CG TABLE BLOKIRAJU BEOGARD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uncle Welya:
Sto se tice norme EURO 4 Barba je pravu,jer se cak i N.Bogdanovic,gradonacelnik Bgd,zalaze da se onemoguci dalja registracija automobila koji ne ispunjavaju EURO 4 norme,kao zbog zagadjenja Bgd.Pravi ekolog!!!
pa jel ti znas da je bogdanovic zavrsio ekologiju sa cistom desetkom.Sta znaci politika mamu mu karam,a on je najveci lopov.Tamo na altini u zemunu gde pravi kucu zauzeo pola puta pa da samo vidite kako izgleda krivina do njegovog dvorista. a na putu znak"suzenje puta" a neko dopisao suzio gradonacelnik..............
 
Zdravo gospodo! :lol:
Evo da i ja iznesem svoje misljenje o ovom problemu!
Gospoda politicari ce morati da puste preregistraciju nasih automobila jer oni su nam prvenstveno i dozvolili da ih kupimo u cg i da ih vozimo po ovoj nasoj svetoj Srbiji!Zasto nam nezabrane da ih vozimo?Nek vec jednom odluce pustamo preregistracuju ili neka kazu od danas ih vise nemozete voziti!Dozvolili su ne samo da vozimo kola nego i da masa ljudi radi posao s njima kao sto su razlicite vrste prevoza sa "stranim"automobilima,kamionima i autobusima?A sta sad nece da nam daju da legalizujemo to na svoje ime!Ko je tu blesav!Nerazumem likove koji kazu pa to je uredu sta smo mi blesavi da kupujemo euro3 a vi u cg!Niste vi blesavi vi ste imali para a mi nismo imali tj. vi ste lopovi!SAmo slusajte sizofrenicara Dinkica i nema problema!
 
zoca Pa:
Zdravo gospodo! :lol:
Evo da i ja iznesem svoje misljenje o ovom problemu!
Gospoda politicari ce morati da puste preregistraciju nasih automobila jer oni su nam prvenstveno i dozvolili da ih kupimo u cg i da ih vozimo po ovoj nasoj svetoj Srbiji!Zasto nam nezabrane da ih vozimo?Nek vec jednom odluce pustamo preregistracuju ili neka kazu od danas ih vise nemozete voziti!Dozvolili su ne samo da vozimo kola nego i da masa ljudi radi posao s njima kao sto su razlicite vrste prevoza sa "stranim"automobilima,kamionima i autobusima?A sta sad nece da nam daju da legalizujemo to na svoje ime!Ko je tu blesav!Nerazumem likove koji kazu pa to je uredu sta smo mi blesavi da kupujemo euro3 a vi u cg!Niste vi blesavi vi ste imali para a mi nismo imali tj. vi ste lopovi!SAmo slusajte sizofrenicara Dinkica i nema problema!

Gospoda Politicari NECE morati da puste preregistraciju. ono sto moraju je da zabrane da onaj ko nije stanovnik CG vozi auto koji jeste CG.
oko tog ko je blesav te nista nisam razumeo. Znaci cekaj, mi sa e3, mi smo lopovi jer smo imali para, a ti si dobar jer nisi imao pa si hteo da se klatis a da to ne platis.
e pa, postovani gospodine, tako to ne ide...
 
SIGNATURE 350:
Gospoda Politicari NECE morati da puste preregistraciju. ono sto moraju je da zabrane da onaj ko nije stanovnik CG vozi auto koji jeste CG.
oko tog ko je blesav te nista nisam razumeo. Znaci cekaj, mi sa e3, mi smo lopovi jer smo imali para, a ti si dobar jer nisi imao pa si hteo da se klatis a da to ne platis.
e pa, postovani gospodine, tako to ne ide...
Podržavam priču o "lopovima sa euro 3 motorom" i tvrdim da niko poštenim radom nije mogao da stekne novac za kupovinu auta sa euro 3 motorom. Ko tvrdi drugačije nek dokaže i da primer kako je moguće od ovako malih plata kupiti auto star oko3 godine.
 
za to sto si rekao treba da robijas, jer je to najobicnija demagogija sto ti govoris.
niko postenim radom?? znaci svi mi sto smo e3, mi smo pare ukrali. znaci 4500e nije moguce ovde zaraditi na posten nacin? nije moguce dici kredit, nije moguce prodati nesto drugo pa da ti ostane, nije moguce dobiti od svadbe...?
i sad mi jos reci da ako neko vec nema 4500 (koliko kosta marea weekend jtd sa e3) u kesu, onda da digne kredit sa ratom manjom od 100e, je lopov, jer u srbiji niko postenim radom ne moze da izdvoji 100e mesecno.
takvom izjavom si toliko nisko pao koliko jos niko nije. i pokazujes koliko si malogradjanski i neradnicki vaspitan
 
Mislim da je najveci idiotizam uzimati kredit i kupiti tu kofu Marea 1.9 jtd sa euro3 motorom. Samo poremecen um moze pare od svadbe ili prodajom neke druge stvari uloziti u gvozdje. Robokap je a i nije u pravu. Prosecan gradjanin sa prosecnim primanjima i nemoze da skrpi te pare za euro 3 a ako pak uzme na kredu ili proda njivu onda je dilea. Dali smo se sad razumeli ?
 
jerotije:
Mislim da je najveci idiotizam uzimati kredit i kupiti tu kofu Marea 1.9 jtd sa euro3 motorom. Samo poremecen um moze pare od svadbe ili prodajom neke druge stvari uloziti u gvozdje. Robokap je a i nije u pravu. Prosecan gradjanin sa prosecnim primanjima i nemoze da skrpi te pare za euro 3 a ako pak uzme na kredu ili proda njivu onda je dilea. Dali smo se sad razumeli ?
ja mislim da si u pravu,a vlada nece pustiti preregistraciju automobila sigurno,pustice da vreme resi svoje.........................vlada ce nam nekada u buducnosti stvoriti bolji zivot dok isceznu automobili sa cg tablama i onda cemo mi moci da kupimo e4 motor i ako bog da mi cemo u evropu 2050 godine i svi srecni i zadovoljni...................al opet tada ce se pojaviti euro-x i opet cemo cesati glavu,mislim ne mi nego nasi potomci...
 
jerotije:
Mislim da je najveci idiotizam uzimati kredit i kupiti tu kofu Marea 1.9 jtd sa euro3 motorom. Samo poremecen um moze pare od svadbe ili prodajom neke druge stvari uloziti u gvozdje. Robokap je a i nije u pravu. Prosecan gradjanin sa prosecnim primanjima i nemoze da skrpi te pare za euro 3 a ako pak uzme na kredu ili proda njivu onda je dilea. Dali smo se sad razumeli ?

pa da li je kanta ili nije to nije pitanje ovde. nego je kljuc da je to auto koji zadovoljava potrebe prosecnog srbina i sa e3 motorom.
sad, na koji nacin je neko do njega dosao, sta je prodao ili nije, mislim da nije na tebi da ocenjujes. i na kraju krajeva nebitno.

cekaj sad, to sto si ti nazvao "dilejom" jel to onda ovde izjednaceno sa reci kriminalac i lopov?
a nas prosecan gradjanin... ima zavrsenu osnovnu skolu u nekoj ruralnoj zajednici u kojoj je ocenjivan po tome koliko je njegova porodica poklonila mesa i povrca porodici nastavnika, a ne po njegovom znanju... ne ume da nabroji padeze srpskog jezika, o nekim kicevima, sundu, turbofolku i malogradjanstini da i ne govorim... e takav verovatno i ne moze da skupi 100e mesecno.
tako da mislim da srozavati drzavu prema potrebi takvog, nije dostojno ikoje drzave na planeti Zemlji
 
ja neznam sta vi ustvari hocete.
robocap "tvrdi" da ko god vozi e3, nije ga stekao na posten nacin... ja kazem neke od najprostijih nacina kako je to u srbiji moguce, a onda od vas stize odgovor tipa "e pa sad" i to je dileja i neznam ni ja sta. a sta vi mislite da u normalnoj drzavi ko vozi dobra kola jel taj za kes to kupio? pa DILEJA je onaj koji kupi tamo za kes. onaj koji prica takve stvari nije nikada tamo ni bio pa zato i nezna. nije to problem, ali onda neka uvazi misljenje nekoga ko jeste i ko zna kako se odvijaju stvari i dalje od svoje ograde i svog nosa.

ko je kupio kola na cg table nema pravo da se buni, jer je to uradio svesno shvatajuci moguce posledice. hteo je da plati manje, alavost je pobedila, i sto ne platis na mostu, (ako ima pravne drzave) platices na cupriji. ako nemas pare da kupis auto, onda ga neces kupovati jednostavno. znam sta biste vi, leba bez motike jeli? nista ne moze a da se ne plati. drzite prodavnicu, neko vam dodje u kupovinu, racun 1000din, a on se pogadja sa vama da vam plati 600 jer njemu ipak treba to sto je kupio i on nema para nego samo 600. vi mu kazete idi u banku pa podigni a on kaze da bi to samo dileja radio...
ko je kupio cg auto, znao je u sta se upustio, glumiti prevarene zrtve mislim da je ispod casti i najnizem talogu bilo kojeg drustva.
u protivnom, dozvoljeno je izvrdati drzavu, zavrnuti je za carinu, i zaobici norme koje su propisane oko uvoza.
onda bih ja odgovorne poredjao pred zid, i kao poslednje reci da im budu da mi objasne zbog cega je u srbiji gradjanin crne gore bitniji od mene gradjanina srbije? po kojem osnovu, i zbog cega su njegova prava i olaksice vece?
 
SIGNATURE 350:
taj mercedes za 5300 mi ne treba, taj sto tegli gajbe na pijacu a uvece ga izmulja blatnjavom krpom pa dodje pred disko... ;)
...ha ha ha , znaci imas iskustva, bravo za tebe, evo samo za tebe 7000E za MC (to je zato sto volis vise da platis) i dobijes krpu pride i to cistu, a za blato, u to sam siguran, sam ces se snaci... ha ha ha :lol: :lol: :lol: 8-)
 
SIGNATURE 350:
za to sto si rekao treba da robijas, jer je to najobicnija demagogija sto ti govoris.
niko postenim radom?? znaci svi mi sto smo e3, mi smo pare ukrali. znaci 4500e nije moguce ovde zaraditi na posten nacin? nije moguce dici kredit, nije moguce prodati nesto drugo pa da ti ostane, nije moguce dobiti od svadbe...?
i sad mi jos reci da ako neko vec nema 4500 (koliko kosta marea weekend jtd sa e3) u kesu, onda da digne kredit sa ratom manjom od 100e, je lopov, jer u srbiji niko postenim radom ne moze da izdvoji 100e mesecno.
takvom izjavom si toliko nisko pao koliko jos niko nije. i pokazujes koliko si malogradjanski i neradnicki vaspitan
Koliko gluposti a ni jedan argument ili primer ili dokaz. Sve je ovo tvoje demagogija a ne moje. Dići kredit je možda moguće nekima, a kojima. Obični i pošteni ne mogu. U međuvremenu dok se otplaćuje kredit treba jesti kupovati odeću i obuću , školovati decu, plaćati državi njen deo , a gde je tu deo od rate za kredit????? Ne može se pošteno i dalje tvrdim. Da li ti znaš da pošten običan narod ima platu celu oko 100 €?
 
SIGNATURE 350:
i EURO3 ne znaci 2003 sabane
ko je rekao da auto mora biti 3 godine star. moze i 6 biti
i vise
Shvatio sam da si izuzetno glup i bezobrazan i da zastupaš interes svoje lopovske sorte. Evo reci nam ti kako si zaradio da kupiš svoj auto. A ima i 2006 g koji nemaju euro 3 motor a retki su stari 6 g a imaju euro 3 motor. Ne lupaj kad ne znaš verovatno ni šta je euro 3 standard.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top