CG TABLE BLOKIRAJU BEOGARD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ako sam to ja, onda to pokazuje da sam ja i u pelenama u stanju da zaradim ono sto ti nisi ni u pelenama ni van njih.
pa ti kalkulisi sada.
ali dobro ja sam lopov.
predlazem ti robo isfrustrirani da otvoris posebnu temu, posto to nije ovde tema, na kojoj ces dokazivati da su vozaci e3 svi lopovi. kada se tema otegne i popuni, moci ces i par krivicnih prijava da podneses
 
nije mi jasno kakve veze ima godište sa sticanjem novca?
ja imam svoj biznis još od moje 18. godine.
a bilo jako davno. :lol:
a..ne može preregistracija.što smo mi ostali budale?
jbg,krajnje je vreme da neko počne i neka pravila da poštuje.
 
pozdrav za sve ja sam inace nov na krstarici a tek na ovom forumu jos noviji
ako se ne registruju kola koja su na cg table u srbiji kod nas odje u cg ce da dodje do kolapsa svih koji se bave prodajom kola,tako da dosta naroda odje navija za preregistraciju,
opet ako se dozvoli preregistracija dosta ljudi ce da nabrzaka kupi auto i da preregistruje
pa vidji te kako ce te to rijesit
 
Ja sam nov na ovom forumu ali reci cu ovo da vozim auto koji sam regularno uvezao pre tri godine dok je bilo do sest godina starosti i takvih auta i kasnije po zakonu je uvezeno neznam tacno koliko miliona pa vi pogledajte nekoliko miliona naspram oko200hiljada auta pa ko je ovde lud :confused: a sa druge strane i ovi sada auti kao euro3 sto se uvoze 80% su podmladjeni tako da ni oni nisu euro3 a ljudi ih kupuju pa ko je i ovde lud.Usvakom slucaju moje misljenje je da netreba pustiti prenos sa Crnogorskih tablica ili pustiti to sto je uvezeno al da plate posteno da cena tog auta bude kao cena auta takvog na nasim tablama mislim da mnogo ljudi a i znam su odvojili zadnje pare da bi kupili regularno auto po zakonu mislim da prema tim ljudima nije fer jer sada jedva mogu odrzavati te aute.Pozdrav svima ovo je samo moje misljenje...............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top