Čemu služi bademantil?

Čemu služi bademantil osim da tek okupana osoba mokra izađe iz kupatila i da zauzima dragocena mesta za peškire u tom istom kupatilu? Hajde razumem neki svileni tanak da bude u kupatilu ako osoba nešto zaboravi da ponese prilikom kupanja ili tuširanja pa treba da ode po tu zaboravljenu stvar bez da zove nekog u pomoć da to uradi mesto nje, ali one debele bademantile zaista ne razumem. Vaše mišljenje o bademantilima?
Hehe...dobro pitanje.
Ja imam jedan,stoji u kupatilu bas tako kako si opisao,predivan je,kvalitetan...ali ne sjecam se kad sam ga zadnji put obukla.😂
Kad se okupam,obrisem se peskirom i odmah obucem odjecu koju cu nositi.
Tacno ne znam cemu sluzi.😀
 
Perverznjaku isto razmisljas kao i ja :hahaha:
Meni je ipak najjača ona slika s Kolindom i Čičkom, netko bi rekao da se radi o skeču.

070b61f45548c959b1b2.jpeg


:rotf:
 
Čemu služi bademantil osim da tek okupana osoba mokra izađe iz kupatila i da zauzima dragocena mesta za peškire u tom istom kupatilu? Hajde razumem neki svileni tanak da bude u kupatilu ako osoba nešto zaboravi da ponese prilikom kupanja ili tuširanja pa treba da ode po tu zaboravljenu stvar bez da zove nekog u pomoć da to uradi mesto nje, ali one debele bademantile zaista ne razumem. Vaše mišljenje o bademantilima?

Za osobe koje praktikuju wellnes ovo pitanje u temi je zapanjujuće
 
Konacno tema za mene...hahaha
Svi koji me poznaju dobro,znaju da su mi bademantili druga koža:mrgreen:
Kupanje ajde,podrazumeva se.
Najomiljenija kombinacija mi je pufnast bade mantil i rad od kuce.Narocito kad sam pod pritiskom,rokom,dam sebi spa relax momenat njime,i ako radim pod adrenalinom ,pa se tako iznivelisem:zkez:

Evo mi ga kolega:malav:

 

Back
Top