo selekciju svojih postova, a neces videti tudje postove, sto takodje umanjuje vrednost svega, a da ne govorim o tome da se onda skoro sigurno mozes zapitati da li su ti postovi trend , mediokritetski kad su opstali .....
I koju to moju temu o mz odnosima, mislim ne znam o cemu govoris....
 
Nekad ubodem stare teme umesto nove koje pretražujem. Volim da provedem vreme i tako. Ko je dugogodišnji Forumaš, desilo u se verovatno nekad da Indigo3 tj. Samsonight iz cuga lajkuje, po 20 i više postova koji su za svako poštovanje. Možda treba osvežavati poneku od tih starih tema svakodnevno. Nažalost, neki nisu više ni aktivni, žive neki svoj život, a nekih više nema... ali, eto, ostalo je zapisano da bi se moglo i danas pročitati. Ko je dovoljno pametan i možda se slaže sa ovim što pišem, neka napravi predlog za Forum da se bar po jedna stara tema aktivira svakog dana.
 
Чињеница је да иако се практично по цео дан чита ( као последица смарт телефона, интернета) заправо се мало чита, површно се чита...

А неке од тема су као драме, једночинке са сјајним ликовима, често духовите, има и обрта ..
Нису све, наравно, али има јако занимљивих.
 
To ako hoces da dolazis do ivice depresije, samo izvoli...
Nije vredno truda to sigurno....a sad naravno da ako je do sentimentalnosti , samo napred...
Mislim da ce biti negativnih reakcija na ozivljavanje starih tema...
Nema depresije, sve je to zakon života. Prosto mislim da su neki ljudi ostavili sjajne misli na ovim "zidovima" i te ideje, ta razmišljanja su i dalje jako savremena, blagotvorna, i ne bi bilo loše da ih više ljudi pročita. Samo to. Jesam sentimentalista pomalo, depresivac nikako. Sećam se nekih ljudi kojih ovde više nema-sa radošću. Bilo je divno, zaista divno, da sam mogla da ih sretnem zahvaljujući Forumu-drugačije ne bih imala pojma da su uopšte postojali.
 
Чињеница је да иако се практично по цео дан чита ( као последица смарт телефона, интернета) заправо се мало чита, површно се чита...

А неке од тема су као драме, једночинке са сјајним ликовима, често духовите, има и обрта ..
Нису све, наравно, али има јако занимљивих.
Има, наравно.
Али, нема оне екипе која је долазила на теме које су ме онда занимале.
Додуше, било би занимљиво чути нова мишљења на исту тему...
О том потом.
 
Ništa se ne briše da bi se pravio prostor.
Ma hajde....ja sam lud , slep i glup.....
Nemoj da se zavaravas....mislim ispada da si nov forumas kad tako pricas...
Poslovna politika ovog foruma je da brise poruke i oslobadja prostor za nove teme, chat teme donose mnogo vise klikova nego debate, i tako se radi....
To nije novost...

Novost je za neke od vas...
Ali slobodno vi radite sta mislite da je tacno.....totalno ignorisite sta sam rekao , mora da sam pogresio....
 
Ma hajde....ja sam lud , slep i glup.....
Nemoj da se zavaravas....mislim ispada da si nov forumas kad tako pricas...
Poslovna politika ovog foruma je da brise poruke i oslobadja prostor za nove teme, chat teme donose mnogo vise klikova nego debate, i tako se radi....
To nije novost...

Novost je za neke od vas...
Ali slobodno vi radite sta mislite da je tacno.....totalno ignorisite sta sam rekao , mora da sam pogresio....
Nije u interesu krstarice da umanjuje svoju statistiku. Ako se briše, onda ima neki drugi razlog.
 
Ma hajde....ja sam lud , slep i glup.....
Nemoj da se zavaravas....mislim ispada da si nov forumas kad tako pricas...
Poslovna politika ovog foruma je da brise poruke i oslobadja prostor za nove teme, chat teme donose mnogo vise klikova nego debate, i tako se radi....
To nije novost...

Novost je za neke od vas...
Ali slobodno vi radite sta mislite da je tacno.....totalno ignorisite sta sam rekao , mora da sam pogresio....
Ko ti kaže da si pogrešio? Ti si ovde od 2014., to je uzrast deteta koje ide u 3-4. razred osnovne škole!!! Hej, niko ne sme da te omalovaži, to je kultura-ako ima neko iole kulture u sebi. Divne i pametne stvari pišeš godinama, bar što sam stigla da pročitam. Nikad ne bih pomislila da nešto izmišljaš i lažeš.
 

Back
Top