CG TABLE BLOKIRAJU BEOGARD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mishko Beograd:
Ovi naivci, ja ih tako zovem, da su imali vise para sigurno bi kupili na oglasima nase Srpske tablice i opusteno uzivali a ne da im puca glava sta ce sad da rade.

Ок, ајд сад на земљу! Нисам прочитао све постове до краја, и не знам да ли је неко ово коментарисао, али јбг... Који бре наивци, јес' ти нормалан?! У мом крају су сви црногорци бесне мечке, бембаре, купеи које никад нисам видео... И возе их ћелави ђилкоши са плишаним коцкицама око ретровизора, минђушом на увету и утоком у џепу!
Немој да се лажемо, ту има много мање сиротиње, а више татиних синова који су хтели и јаре и паре. А нико од њих није био наиван, као што сам 100 пута рекао, СВИ СУ ЗНАЛИ ДА ПРЕРЕГИСТРАЦИЈЕ НЕЋЕ БИТИ!!!
А питање није решено јер је то један од адута за изборе - ко обећа пререгистрацију има у старту + ''100 000'' гласова (колико наводно има црногораца у нас).
 
SIGNATURE 350:
opet ti prizivas publiku sebi, pokusavajuci da diskreditujes mene
nabrajao sam neke od primera sta se sve dogadja sa automobilom koji je presao milion kilometara i dosao u srbiju. takav auto je ranjiv, pa kada ga drljas po ovim "putevima" onda on propada naglo.
kao sto i sam dobro znas, ali opet tvoja demagogija, nigde nisam napisao da ce automobil iz razloga nejednakog trosenja pneumatika prokliziti u kucu, vec nabrajao katastrofe. o eksploziji, filmovima i drugim produktima tvoje maste u kojoj zivis, necu da komentarisem.
ako je moguce da ne izvrces moje reci vise, pa ukoliko nemas nista da kazes na njih onda cuti

Ја те подржавам брате, ово што Робокап и компанија причају је чиста демагогија, ко кад је Слоба обећавао велику Србију...е,цврц!
 
Ha ha ha - nisam ni celav ni "debelovrati", ali moram Vas demantovati gospodo (po stoti put), bice preregistracije, shvatite to, pa zar mislite da ce nekome moci da oduzmu vozilo? Nemojte bre ljudi da se lazemo, i opet postavljam pitanje, sto vas briga da li ce biti, nije iz vaseg dzepa? Sto se bas vas nekolicina sekira zbog toga?
 
vule gs:
Ок, ајд сад на земљу! Нисам прочитао све постове до краја, и не знам да ли је неко ово коментарисао, али јбг... Који бре наивци, јес' ти нормалан?! У мом крају су сви црногорци бесне мечке, бембаре, купеи које никад нисам видео... И возе их ћелави ђилкоши са плишаним коцкицама око ретровизора, минђушом на увету и утоком у џепу!
Немој да се лажемо, ту има много мање сиротиње, а више татиних синова који су хтели и јаре и паре. А нико од њих није био наиван, као што сам 100 пута рекао, СВИ СУ ЗНАЛИ ДА ПРЕРЕГИСТРАЦИЈЕ НЕЋЕ БИТИ!!!
А питање није решено јер је то један од адута за изборе - ко обећа пререгистрацију има у старту + ''100 000'' гласова (колико наводно има црногораца у нас).
Alo bre, koji si ti pacijent? Pa to što pričaš je iz crtanih filmova koje izgleda neprestano gledaš. Kakve kockice , minđuše, UTOKE !!!! jesi li ti bre normalan??? Daj poseti psihijatra.
 
robo ne seri, cak stavise 99%(!!!!) svih cg tablica koje vidim su takve kako ih je covek opisao.

iskander, obrazlozii tu svoju sigurnost u preregistraciju, i drugo ja ne vidim zasto bi nekome bilo oduzeto vozilo. on i vozilo budu deportovani u odgovarajucu drzavu
 
SIGNATURE 350:
robo ne seri, cak stavise 99%(!!!!) svih cg tablica koje vidim su takve kako ih je covek opisao.

iskander, obrazlozii tu svoju sigurnost u preregistraciju, i drugo ja ne vidim zasto bi nekome bilo oduzeto vozilo. on i vozilo budu deportovani u odgovarajucu drzavu
E yebi ga, ne treba ti sada to "deportovanje", stvarno je suvisno...
Vidi, vlada ima , hajde da nazovemo, problem oko te preregistracije. Zele da urade po zakonu, da ne dozvole preregistraciju i da zastite gradjane koji su uvezli vozila i platili carinu i porez, i naravno, iako vozim na CG table, potpuno su u pravu, a sa druge strane imaju problem, prvo oko vojnih lica, koja su radila dole u CG pa su prekomandovani u medjuvremenu negde u Srbiju. Sta da rade ti ljudi? Oni su kupili i registrovali vozila u CG i dobijaju prekomandu - moraju resiti nekako taj status. Drugi problem (vladin) je sa pogranicnom zonom (sa CG), narocito Prijepolje i okolina. Tamo je barem 50% vozila na CG tablice. Trece - veliki broj ljudi ima dvojno drzavljanstvo. Oni to svoje pravo mogu iskoristiti i preregistrovati vozila na jednu foru, o kojoj sada necu da pricam, ali je stvar u tome sto bi ta preregistracija kostala kao obicno registrovanje vozila, znaci drzava ne bi uzela nikakve pare od toga. Cetvrto - postoji problem "privremeno raseljenih lica" sa Kosmeta, kojih ima i u Srbiji i u CG koji takodje voze na CG table (veliki broj njih) a ne zna im se status. Peto - mozda i najznacajnije za vladu - zasto ne uzeti pare, kada je to zadnja preregistracija (sto se tice bivsih republika SFRJ). Mislim da ce bas tako uraditi ali ce naci nekakvu cenu koja bi zadovoljila i vlasnike vozila na CG table i vlasnike auto - kuca i druge gradjane koji su uvezli i registrovali vozila na normalan nacin. Za, otprilike godinu dana morace pustiti uvoz bez ogranicenja, zato sto ih pritiska Evropska Unija, ali o tom potom bas sam se raspricao... ;-)
 
Нека пререгиструју, али да ми омогуће да ја из Немачке увезем Кадилак СТС и региструјем га као свако друго возило са српским таблама, а и неки попуст не би био лош...
 
Mishko Beograd:
Pa jos star 16 godina.........? :-(
Jos citiras samog sebe,nije ti dobro.
Ovo su cene Astre sa stranim tablicama
Ponuda
OPEL Astra (1994), stranac, 700. 064/199-9968
OPEL Astra 1.6 karavan (1993), stranac, CD, klima, servo, podizači, 1.000 EUR. 064/381-5050
OPEL Astra 1.6i hatchback (1994), stranac, odjavljena, bela, 1.000 EUR. 064/305-3757
OPEL Astra 1.6i karavan (1991), servo, CB, stranac, 650 EUR. 063/854-2323
OPEL Astra karavan (1994), stranac, CD oprema, plava metalik, 950 EUR.
A ovo sa Srbijanskim tablicama
OPEL Astra 1.4 (1995), prva farba, 5v, 5b, CB, alarm, airbag, garažiran, 3.900. 063/256-370
OPEL Astra 1.7 TD (1996), registrovana, muzika, CB, servo, 3.700 EUR, može zamena. 064/114-6919 011/872-4499
OPEL Astra 1.7D karavan (1993), Excalibur, prva boja, nove gume i akumulator, vlasnik, 3.500 EUR, može zamena. 064/376-1709
OPEL Astra 1.7TD karavan (1997), 4.000 EUR, nije fiksno. 064/121-4601
OPEL Astra 1.7TD karavan (1997), crvena, CG table, 3.500 EUR. može zamena. 064/110-7418
OPEL Astra 1.7TD limuzina (1997), Isuzu motor, CB, servo, nove gume, airbag, 3.950, može zamena. 064/426-2080
OPEL Astra 1.7TD, 5v, kuka, 6 zvučnika, CB, alarm, Lavlja kandža, 150.000km, nov akumulator, registrovana do 7.2007, 3.500 EUR. hohoho@absolutok.net 064/113-8566
OPEL Astra D limuzina (1993), 5v, vlasnik, 3.100 EUR. 063/227-540
OPEL Astra F 1.7TD (1995), 3v/5b, servo, 2xairbag, muzika, registrovana godinu dana, 3.450 EUR. 064/164-8494 026/451-252
OPEL Astra F karavan 1.4 (1992), 3.300. 063/717-4930
OPEL Astra G Van (kraj 1999), 4.000 EUR. 063/741-2252
OPEL Astra GSI 2.0 16V (1992), registrovana godinu dana, crna, neudarana, dosta opreme, urađen servis, 3.900 EUR.
A inace godiste 1994 je starosti 12 godina a ne 16 ali gde ces ti to da shvatis.
 
PredatorBG11:
Gde pise da je auto stranac?
Pa sta ce onda oglas na ovoj temi CG tablica ? Verovatno je vec presao i sve ostale oglase ali ga nije nigde uvalio. A za ovo 16 godina starosti IZVINI. Neznam sta mi je bilo da to kazem jer znam da broijim do 1.000.000 majke mi. :lol: Za mene su CG table isto kao i npr Svajcarske. Jos jednom izvini i reci koje su tablice na toj Astri ? :?:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top