Četvrta doza - koliko je efikasna?

Mislim (činjenica) isto koliko je i "možda" (činjenica) :hahaha:

Ali ako postoji neko relevatno naučno obrazloženje od relevatnog izvora spremna sam da me edukuješ :znamiguje:

Siguran sam da ćeš dobiti naučno obrazloženje od najrelevantnijeg izvora - farmakomafije.
Oni nemaju nikakvog razloga da kriju istinu.

U prevodu - ti si jedina koja ne zna nikoga ko je fasovao Koronu neposredno nakon primljene buster doze?
 
Siguran sam da ćeš dobiti naučno obrazloženje od najrelevantnijeg izvora - farmakomafije.
Oni nemaju nikakvog razloga da kriju istinu.

U prevodu - ti si jedina koja ne zna nikoga ko je fasovao Koronu neposredno nakon primljene buster doze?
Moj tast je fasovao koronu nakon e kineske. I zena i ja smo prvi put dobili koronu nakon
3 fajzera... zapravo dok nisam bio vakcinisan teorije nije bilo da dobijem koronu iako
je cerka bila bolesna a nas dvoje nismo, pa sam se i prescivao sa 300 njih
iz iste kasikice, bili bolesni i tast i surak i nista. Tek nakon vakcinacije sam dobio...
 
Moj tast je fasovao koronu nakon e kineske. I zena i ja smo prvi put dobili koronu nakon
3 fajzera... zapravo dok nisam bio vakcinisan teorije nije bilo da dobijem koronu iako
je cerka bila bolesna a nas dvoje nismo, pa sam se i prescivao sa 300 njih
iz iste kasikice, bili bolesni i tast i surak i nista. Tek nakon vakcinacije sam dobio...
Можда су биле довољне две дозе ? Трећа уме да обори имунитет.
 
Za sve zavisi od imunološkog stanja organizma i njegove reakcije na virus, ako nas organizam ima jako loše imunološko stanje reakcija na virus neće biti nikakva i da imamo kompletan status vakcinacije.
Isto to važi i za nevakcinisane. 2020 niko nije bio vakcinisan, pa nisu pomrli svi koji su se zarazili, uvek se vrtelo na nekih 2% (negde malo više, negde malo manje). Ja sam je imao u novembru 2021. i nisam stigao do bolnice, odležao sam kod kuće (no-vax).
Можда су биле довољне две дозе ? Трећа уме да обори имунитет.
Zašto su je onda nazvali buster (booster)? Da ne spominjemo i drugi buster (No4).
Kad sam ja učio engleski, ta reč je značila nešto drugo :think:
 
Zašto su je onda nazvali buster (booster)?:think:

The Differences Between a COVID-19 Vaccine Third Dose and Booster Shot​

  • Age 65 and older.
  • Age 18 through 64 at high risk of severe COVID-19.
  • Age 18 through 64 whose frequent institutional or occupational exposure to SARS-CoV-2 puts them at high risk of serious complications of COVID-19 including severe COVID-19.
https://health.clevelandclinic.org/covid-booster-shot/

Дакле, само угрожене групе примају трећу дозу. Не сви. Наши су наплашили људе да ништа нису урадили ако нису узели трећу дозу.
 
https://health.clevelandclinic.org/covid-booster-shot/

Дакле, само угрожене групе примају трећу дозу. Не сви. Наши су наплашили људе да ништа нису урадили ако нису узели трећу дозу.
Ja koliko mi se cini nisam ni trebao da se vakcinisem, kad sam vec imao imunitet i bez vakcine, ali trebalo mi za ausvajs :P
 
Moj tast je fasovao koronu nakon e kineske. I zena i ja smo prvi put dobili koronu nakon
3 fajzera... zapravo dok nisam bio vakcinisan teorije nije bilo da dobijem koronu iako
je cerka bila bolesna a nas dvoje nismo, pa sam se i prescivao sa 300 njih
iz iste kasikice, bili bolesni i tast i surak i nista. Tek nakon vakcinacije sam dobio...

Nisi jedini.
Pogledaj statistiku aktivnih slučajeva u Gibraltaru, sa 100% vakcinisanih, pre vakcinacije (2020.), u toku vakcinacije (2021.) i posle stoprocentne vakcinacije (2022.):

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/gibraltar/
 

Back
Top